Skocz do zawartości

[E36] 328i Coupe by Krystek94


Krystek94

Rekomendowane odpowiedzi

Nie leży mi totalnie przeróbka tego bbs’a. Od boku wygląda ten rotor jakby leżał w głębokim talerzu do zupy. Strzelam, że jak na custom przystało siano poszło niemiłosierne, jednakże do tego koloru lepiej siedział jednak Breyton. Tak to fura mega, zazdroszczę przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Scythe napisał:

Nie leży mi totalnie przeróbka tego bbs’a. Od boku wygląda ten rotor jakby leżał w głębokim talerzu do zupy. Strzelam, że jak na custom przystało siano poszło niemiłosierne, jednakże do tego koloru lepiej siedział jednak Breyton. Tak to fura mega, zazdroszczę przebiegu.

Tak właśnie miał wyglądać, jakby leżal w głębokim talerzu, mi na żywo łamie głowę i tak miało być, co do breja nie ma breja - osobiście to dla mnie temat skreślony bo nie będę jeździł z dodatkami plastikowych czy aluminiowych pierścionkach z powodu 74.1/72.6 to raz a dwa zwyczajnie mi nie siadło a by przypodobać się komuś i jeździć na siłę to sorki nie mój świat heh. Cena za custom normalna jak na dzisiejsze czasy i ceny. Co do e36 ? Zwkle zdrowe jakich wiele. piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DERO napisał:

Rok 2023. Wydawać by się mogło że kolejna próba zrobienia RS’a i e36 w „nowym” wydaniu. - po raz kolejny, on i ona - sie nie dają  :D 

RS do e36 jak najbardziej Ok ale w oryginalnym wydaniu a nie customy z trxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, atos1987 napisał:

Moim zdaniem Breyton siedział genialnie ale jak Tobie się podoba to Twoja sprawa. A jeszcze odniosę się do pierścionków plastikowych/aluminiowych co z nimi jest nie tak że nie chciałeś z tym jeździć?

Lubisz połsrodki ? Ja nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przodzik siadł fajnie, jest nie przesadnie z zachowaniem błotników w serii, może jeszcze pokusze się o malutki listek dystansu 05.

z tylem muszę powalczyć i zrobić kąty.

Jest i półeczka z roletka pod 3 światło stopu i bez zagłówka :) obszyc jak reszta i można zakladacIMG_20230416_185746.jpg

IMG_20230416_190117.jpg

IMG_20230416_190111.jpg

IMG_20230416_190125.jpg

received_179028647941074.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Vitek_Słupsk napisał:

za mały jest ten rotor. Piszesz, że pierścienie centrujące są półśrodkiem, a chcesz dawać 5 mm dystans? 

Tak wiem już to pisaliście że za mały :), tak - dystans "listek" bez kołnierzyka nie odstrasza mnie, a może właśnie tego jeszcze będzie brakować - zobaczymy, Redukcja rozmaru piast w postaci pierścieni tak :) nigdy tak nie jeździłem i jeździł nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krystek94 napisał:

Tak wiem już to pisaliście że za mały :), tak - dystans "listek" bez kołnierzyka nie odstrasza mnie, a może właśnie tego jeszcze będzie brakować - zobaczymy, Redukcja rozmaru piast w postaci pierścieni tak :) nigdy tak nie jeździłem i jeździł nie będę.

I tu Cie podziwiam, bo taka redukcja jest wiele bezpieczniejsza jak ten „listek”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulowane wahacze dotarły w expresowym tempie, zamówiłem firmy swagier, miałem okazję kiedyś jeździć na nich w "gruzie" i byłem zadowolony. Na docelową firmę która chciałem musiałbym czekać niestety miesiąc na samą przesyłkę a to robiło by się mocno problematyczne z innymi tematami. Nie mniej rozniez zostały zamówione poczekają :)

IMG_20230417_191623.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półka z 3 światłem stopu oraz bez zagłówków to dość ciężki temat do znalezienia. Nie mniej jest, co najlepsze szukając dawcy nie każdy rozumie co znaczy "całe tylne mocowania" :)

jedziemy dalej :) 

received_117649807966180.jpeg

received_5975845519151571.jpeg

received_172593361977079.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmując się opinią że małe że złe że nie pasują itp finalnie spasowałem przód :) jestem mega zadowolony z efektu bo raz, udało się wszystko pomieścić bez ingerencji w błotniki oraz plastikowe nadkola, a dwa w mojej opinii jest tak jak chciałem :) teraz została walka z tyłem, regulowane wahacze i będziemy próbować na dniach. Trzeba też wkoncu umyć ja po zimie bo cała ukurzona.

 

IMG_20230421_112736.jpg

IMG_20230421_112912.jpg

IMG_20230421_112836.jpg

IMG_20230421_112500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...