Skocz do zawartości

[E31] 840i by Gamek


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna powiedziec ze temat silnika moge uznac za zakonczony 

Teraz silnik pracuje jeszcze lepiej z czego sie bardzo ciesze 

Mozna powiedziec ze w ostatnim momencie sprawdziłem pompe olejową bo jak wiadomo w m60 lubia sie one odkrecac i u mnie juz 3 sruby lezały w misce

Co do lakieru to została mi jeszcze maska ale narazie zabieram sie za zrobienie nowego wydechu

 

IMG_20220912_192346.jpg

IMG_20220916_194116.jpg

IMG_20220916_141812_edit_210522677539230.jpg

IMG_20220916_154109.jpg

IMG_20220916_194403.jpg

IMG_20220916_150018.jpg

IMG_20220916_192824.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Akurat jestem w branży kilka ładnych lat i takie tłumaczenie że będzie jeszcze szlifowane na mnie nie działa , blacha ma pory i nie jest idealnie zamknięta przez co nie wyszlifujesz tego dokładnie a zamkniesz to powłokami i czas zrobi swoje.Jak rozkładasz takie rzeczy w czasie rób to po panelu i od razu zabezpieczaj.Do takich rzeczy trzeba podchodzić z wiedzą i umiejętnością bo w tym zawodzie dużo rzeczy jest się w stanie zemścić po roku lub 5 latach , nie od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, strzala napisał:

W klasykach blacharkę często się robi rok albo i dłużej i auto stoi gołe i nic się nie dzieje. Jak stoi w suchych warunkach nic mu nie będzie. Szyby rozumiem będą wycinane?

Strach oddać do takiego warsztatu auto, każdy normalny warsztat korzysta z tzw body worka, czyli podkładu zabezpieczającego blachę na czas prac blacharskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Piorun napisał:

Strach oddać do takiego warsztatu auto, każdy normalny warsztat korzysta z tzw body worka, czyli podkładu zabezpieczającego blachę na czas prac blacharskich.

Dlatego u mnie bedzie taki podklad jak tylko skoncze szlifowanie 

Mozecie byc spokojni rdza go nie zje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sopel94 napisał:

Acsy wpadają na ósemkę? :mrgreen:

Tak wpadają na 8 

Leżą już jakis czas 9.5 rant 4 i 11.5 rant 4.5

Skonczyłem juz walke z lakierem i auto odstawione juz do lakiernika teraz to juz on sie resztą zajmie ale najgorszą robote ma zrobioną

IMG_20220921_112131.jpg

IMG_20220921_113712.jpg

IMG_20220921_154247_394.jpg

IMG_20220921_154247_376.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Thepiekarz napisał:

Felgi TOP siądą jak złoto na pewno. A na kiedy jest planowany odbiór auta po lakierowaniu?

 

Nie wiem nie gonie go jak zrobi to bedzie:grin:

Ogolnie to miala isc do niego grudzien, styczen

Co do kół to troche nad nimi myslalem bo miało byc cos czego jeszcze nie wixziałem na e31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, gamek2 napisał:

Nie wiem nie gonie go jak zrobi to bedzie:grin:

Ogolnie to miala isc do niego grudzien, styczen

Domyślam się że go właśnie nie gonisz, ale podejrzewam że długo nie będzie trzeba czekać na aktualizację z odbioru auta. I zapytałem z tego względu że właśnie pamiętam jak pisałeś że mam być oddana w grudniu, styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...