Skocz do zawartości

[E39] 540i by wasilevvski


wasilevvski

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, atos1987 napisał:

Ależ ona jest piękna! Nie wiem ile razy będę to powtarzał ale tak mnie to auto robi że nie mam pytań :D

Dziekuje za mile slowko ! :)

 

2 godziny temu, --=CZARNY=-- napisał:

Właśnie tak powinno wyglądać zgermanizowane e39 kwintencja smaku, jedna z najlepszych jak nie najlepsza e39 na forum! :twisted:

 

Wnętrze zostaje szare czy będziesz coś zmieniał, szył ?

Dziekuje ! Wnetrze zostaje siwe, wyciagam fotele czyszcze kazdy zakamarek, ew podmaluje delikatnie. Decyduje sie na oryginalna skore , szkoda mi je obszywac. Wlasnie teraz kolejnym etapem bedzie odświeżenie wnetrza do granic mozliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Bartek.P napisał:

tylko żebyś się wyrobił na Chotową :)

Oczywiscie ze sie wyrobię! :D

 

15 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Z przednią dokładką jak dla mnie b.dobrze przód wygląda jak i całe auto. Teraz czekam na foty z prac nad wnętrzem.

Dziękuje :)

Wnętrze ruszyło! :)

 

8E62730D-F1EA-4ECD-85D0-8A90AACB73C4.jpeg

00858830-5AE0-410A-81F0-0B3D5C5C62CC.jpeg

427458B4-F2EE-4B1F-B411-B7608AF395D1.jpeg

B442D64A-02B8-44D1-8EE9-2571723565EE.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MAREK GERMAN napisał:

Będzie ogień , czekam na więcej , chce na żywo zobaczyć to 

 

Pozdro 

Widziałem w dzień zakupu i już wtedy gniotło jaja. Teraz musi być absolutny rozpierdol znając szczegółowość właściciela.

Dobrze że wywaliłeś tą paskudną zamszową kierownicę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej str ból po sprzedaż, z drugiej cieszę się że nie trafiła do Sebiksa który by ją zajechał i zniweczył moje prawie 3 lata ciężkiej odbudowy tego auta. 
Fajnie kupić gotowca i dołożyć koła i zbierać laury lol a tak serio to dobrze że to najlepsze e39 na tym forum oreo według mnie się należy w tym sezonie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Filipss napisał:

Widziałem w dzień zakupu i już wtedy gniotło jaja. Teraz musi być absolutny rozpierdol znając szczegółowość właściciela.

Dobrze że wywaliłeś tą paskudną zamszową kierownicę :-D

Było dosyć dobrze :D Dzieki Filip :P

3 minuty temu, CrAsH napisał:

Z jednej str ból po sprzedaż, z drugiej cieszę się że nie trafiła do Sebiksa który by ją zajechał i zniweczył moje prawie 3 lata ciężkiej odbudowy tego auta. 
Fajnie kupić gotowca i dołożyć koła i zbierać laury lol a tak serio to dobrze że to najlepsze e39 na tym forum oreo się należy !!!

Czas pokaże :P Auto robie bez kompromisowo i ty doskonale o tym wiesz :D 

Tymczasem kawa, śniadanie i lece do garażu działać dalej. Zamówiłem trochę gratów z ASO . Updatey niebawem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dejw napisał:

Nie tylko do Ciebie się ociągają z ASO :) słabe te gumy przy listwach i czas niestety robi z nimi swoje.

Co najlepsze tylne krótsze listwy droższe sporo od przednich bo też przerabiałem ten temat :)

Ale nowe zrobią robotę.

Dokladnie, tyl kosmos. Po rabatach za 4 szt 2600 zl, spora przesada , no ale cóż , raz sie zyje :) 

Pod masko zaczyna być troszkę jak by świeżo :D

29AD03E3-D2F9-47CB-838E-F493D86C5827.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...