Skocz do zawartości

[E39] Ciocia - 530dA


Ciocia

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że udało się w tym roku pojechać na Melo na Molo postanowiłam założyć również galerie dla mojej E39 :grin:

Zakupiona w 2019 roku od mojego partnera jako daily, ale zakochałam się od pierwszego wejrzenia :wub:

W zeszłym roku polakierowana cała na nowo, listwy plastikowe polakierowane w czarny połysk, chromy w shadow chrome, zmieniona kierownica na małe serducho. W tym roku założony gwint przód TA Technix, tył MTS z twardszymi sprężynami, felgi styling 63 19 cali w kameleonie, dokładka Hamann w czarnym połysku, tył lotka mpakiet też w czarnym połysku i lampy Ori Hella zmienione na bixenon z krzyżami z grawerem indywidualnym.

Planów jest jeszcze dużo, między innymi swap na m67d40, wizualnie na przyszły rok planuje zmienić kolor felg na shadow chrome i dołożyć dokładki progów i tylnego zderzaka Maxtona i pewnie do wiosny coś jeszcze wymyśle :wink:

Pod spodem wrzucam kilka zdjęć w tym porównanie 2021 do 2022

instasize_220524181355.png

instasize_220524174252.png

IMG_20220816_191922.jpg

DSC_0791-Edit-Edit.jpg

DSC_0803-Edit.jpg

DSC_0794-Edit-Edit.jpg

DSC_0765-Edit-Edit.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyże z grawerem indywidualnym - nie mam pytań. Mi osobiście w aucie nie podoba się masa rzeczy. Dobrze nie oglądałem bo jak zobaczyłem felgi w kameleonie i wspomniane krzyże to musiałem odreagować podziwiając inne auta. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z felgami było tak że nie wiedziałam konkretnie co chcę, a te się trafiły, spodobały mi się, kolor był właściwie przypadkowy, myśleliśmy że to będzie wyglądało hmmmm inaczej, ale sama mam co do nich mieszane uczucia dlatego na przyszły sezon próbuje w inny kolor. Jest kilka rzeczy które nie wyszły teraz jak na przykład podsufitka, myślałam że fajnie mi się uda samej zrobić, no niestety efekt mnie niemile zaskoczył więc to też do poprawy. Po lakierniku już drugi rok poprawiam a jeszcze mnóstwo zostało. Ale powoli do  celu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor felg na pewno do zmiany, krzyże z grawerem, czarne znaczki dobrze działają na lokalnych spotach obok golfa na JR ;) 

Pomysł na maxtona to kolejna rzecz z którą robisz krok do tył :roll:

Na start polecam kawkę i poczytanie  tematów związanych z E39 

Powodzonka 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Oleeek napisał:

 

Na start polecam kawkę i poczytanie  tematów związanych z E39 

Powodzonka 

 

 

Zgadzam się z potrzebą zagłębienia szczegółów podejścia ludzi z Syndykatu :) na razie auto z innej bajki trochę, ale skoro kierunek został obrany, to słusznie. Zmiana koloru felg jak najbardziej będzie na plus. Malowanie listew okien, czy zmiana oryginalnych świateł zawsze będzie tematem kontrowersyjnym tutaj. 

Stan auta jest dobra podstawą do działania :) Dzięki @Ciociaza rozmowy o E39 na Molo. Silnik ogarnięty? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mateq34 napisał:

Zgadzam się z potrzebą zagłębienia szczegółów podejścia ludzi z Syndykatu :) na razie auto z innej bajki trochę, ale skoro kierunek został obrany, to słusznie. Zmiana koloru felg jak najbardziej będzie na plus. Malowanie listew okien, czy zmiana oryginalnych świateł zawsze będzie tematem kontrowersyjnym tutaj. 

Stan auta jest dobra podstawą do działania :) Dzięki @Ciociaza rozmowy o E39 na Molo. Silnik ogarnięty? :D

 

Mam nadzieję że w przyszłym roku uda się kupić dawcę do swapa i za 2 lata już będzie V8 :wub:

Dzięki za słowa otuchy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińskie znaczki, te lampy z tymi krzyżami , oraz felgi w tym kolorze powodują ze auto nabiera stylu ze spotów spod Kauflandu. Ale nic straconego , skoro trafiłaś na molo to wiesz jak wyglada prawdziwy german. 
 

Powodzenia w działaniu ✌️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2022 o 05:59, atos1987 napisał:

Krzyże z grawerem indywidualnym - nie mam pytań. Mi osobiście w aucie nie podoba się masa rzeczy. Dobrze nie oglądałem bo jak zobaczyłem felgi w kameleonie i wspomniane krzyże to musiałem odreagować podziwiając inne auta. :roll:

To dobrze że ja jej nie miałem czasu obejrzeć z bliska.:wink:

Tak jak koledzy ci napisali. Poczytaj inne tematy a na pewno będziesz wiedziała jaka drogą pójść. 

