Skocz do zawartości

[E38] Patryk750 - 750i


PaatrykŁMŻ

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie słaba jakość zdjęć i syf w garażu :roll: zdjęcia na szybko z przymiarek, trzeba jeszcze popracować nad zawieszeniem ale wstępnie sprawdzone i myślę, że siadło ale czekam na Wasze opinie :cool: wielkie dzięki dla Bazej Garage za kawał zajebistej roboty. 

Dla dociekliwych przód 9,5j 235/40 tył 11,5j 265/35 19cali. Pozdro! 

PS na dwóch zdj nie ma dekielków ale wszystko w pośpiechu :ph34r:

20230105_230902.jpg

20230105_230926.jpg

20230105_232506.jpg

20230105_232523.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze czasy jak na Molo zaczynaliśmy wstępne rozmowy jakie koło u Ciebie zrobić, by rozpier****** system oraz kogo wybrać do tego zadania. Wydaje mi się, że wybraliśmy dobrze! Niech inni ocenią teraz, bo mogę być nieobiektywny. :)

Czekam teraz na zdjęcia po spasowaniu tego na aucie, bo brakuje tego. Jak zrobisz spasy to daj znać, wpadnę na wizytację.

PS. Dzięki za dzisiejszą wizytę na trasie powrotnej z kołami oraz zbitą 5! Do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, MAREK GERMAN napisał:

Siadło , tylko teraz trzeba popasować to , końcówki wydechu do zmiany na ostre z kwasu 

 

Pozdro 

Jak poczuje się lepiej to zabiorę się za ogarnięcie właśnie zawiechy, spasow itd a co do wydechu to już dawno miał być zrobiony ale wiadomo nie zawsze plany wypalają aczkolwiek wstępnie będzie wydech schowany pod zderzakiem w dół 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam e38 zwłaszcza 750 dlatego zawsze będę szanował ten projekt,i jak będzie zrobione to co wcześniej było sugerowane to będzie ogień ,natomiast koło jest kozak szerokościami i to go zawsze obroni ..niestety jak dla mnie rotor mówiąc delikatnie jest słaby...jest tyle sprawdzonych wzorów że niema potrzeby eksperymentowania ...ale to moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, goryl napisał:

Uwielbiam e38 zwłaszcza 750 dlatego zawsze będę szanował ten projekt,i jak będzie zrobione to co wcześniej było sugerowane to będzie ogień ,natomiast koło jest kozak szerokościami i to go zawsze obroni ..niestety jak dla mnie rotor mówiąc delikatnie jest słaby...jest tyle sprawdzonych wzorów że niema potrzeby eksperymentowania ...ale to moje zdanie...

Właśnie od początku zamysł był taki żeby koło było trochę inne od wszystkich znanych i sprawdzonych wzorów, trochę świeżości w tym smutnym jak p*** mieście  :lol: ale dzięki wielkie za opinię każda się przyda piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update, niestety tylnego koła nie udało się upchać na seryjnych gratach więc padła decyzja na założenie gwintowanych wachaczy, jeśli pogoda pozwoli to do końca tygodnia auto będzie już spasowane :grin:

20230117_131709.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest, wstępne pasowanie już poszło, prawdopodobnie jedyna zmiana jaka jeszcze wpadnie w ustawieniu to tył który pójdzie troszeczkę do góry +/- pół cm. W najbliższych dniach końcowy wydech idzie out i prawdopodobnie na jego miejsce wejdzie schowany pod zderzak w dół ale jeszcze trwa burza mózgów :-) udanego weekendu, pozdro! :-Dpiwo

20230121_160039.jpg

20230121_155902.jpg

20230121_155858.jpg

20230121_160031.jpg

20230121_155840.jpg

20230121_155825.jpg

Screenshot_20230121_170823_Instagram.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vitek_Słupsk napisał:

albo tył w górę, albo przód w dół, bo teraz ten tył za bardzo wg mnie siedzi względem przodu.

Tył pójdzie w górę na pewno bo niestety ale przodu już nie opuszczę chyba że będę jeździł tylko prosto :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...