Skocz do zawartości

[E36] 328i Coupe by Krystek94


Krystek94

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Krystek94 napisał:

Długo myślałem czy zmieniać ale pomarańcz raz zawsze mi się podobał a dwa myślę że z tym odcieniem lakieru dobrze to wygląda. Udało się zakupić nowe części, nowe kierunki oraz leżak magazynowy lamp tylnych.

IMG_20220922_111219.jpg

Myślę, że z tym kolorem siądzie jak złoto :cool:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Krystek94 napisał:

Może się przekonam jak pojeżdżę żeby zrobić 18, ciągle boje się ruszać te nadkola, nie chce tego robić w w przypadku 18 jednak będzie to chyba nie 

18 nie ma nic wspólnego z ruszaniem nadkoli. Czy 17 czy 18 to kwestia szerokości, ET i zawieszenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kierunków to ja też miałem taki problem przy białym kolorze auta i zrobiłem sobie test sprawdzający :) mając auto cały czas na białych migaczach założyłem na próbę komplet pomarańczy i było na początku dziwnie potem nawet się podobało i tak chyba z miesiąc miną i powróciłem do białych no i stwierdziłem że na pomarańczach jest fajnie i klasycznie ale białe do niej bardziej pasuję i do pomarańczy nigdy więcej nie wróciłem B) osobiście lubię pomarańcze i wolę sobie podmienić co jakiś czas niż się zastanawiać co lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2022 o 17:39, Cholo napisał:

Zgadzam się z tą opina. Postarzają 

 

W dniu 28.09.2022 o 18:42, dawid82 napisał:

Pomarańcze tylko do czarnej e34 i aut z tej serii produkcji do e36 białe lub dymione ;) 

To i tak są stare auta przecież ;) ja tam jestem team pomarańczowy 

 

DSC09058 (4).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mateq34 napisał:

 

To i tak są stare auta przecież ;) ja tam jestem team pomarańczowy 

 

DSC09058 (4).jpg

W autach widocznych na zdjęciach jest to bardzo ładne i spójne w e36 nie uzyskasz takiego efektu bo ten pomarańczowy kierunek za mocno bije po oczach ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lustra gotowe pomalowane czekają na założenie, ostatnia przejażdżka uświadomiła mnie w tym aby pozostać razem z e36 i toczyć przygodę dalej. Chwila słabości kryzys mały ale jednak finansowy daje do myślenia.. no nic, poradziliśmy sobie a uśmiech na twarzy po 2tygodniowym odpoczynku od wozu był bezcenny. Zbroje się dalej.

tymczasem...IMG_20221008_183314.jpg.dec6e34a89d1e5bc38a6dd26835f0627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...