Powodzenia bo długa droga przed tobą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wiele gorzkich słów. Macie mistrza w hejcie, musze przyznać. Największy hejt poszedł na krzyże, których z daleka kompletnie nie widać , a robią robotę bo co drugi przechodzący się zatrzymuje, czyta co jest napisane i robi sobie zdjęcia. Nie każde auto musi być takie same i nie trzeba zamykać się tylko na jeden styl. Poza tym każdy ma prawo do popełniania błędów, tak jak na przykład ja już wiem że felgi będą w innym kolorze bo to po prostu na żywo nie wyszło tak dobrze jak w głowie. Szkoda że nie potraficie wyrazić swojej wypowiedzi w formie konstruktywnej krytyki a każdy kolejny komentarz przesciguje się w konkursie na gnojownika roku. Myślałam że są tu ci sami ludzie których spotkałam na molo ale ewidentnie tam spotkałam jakieś wasze Alter ego lub na odwrót. Miłego weekendu wszystkim życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź przybij piąteczkę z pewną damą z czerwonej e36 z czarnym dachem. 

Zakładasz temat na Syndykacie gdzie każdy mądry człowiek potrafiący czytać, myśleć oraz oceniać, wie jakie są tu "kanony". Rozumiem że Wszyscy z Nas powinni ustawić się w kolejce do Ciebie żeby na żywo Ci powiedzieć że krzyże są festyniarskie? No spoko ale "niestety" miałem lepsze zajęcia niż czekanie na Ciebie czy szukanie Cioci. Faktycznie krzyże zrobiły robotę bo ludzie robili im zdjęcia - skisłem.

Kolejna zbuntowana gwiazda która oczekiwała że zrobi sobie choinkę z auta i każdy będzie bił brawo. Dobrze że jesteście tylko epizodami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, atos1987 napisał:

Idź przybij piąteczkę z pewną damą z czerwonej e36 z czarnym dachem. 

Zakładasz temat na Syndykacie gdzie każdy mądry człowiek potrafiący czytać, myśleć oraz oceniać, wie jakie są tu "kanony". Rozumiem że Wszyscy z Nas powinni ustawić się w kolejce do Ciebie żeby na żywo Ci powiedzieć że krzyże są festyniarskie? No spoko ale "niestety" miałem lepsze zajęcia niż czekanie na Ciebie czy szukanie Cioci. Faktycznie krzyże zrobiły robotę bo ludzie robili im zdjęcia - skisłem.

Kolejna zbuntowana gwiazda która oczekiwała że zrobi sobie choinkę z auta i każdy będzie bił brawo. Dobrze że jesteście tylko epizodami.

 

I kolejny komentarz nie niosący za sobą żadnej konstruktywnej opinii a tylko żądze hejtu.

Jesteśmy w kategorii PRE German a nie w Polish Definition .

A poza tym każdy wydaje na swoją pasję tyle ile ma w portfelu. Nie stać mnie żeby kupować felgi 3tlg czy oryginalne rzeczy z ASO. Robię po swojemu i w swoim budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stać było Cię na nowy lakier a nie stać Cię na fabryczne lampy? 

Kto Ci karze felgi 3tlg kupować? Jest wiele aut u nas na forum na monobloku które świetnie wyglądają. Ty w ogóle masz pojęcie o autach z forum czy klepiesz to co gdzieś usłyszałaś że na Syndykacie to tylko koła skręcane i nic więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, atos1987 napisał:

Stać było Cię na nowy lakier a nie stać Cię na fabryczne lampy? 

Kto Ci karze felgi 3tlg kupować? Jest wiele aut u nas na forum na monobloku które świetnie wyglądają. Ty w ogóle masz pojęcie o autach z forum czy klepiesz to co gdzieś usłyszałaś że na Syndykacie to tylko koła skręcane i nic więcej?

Nowy lakier kosztował mnie tyle że byś nie uwierzył, mam mieszalnie lakierów i kolegów lakierników więc wszystko było w cenach poniżej hurtowej. Gdybym miała zapłacić tyle ile normalnie to bym się na to nie zdecydowała.

