Skocz do zawartości

[E36] 328i Coupe by Krystek94


Krystek94

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, ryyyan napisał:

Te opony na 9j to lekka przesada i naciąg względem tylu jest niesmaczny , załóż lepiej 205

Mam kupione 205 i właśnie się zastanawiam, ogólnie naciągi na żywo są takie same i z przodu i z tylu patrząc na nie, ale jakaś mała ta opona się wydaje na 195 więc będę zmieniać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z racji, że policjanci/tki wykorzystują przeważnie przy akcji "Pasy" lornetki lub wysilają swój wzrok w poszukiwaniu niezapiętych pasów bezpieczeństwa - postanowiłem im ułatwić sprawę i zamontowałem rzucające się w oczy  pasy BMW MOTORSPORT wraz z montażem pasów kanapy wpadły też nowe osłony jej.
0136hmjxl.jpg
0137enjhf.jpg
0138g3k9g.jpg
0139x4j3t.jpg
0140vvkvk.jpg
0141i7jwp.jpg
0142vejq1.jpeg
0143x4jzc.jpeg
01445fjff.jpg
0145wdj36.jpeg
0146dykqk.jpeg
0147n9kqw.jpeg
0148hmj92.jpeg
0149c6kiw.jpeg
0150jnjft.jpg
0152k9k3l.jpeg
015382kwl.jpeg
0154d8kk6.jpeg
0155xcj1b.jpeg


Przyjechała paczka ASO z: izolacją dźwiękową wnęki koła tylnego lewego oraz taśma mocującymi do bagażnika
0151kyjhm.jpg



Ciąg dalszy nastąpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejście do modyfikacji petarda, sam egzemplarz również, ogólnie kibicuje i podoba mi się :)

Nie rozumiem tylko dlaczego każdy musi do E36 wkładać te same graty? Jakieś pasy które do tego auta w ogóle nie pasują, cupholdery, clubsporty itd, takie to mocno na siłę jak dla mnie... wóz w automacie i przypinanie takich fantów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2022 o 09:23, asmo napisał:

Podejście do modyfikacji petarda, sam egzemplarz również, ogólnie kibicuje i podoba mi się :)

Nie rozumiem tylko dlaczego każdy musi do E36 wkładać te same graty? Jakieś pasy które do tego auta w ogóle nie pasują, cupholdery, clubsporty itd, takie to mocno na siłę jak dla mnie... wóz w automacie i przypinanie takich fantów :P

Każdy przerabia modzi wdl swoich uznań i tego co mu się podoba. Ja dokonuje delikatnych zmian aby mimo wszystko pozostać zbliżonym do vinu wszystkie części które zmieniam zostawiam "na Zaś". Ja obrałem taki tor modyfikacji, osobiście uważam że np pasy + automat w zupełności nie kolidują że sobą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krystek94 napisał:

Środek będzie obszyty cały inny przez jesień/zimę, spokojnie. Wszystko zgodnie idzie z planem :). 

A to jak tak to git. Też mam takie pasy, ale czekaja na resztę srodka boczki i sufit to będzie jedno ściąganie. No a jak ściągać wszystko to i wiązki dołożyć od razu do tego co planuje. Powodzenia i wytrwałości w modach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny egzemplarz i zdrowe podejscie .

Ps. Zastanawia mnie jedno . Jak pisales w pierwszych postach , że grzech nie skorzystać z dostepnosci czesci w ASO . Dlaczego nie zrobiles tego z pasami Motorsport , tylko zdecydowales sie na szyty zamiennik?? Wiem ze kwota ogromna, ale za to szycie też pewnie wyłożyłeś z 2500zl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kamil napisał:

Bardzo fajny egzemplarz i zdrowe podejscie .

Ps. Zastanawia mnie jedno . Jak pisales w pierwszych postach , że grzech nie skorzystać z dostepnosci czesci w ASO . Dlaczego nie zrobiles tego z pasami Motorsport , tylko zdecydowales sie na szyty zamiennik?? Wiem ze kwota ogromna, ale za to szycie też pewnie wyłożyłeś z 2500zl ??

