Skocz do zawartości

[E31] 840i by Gamek


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież wiem mordko , Ty tam tyle tych modeli wpisałeś że jak jeden czy dwa nie przyjedzie to się nic nie stanie , choć zajebiście popatrzeć na Twoją robotę!bo idziesz zawsze grubo ale cenie to że robisz dużo rzeczy sam!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Składania ciag dalszy i mysle, ze najgorsze już za mną 

Zostało troche drobnostek i kilka rzeczy które bede zakładał dopiero po polerce typu listwy itd. Narazie niech z miesiąc jeszcze lakier sie wygrzewa na słoncu i tak samo w e21

Wnetrza tez narazie nie wkładam bo czekam jeszcze na tylną półke

Jeszcze musze zamówic kilka uszczelek 

IMG_20230323_170027.jpg

IMG_20230324_121907.jpg

IMG_20230324_200100.jpg

IMG_20230325_155244.jpg

IMG_20230325_155156.jpg

IMG_20230325_155213.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Lampy fajne ,tylko co wspólnego ma BMW przy produkcji takich lamp ,stawiam że nic ,poza znaczkiem który tam jest ,tak jak u mnie pracuje w firmie gdzie produkujemy szyby do większości samochodów ,między innymi BMW ,a cała produkcja jest w Polsce a dokładnie w Dąbrowie Górniczej,a wykańczana różnymi uszczelkami itd w Sosnowcu,i są wysyłane na cały świat taka ciekawostka dla was hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Głodek napisał:

Lampy fajne ,tylko co wspólnego ma BMW przy produkcji takich lamp ,stawiam że nic ,poza znaczkiem który tam jest ,tak jak u mnie pracuje w firmie gdzie produkujemy szyby do większości samochodów ,między innymi BMW ,a cała produkcja jest w Polsce a dokładnie w Dąbrowie Górniczej,a wykańczana różnymi uszczelkami itd w Sosnowcu,i są wysyłane na cały świat taka ciekawostka dla was hehe 

Ale bezsensowny komentarz. Każdy kumaty wie, że obecnie podzespoły do BMW, czy innych marek premium są produkowane po całym świecie, często w krajach tzw. 3 świata. W związku z tym mamy nie kupować ori podzespołów przy renowacji? Iść na łatwiznę i brać pierwszy lepszy zamiennik byle tańszy? Nie kupować również nowych BMW bo szyby są z Dąbrowy Górniczej, a pozostałe podzespoły w BMW są m.in z Turkey, Maroko, czy China? Przesadny puryzm w odbudowie BMW to już nie przyjemność i satysfakcja, a masochizm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jako że sam siebie oszukiwałem z tym że jasna podsufitka jest ok postanowiłem to zmienić i jest czarna alcantara 

Muszę powiedzieć że teraz jest tak jak powinno

Tak wiem lampka nie pasuje ale już zamówiłem nową czarną20230829_210303.jpg.cf5b4cdc29fdde363f335499087942a5.jpg

20230829_175353.jpg

20230829_210253.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...