P.s. Lampy były moim pomysłem i zostają. Wielu ludzi zaangażowało się w projekt tych lamp i dzięki temu powstały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to kolor felg na nie w originale by lepiej wyglądały, emblematy maski i klapy również na nie oraz te krzyże w lampach niestety ale na żywo jest dramat i tak jak ATOS napisał

6 minut temu, atos1987 napisał:

szkoda że nie masz kolegów z dobrym gustem

mam nadzieje że nie odbierzesz tego jako hejtu wyraziłem tylko swoją opiję co do niektórych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nikt tutaj nie chce Cię zhejtować, tylko naprowadzić na odpowiednią drogę, która prowadzi do German Style na którym opiera się Syndykat, nie ma co się obrażać, a że Syndykat ma pewne wzorce ( Gdyby tego nie było, nie byłby topowym klubem nie tylko w Polsce ), których się trzyma to ludzie się odnoszą do tego co tymi wzorcami jest a czego u Ciebie jeszcze brakuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dawiid napisał:

Ja myślę, że nikt tutaj nie chce Cię zhejtować, tylko naprowadzić na odpowiednią drogę, która prowadzi do German Style na którym opiera się Syndykat, nie ma co się obrażać, a że Syndykat ma pewne wzorce ( Gdyby tego nie było, nie byłby topowym klubem nie tylko w Polsce ), których się trzyma to ludzie się odnoszą do tego co tymi wzorcami jest a czego u Ciebie jeszcze brakuje :) 

Nie chodzi mi kompletnie o to że komuś się coś nie podoba, bardziej o sposób wyrażenia tej opinii bo można ją wyrazić w sposób konstruktywny a można być hejterem, czytając komentarze w innych tematach doszłam do wniosku że te są napisane w formie hejtu więc wyraziłam swoją opinię w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Thepiekarz napisał:

Tak ogólnie to kolor felg na nie w originale by lepiej wyglądały, emblematy maski i klapy również na nie oraz te krzyże w lampach niestety ale na żywo jest dramat i tak jak ATOS napisał

mam nadzieje że nie odbierzesz tego jako hejtu wyraziłem tylko swoją opiję co do niektórych rzeczy.

Tak jak już wspominałam felgi będą w innym kolorze na przyszły sezon, miałam co do nich mieszane uczucia już po założeniu ale swiezo zrobione więc sezon by wypadało przejeździć. Nie chcę typowych srebrnych bo jednak 19 jest duża felga a srebrny spowoduje że zdominuje ona auto, myślę o shadow chrome, najwyżej za rok znów zmienię kolor jak mi nie siadzie.

W związku z tym że mam granat z wszystkimi dodatkami czarnymi po prostu stwierdziłam że czarne znaczki będą współgrały z koncepcją, są to rzeczy chwilowe, w każdym momencie można zmienić. Na razie zostają bo na przyszły sezon planuje inne wydatki a znaczki narazie pod względem wyglądu nie wymagają wymiany

Co do lamp już mówiłam. Byłam pewna że chce krzyże, ale po co mieć takie jak wszyscy inni z napisem BMW jak można mieć ze swoim, wybór był prosty. Poza tym dopiero z naprawdę bliska widać napisy bo nie są i nie będzie w nich żadnego podświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał tylko dodać, że wystawiasz auto na forum publiczne, tym bardziej na forum syndykat, który ma jasno obraną drogę budowy samochodów, nawet gdy czyta się regulamin pre-german to wszystko jest napisane. 

Jeżeli wrzucasz auto, które kompletnie odbiega od kanonów obranych przez długie lata na tym forum to nie dziw się, że to tutaj nie przyjedzie. Przyznając, że ty np krzyże zostawiasz itp to musisz sama się zastanowić czy ty w ogóle chcesz brać udział w czymś takim jak życie tutaj na forum. 

Ja rozumiem, że zapalnikiem był wyjazd na molo i chęć bycia w syndykacie ale tak się kończy jak ktoś przyjeżdża z poza forum.

Ps: tak jak mówiłem, kawka i długie lektury o autach z forum.

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieraj wszystkiego jako hejt, tylko tutaj panuje specyficzną konstruktywna krytyka. Myślę, że najlepiej co powinnaś zrobić i jak działać itp, żeby nie mieć przykrych sytuacji powie Ci bardzo fajne powiedzenie:

"Jeśli wchodzisz między wrony musisz krakać tak i one" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo do zmiany w tym aucie. Molo jest często "kredytem zaufania dla nowych" i powinnaś to docenić, zwłaszcza w wypadku Twojego samochodu, bo daleko mu do german style. To czy wyciągnęłaś wnioski na molo to już tylko zależy od Ciebie ;-)

Sama musisz sobie odpowiedzieć czy chcesz iść w kierunku wyznaczników Syndykatu, czy po prostu robić samochód w innym klimacie ( choćby takim jaki masz teraz)

Nikt tu nikogo do niczego nie zmusza :wink:

 

Choć osobiście uważam że auto ma jak najbardziej potencjał 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...