Skocz do zawartości

[E39] 540i by wasilevvski


wasilevvski

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, --=CZARNY=-- napisał:

Piękne i prawdziwe benzynowe v8 :wub: nie to co obecne kosiarki spalinowe:-x jeszcze trochę i ze spalinowych to tylko jedno cylindrowe eko v1 będą robić...

spokojnie, BMW w ubiegłym roku wypuściło nową generację V8, Porsche zaczyna jeździć na syntetycznym paliwie. To że Fiat czy inne Audi przejdzie na elektrykę nie zmienia faktu, ze pozostaną marki rozwijające silniki benzynowe/spalinowe :)

a wracając do tematu auta, E39 top, oreo na GF to chyba tylko formalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany na wnętrze strzał w dyszkę, natomiast co do koloru zacisków moim zdaniem pasują tu kolorem idealnie tym bardziej że są marchewy na aucie i auto czarne ja bym nie zmieniał koloru chyba że coś większego i wtedy jakis odcien jasny szary.

Całokształt urywa głowę, koła spasowane wręcz idealnie nie za szeroko nie za nisko jest to mój ideał! uważam że lepiej spasować e39 nie można bo w każdą inną stronę będzie gorzej, jaram się okrutnie też mam sentyment do tej budy, gratulacje projektu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak najbardziej taka forma w postaci filmiku się podoba i fajnie będzie oglądać więcej tak więc czekam na kolejny raz. A auto na filmiku jest ogień a co pomyśleć w realu ale myślę że będzie okazja zobaczyć na żywo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj co my zobaczyliśmy pod tym instrybutorem tego nie da się już odzobaczyć. Flagowe E39 to nie podlega dyskusji, jedyna sprawa która nie daje mi spokoju na zdjęciach i na tym filmie to kolor rotora, jest odpowiedni ale jakoś taki "matowy". Obejrzę na żywo ale wydaje mi się, że gdyby było więcej perły i połysku w tym lakierze to by jeszcze bardziej uwydatniło tą rolkę. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Odgrzeje kotleta . 
Trochę minęło a tempo nie spada .

 

Auto lada moment dostanie nowe wnętrze M5 świeżo obszyte w toffie . W między czasie wszystkie nowe wkłady lusterek oryginalne , nowe roletki z aso, robie te wnętrze i kurde sam nie wiem co dalej , bo już kobieta mówi że na siłe szukam haha :P

 

601A310A-99AB-41E2-846F-76A42A4B6D37.jpeg

F4014D8B-4EC1-4534-8292-425DE146F081.jpeg

E96598D1-9C04-4401-A282-5AB3740D18C0.jpeg

81902B0A-E528-4593-ACA0-5D487DB82E18.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho najladniejsze e39 na forum, ale co do Twojej wypowiedzi 
 

Cytat

bo już kobieta mówi że na siłe szukam haha 

mi tam do perfekcji brakuje:
1) skrzynia manual
2) dyfer ze szpera (chyba ze juz masz), ale to jest dla mnie NAJWAZNIEJSZY mod jaki da sie zrobic do e39 albo w sumie do kazdego RWD ktore ma troche mocy. Serio, szpera sprawia ze to jest inne auto, szczegolnie z przelozeniami M5, bardzo, bardzo, bardzo polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arclight napisał:

Imho najladniejsze e39 na forum, ale co do Twojej wypowiedzi 
 

mi tam do perfekcji brakuje:
1) skrzynia manual
2) dyfer ze szpera (chyba ze juz masz), ale to jest dla mnie NAJWAZNIEJSZY mod jaki da sie zrobic do e39 albo w sumie do kazdego RWD ktore ma troche mocy. Serio, szpera sprawia ze to jest inne auto, szczegolnie z przelozeniami M5, bardzo, bardzo, bardzo polecam

Napewno spoko, ale mam M5 E39 i nie potrzebuje większych wrażeń juz w 540i :) Zapraszam do drugiego tematu ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wasilevvski napisał:

Napewno spoko, ale mam M5 E39 i nie potrzebuje większych wrażeń juz w 540i :) Zapraszam do drugiego tematu ☺️

Widze wlasnie, no to faktycznie zostawilbym tak jak jest. Powodzenia z m5 :)
Sam kiedys chcialem kupic ale po rozmowie z kilkoma posiadaczami wybilem sobie ten pomysl z glowy, podobno zbyt trudna dostepnosc wielu czesci. Z drugiej strony przy przy dzisiejszych realiach to pewnie byloby mi szkoda je eksploatowac tak jak lubie uzywac swoje e39, chociaz to w zasadzie niezaleznie od samochodu to czesto ten sam dylemat ze jak sie zrobi na "igle" to zwyczajnie szkoda. Z checia bede sledzic temat M5, szczegolnie tematy mechaniczne mnie ciekawia. Ostatnio jak patrzylem na ceny silnikow na palecie s62b49 (czy tam s62b50) to troche dramat jest :D Pewnie warto w pierwszej kolejnosci zajrzec do vanosow/rozrzadu, nawet jak wszystko wydaje sie byc ok teraz.
Tak czy inaczej to mimo wszystko troche zazdroszcze, bo ja zwyczajnie stchorzylem, pewnie kiedys bede zalowac. Z drugiej strony z tylu glowy mam zakup corvetty albo challengera jako funcara do upalania a nie da sie miec wszystkiego :/ 

PS
Moze jak zdecydujesz sie sprzedawac te stylingi 65 to bym sie przykolegowal :'D zrobic je na shadow chrome i bylyby piekne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Arclight napisał:

Widze wlasnie, no to faktycznie zostawilbym tak jak jest. Powodzenia z m5 :)
Sam kiedys chcialem kupic ale po rozmowie z kilkoma posiadaczami wybilem sobie ten pomysl z glowy, podobno zbyt trudna dostepnosc wielu czesci. Z drugiej strony przy przy dzisiejszych realiach to pewnie byloby mi szkoda je eksploatowac tak jak lubie uzywac swoje e39, chociaz to w zasadzie niezaleznie od samochodu to czesto ten sam dylemat ze jak sie zrobi na "igle" to zwyczajnie szkoda. Z checia bede sledzic temat M5, szczegolnie tematy mechaniczne mnie ciekawia. Ostatnio jak patrzylem na ceny silnikow na palecie s62b49 (czy tam s62b50) to troche dramat jest :D Pewnie warto w pierwszej kolejnosci zajrzec do vanosow/rozrzadu, nawet jak wszystko wydaje sie byc ok teraz.
Tak czy inaczej to mimo wszystko troche zazdroszcze, bo ja zwyczajnie stchorzylem, pewnie kiedys bede zalowac. Z drugiej strony z tylu glowy mam zakup corvetty albo challengera jako funcara do upalania a nie da sie miec wszystkiego :/ 

PS
Moze jak zdecydujesz sie sprzedawac te stylingi 65 to bym sie przykolegowal :'D zrobic je na shadow chrome i bylyby piekne.

Nie przykolegujesz się kolego bo ja jestem pierwszy w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...