Skocz do zawartości

[E39] 540i by wasilevvski


wasilevvski

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ;)

Na wstępie jak zawszę się przedstawię. Mam na imię Beniamin mam 24 lata i mieszkam w Gdańsku, natomiast pochodzę z Ełku. 

Więc do sedna.

Pewnego dnia jeden z moich znajomych z Ełku podesłał mi post z grupy E39 V8 że jakiś chłopak wrzucił post że zastanawia sie nad sprzedażą BMW. Nie czekałem odrazu zapytałem o auto, zgadaliśmy się i umówiliśmy się na spotkanie w Warszawie, tam gdzie auto stało . Było mi to na ręke ponieważ dostarczałem tam auto do klienta więc myśle spoko, obejrze auto i ewentualnie wróce pociągiem , totalnie jechałem obejrzeć to na spontanie . No i gdy się spotkaliśmy i obejrzałem auto, mówie nie no, miłość do tej budy w połączeniu z V'ka powróciła. Mówię wówczas do poprzedniego właściciela, że okej! Deal! 

 

Nie ukrywam Maciej był lekko w szoku, chyba z 10 minut jeszcze się zastanawiał czy sprzedać no ale udało się i tym oto sposobem stałem się posiadaczem E39 540i do której was odsyłam tym linkiem za czasów gdy Maciej jeszcze ją dopieszczał :

 

Poprowadzę dalej tej projekt i zrobię to z największą starannością i dokładnością jaką potrafię . 

Jakie plany ?  No tak ....

1. Koło już zamówione, przyjdzie to się napewno pochwale, napewno jest to fajna skrętka 3tlg w rozmiarze 19" :)

2. Całe Auto zostanie oklejone folią bezbarwną PPF w celu zachowania lakieru w jak najlepszym stanie, tylko najpierw muszę poprawić przedni zderzak. Niestety jest pewno niedomalowanie przy tzw " mieczu " , moje oczy to widzą za każdym razem i nie mogę sobię na to pozwolić 

3. Wymienić nadkola krótkie na oryginalne z charakterystyczną gumką bo są zamontowane zamienniki , które o dziwo nie są złe ale nie mają tej cholernej gumki !! :D

4. Na kwiecień mam umówione obszywanie całego wnętrza na nowo w giżycku w firmie "SKANLEDER" .

5. Wymienić lusterko środkowe na jajko z M5 :)

6. Wymienić wkład prawego lusterka , ponieważ jest zamiennik .

7. Doszlifować, dodbać, co ma skazę wymienić na nowe i postawić w salonie BMW na sesję ! :D ( już rozmawiałem haha :D

8. Nerki wlecą od polifta , czarny połysk. 

9. Najprawdopodobniej kierownica wróci do OEM looku, czyli skóry :)

10. Dokładka "Hamann" , najpewniej też wyląduje na froncie auta ;)

 

Po drodze napewno wyjdzie jeszcze dużo dużo innych rzeczy, ciężko jest wymienić wszystko co się chce :) 

Ale napewno auto będzie doprowadzone jeszcze bardziej do perfekcji i zostaną wyeliminowane wszystkie drobne mankamenty typu odprysk :D 

Stay Tuned! Maszyna ruszyła a ja się zabieram za działanie.

Zapraszam do aktywności i już niebawem pierwsze update'y :)

 

 

A tymczasem zostawiam was z kilkoma zdjęciami auta :)

 

IMG-8984.jpg IMG-8985.jpg IMG-9017.jpg IMG-9060.jpg IMG-9061.jpg IMG-9468.jpg IMG-9474.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i na to czekałem. Z tego co słyszałem to koło siądzie tu konkretne :mrgreen: Tak jak pisałem, uwielbiam to e39 chociażby ze względu na jego dźwięk :wytrysk:

Ja też już od kilku miesięcy zastanawiam się nad firmą Skanleder i w sumie to już jestem zdecydowany tylko jak zwykle problemem jest kasa :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kumor07 napisał:

Maciek nie ukończył swojego projektu wiec czekam co tu się wydarzy . 

Ej ej co masz na myśli :?: takie projekty nigdy się nie kończą Kumor stary wyjadaczu coś o tym wiesz sam najlepiej ;) No z jednej str boli rozstanie z nią zaś z drugiej jest nowe auto które daje powiew na coś innego niż e39, mega ze auto trafiło do gościa który jest chory psychicznie na punkcie estetyki i staranności najmniejszych szczegółów to mi daje też satysfakcję że będę mógł śledzić to auto jak dalej się rozwija ten project. Beniamin życzę ci dużo wytrwałości przede wszystkim przy tym aucie o resztę się nie martwię. Śledzić temat panowie bo będzie ciekawie pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, CrAsH napisał:

Ej ej co masz na myśli :?: takie projekty nigdy się nie kończą Kumor stary wyjadaczu coś o tym wiesz sam najlepiej ;) No z jednej str boli rozstanie z nią zaś z drugiej jest nowe auto które daje powiew na coś innego niż e39, mega ze auto trafiło do gościa który jest chory psychicznie na punkcie estetyki i staranności najmniejszych szczegółów to mi daje też satysfakcję że będę mógł śledzić to auto jak dalej się rozwija ten project. Beniamin życzę ci dużo wytrwałości przede wszystkim przy tym aucie o resztę się nie martwię. Śledzić temat panowie bo będzie ciekawie pozdro!

