Skocz do zawartości

[E36] 328i Coupe by Krystek94


Krystek94

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.04.2023 o 13:17, Krystek94 napisał:

Tak właśnie miał wyglądać, jakby leżal w głębokim talerzu, mi na żywo łamie głowę i tak miało być, co do breja nie ma breja - osobiście to dla mnie temat skreślony bo nie będę jeździł z dodatkami plastikowych czy aluminiowych pierścionkach z powodu 74.1/72.6 to raz a dwa zwyczajnie mi nie siadło a by przypodobać się komuś i jeździć na siłę to sorki nie mój świat heh. Cena za custom normalna jak na dzisiejsze czasy i ceny. Co do e36 ? Zwkle zdrowe jakich wiele. piwo

Woz wykonany profi, co do obecnego wzoru kol zle nie jest ale na chwile obecna szału nie ma, breyton uważam ze musi mieć sporo rantu żeby się bronił. Widział bym tu jeszcze co innego. Ale nie o tym bardziej interesuje mnie temat pierścieni dlaczego najczęściej są plastikowe bo na nich nie jeździsz, stosuje się je tylko po to żeby przy przykrecaniu koła ustawić je równo pozniej tak naprawde są zbędne. Wiec nie widzę tu półśrodka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Goust napisał:

Woz wykonany profi, co do obecnego wzoru kol zle nie jest ale na chwile obecna szału nie ma, breyton uważam ze musi mieć sporo rantu żeby się bronił. Widział bym tu jeszcze co innego. Ale nie o tym bardziej interesuje mnie temat pierścieni dlaczego najczęściej są plastikowe bo na nich nie jeździsz, stosuje się je tylko po to żeby przy przykrecaniu koła ustawić je równo pozniej tak naprawde są zbędne. Wiec nie widzę tu półśrodka :) 

Troche sie mylisz, ze sa one zbedne po przykreceniu, to one ustawiaja kolo centrycznie na piascie i jak ich brak to wtedy kola bija jak nie wiem. Niczym centrowania kola nie skorygujesz tak jak pierscieniem centrujacym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam kwestie związane z pierścieniami, kupiłem do daily komplet OEM kół z BMW X6, założyłem opony i biło. 2x wyważenie nic, nowe opony nic, nowe dystanse nic, nowe tarcze nic dopiero mechanik zauważył, ze coś luźno felga lata i się okazało, że przednie mają większy otwór centrujący. dwa plasticzki za 5zł i w końcu problem rozwiązany.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to logiczne, że koło musi być idealnie spasowane na kołnierzu piasty (po to on jest) żeby uniknąć problemów z ewentualnym biciem (nie mówiąc, że gdy koło jest centrowane tylko na śrubach to stwarza to spore niebezpieczeństwo). Kołnierz centruje koło - śruby dociągają koła do piasty. Pierścienie centrujące to mus gdy mamy luz na piaście względem otworu w feldze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek, chwila dla auta.

Złożylem sufit i jego elementy zostało dać material górny szybra oraz uszczelkę.

Udało się znaleźć nie połamane wszystkie zaślepki śrub w rączkach 

Słupki B zostały zakupione nowe i doczekały się zamontowania, oraz guziki pompowanych lędźwi z wyraźną faktura tekstury. 

Doszedł także łokieć który dowiózł mi Marcin po obszyciu. 

 

Lecimy dalej, tymczasem..

IMG_20230515_141254.jpg

IMG_20230515_141543.jpg

IMG_20230515_142323.jpg

IMG_20230515_145948.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wóz, ale nie rozumiem podejścia właściciela do jakiejkolwiek krytyki albo innego zdania, widzę że każdy komentarz jak albo ignorowany albo pocisk w stronę komentującego...

Więc jeszcze raz: auto idealne, wszystko robisz najlepiej, nic bym nie poprawiał, idealny pomnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, asmo napisał:

Fajny wóz, ale nie rozumiem podejścia właściciela do jakiejkolwiek krytyki albo innego zdania, widzę że każdy komentarz jak albo ignorowany albo pocisk w stronę komentującego...

Więc jeszcze raz: auto idealne, wszystko robisz najlepiej, nic bym nie poprawiał, idealny pomnik ;)

Gdzie pociski z mojej strony w strony komentujących bo chyba okulary muszę założyć tak słoneczko świeci że nie widzę hehe, rozumiem że jesteś tu po to aby patrzeć na komentarze nie na pracę przy wozie np :)? Nie odpowiadam czasem bo i po co ? Każdy wyraża swe zdanie, Otto wolnosc słowa przecież jest :)

 

za pomnik dziękuję, wiem że jest cudna hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

Dobra robota!właśnie zastanawiałem się co z podłokietnikiem i jest w kolor siedzeń!

 

Pozdro

Zostawiłem raczki w boczkach czarne bo "łapie się" je najczęściej więc nie będzie się tak brudził materiał. Co do łokcia długo myślałem czy zostawić czarne czy robić w kolor siedzeń, ale finalnie postawiłem na kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to wszystko wygląda. Kolor wnętrza jednak siadł pięknie z kolorem auta. Jedyne co mi tu od początku nie pasuje to te czerwone pasy. Motorsport to motorsport, a tu nie mamy z tym nic wspólnego ;)

Ot moje skromne zdanie, poza tym sztos ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...