No w tym chociażby sensie że było mito , kupiłeś RH to nawet nie wjechały na auto aż w końcu sprzedałeś e39 . Czyli jakby nie ukończyłeś projektu w jakimś tam stopniu :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kumor07 napisał:

No w tym chociażby sensie że było mito , kupiłeś RH to nawet nie wjechały na auto aż w końcu sprzedałeś e39 . Czyli jakby nie ukończyłeś projektu w jakimś tam stopniu :-P

Na nim było tyle kompletów kół ..ze nie uważam akurat by to ze jakiegoś kolejnego koła nie założyłem było odpowiednikiem tego ze project nie został  skończony. Ale fakt faktem jest kilka tematów które nie zostały dokończone, jak np wnętrze, ale to już niestety stało się jak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CrAsH napisał:

Na nim było tyle kompletów kół ..ze nie uważam akurat by to ze jakiegoś kolejnego koła nie założyłem było odpowiednikiem tego ze project nie został  skończony. Ale fakt faktem jest kilka tematów które nie zostały dokończone, jak np wnętrze, ale to już niestety stało się jak się stało.

Musialo cos zostac dla mnie ;) 

Nie moze byc za nudno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka sztuka, a V8 zawsze dobrze brzmi i jedzie (coś o tym wiem) :)Szkoda, że nie mieliśmy okazji pogadać o autach, ale dzięki za zrobienie fotek mojej i kolegi w nocy xD

IMG_20220904_184526.jpg.246e86d8d75fbb5ff12f4cf1b7fe3c69.jpg

 

dobry wybór z 19". Rozumiem, że nie chcesz się pochwalić, co to będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mateq34 napisał:

Elegancka sztuka, a V8 zawsze dobrze brzmi i jedzie (coś o tym wiem) :)Szkoda, że nie mieliśmy okazji pogadać o autach, ale dzięki za zrobienie fotek mojej i kolegi w nocy xD

IMG_20220904_184526.jpg.246e86d8d75fbb5ff12f4cf1b7fe3c69.jpg

 

dobry wybór z 19". Rozumiem, że nie chcesz się pochwalić, co to będzie?

W następnym tygodniu mają być u mnie. Wrzucę fotkę. Trzeba zachować trochę tajemniczości hehe. 
 

No szkoda, nic straconego . Napewno jeszcze bedzie okazja ;) 

A fotka niech sie lajkuje ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyjechało dziś na rundkę, w tygodniu mają być felgi ;) Przeciągają się ale firma CR Custom Wheels już zapowiedziała że będą w tygodniu :D No takkk, a czy będą się okażę . Tymczasem jakieś graty . 

Nerki lift czarny polysk, oraz "ramki" na zegary matt chrome ;) 

Na dniach odbieram oem krótkie nadkola nowe z Aso. 2400 zł za dwa nadkola to troche przeginka, ale no cóż. Dążenie do perfekcji to nie jest prosta sprawa i tania :D

Łapcie dwa szybkie strzały z dziś i te drobne elementy które przyszły ;)

a6d01b798fa9.jpg

b3b8c60c91c2.jpg

2ff30035e3d6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, V-MAX napisał:

Nerki w zamienniku czy oryginalne lakierowane na połysk ? ciężko z zamiennikami żeby pasowały i siedziały tak dobrze jak ori nerka 

 

W zamienniku, ale jeżeli nie wejdą należycie kupie w aso nowe i dam dla lakiernika. Zobaczymy :)

 

12 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Czekam na kolejne aktualizację ale zapowiada się ciekawie.

Niedługo będzie ciekawiej, a mianowicie klejenie auta bezbarwną ppf, felgi , detale :)

#gotoperfection :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem zdjęcie że felgi już rzekomo gotowe i jutro wyjeżdżają do mnie :)

Zdjęcie nie mojego autorstwa ale coś nie coś widać :P

Custom ACS

19 cali

11J tył 3,75 rant

10j przód 3 rant

;)

Chyba siądzie, jak myślicie ? :)

Teraz muszę zastanowić się nad doborem opon. Wiem że napewno będą to nowe Hankooki, wg mnie super sie układają . 

 

d95b06df0662.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...