Wyłożyłem odpowiednio wystarczająco dla mnie. Nowe z Niemiec koszt na dzień dzisiejszy 6700 wiec resztę możesz sobie dopowiedzieć. A przy okazji zostało na kolejną drobnice i kolejne detale które właśnie idą od Przemka. Oraz na kilka nowych części serwisowych. Dziś 1wsze szybkie obniżenie, tył siadł, zostało zmienić opony na przodzie i uchylić camber oraz jeszcze trochę zejść. 

IMG_20220722_180133.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie zostały zmienione osłony przednie drzwi oraz przyszła paczka z rozpórką od SWAGier Custom Parts:
0156ovjqe.jpg
0157u6j2p.jpg
0158uijwj.jpg
015903jgs.jpg

0161eikkl.jpeg

Relacja z przygody związanej z gwintem. jeszcze będzie walka o kolejne mm - opony na przód muszę wpaść inne i będę wyciągać ile się tylko da...
0162skjmo.jpg
0163enk0o.jpeg
01647gk9n.jpeg
01659jke2.jpeg
0166b9k4n.jpeg
0167bhjnf.jpeg
0168mgkrs.jpeg
0169n6jcw.jpeg
01704kjij.jpeg
01710skow.jpeg
017250ksu.jpeg
0173u4jmi.jpeg
0174q9k6r.jpeg
0175qukmw.jpeg
0176urjn0.jpeg
01770okj3.jpeg

0178xhktt.jpeg
0179ssk2s.jpeg
0180n7kl5.jpeg
018195khl.jpeg
01825mk4q.jpeg
0183tbju8.jpeg
0184mrjza.jpeg
0185irk7k.jpeg
0186uujd5.jpeg
0187wnj6v.jpeg
0188xcje6.jpeg
018978j9s.jpeg


Obecnie czekam na paczkę od @Choloz częściami, ruszyły kolejne prace przy aucie - także jak skończę cały proces jaki zacząłem postaram się wrzucić relację. Melo na Molo coraz bliżej, także nie ma miękkiej gry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2022 o 18:42, Krystek94 napisał:

Wyłożyłem odpowiednio wystarczająco dla mnie. Nowe z Niemiec koszt na dzień dzisiejszy 6700 wiec resztę możesz sobie dopowiedzieć. A przy okazji zostało na kolejną drobnice i kolejne detale które właśnie idą od Przemka. Oraz na kilka nowych części serwisowych. Dziś 1wsze szybkie obniżenie, tył siadł, zostało zmienić opony na przodzie i uchylić camber oraz jeszcze trochę zejść. 

 

Ja chłopakom zamawiałem wiele razy te pasy w okolicy 5000, a nie 6700. Nie wiem jak te "szyte" ale dla mnie ważniejsze psychiczne bezpieczeństwo, homologacja, spokój z mandatami i przeglądami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to zaczyna wyglądać. Czerwone pasy na razie według mnie kompletnie tu nie pasują, zobaczymy jak zmienisz środek o czym pisałeś wcześniej. 

Przód wygląda jak byś nic nie położył na camberach, czy tak wyszło na foto. 

Ogólnie coraz piękniej to wszystko wygląda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, KUJON napisał:

Ja chłopakom zamawiałem wiele razy te pasy w okolicy 5000, a nie 6700. Nie wiem jak te "szyte" ale dla mnie ważniejsze psychiczne bezpieczeństwo, homologacja, spokój z mandatami i przeglądami ;)

Zamów panie mi też w takim razie he :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Rybka napisał:

Bardzo fajnie to zaczyna wyglądać. Czerwone pasy na razie według mnie kompletnie tu nie pasują, zobaczymy jak zmienisz środek o czym pisałeś wcześniej. 

Przód wygląda jak byś nic nie położył na camberach, czy tak wyszło na foto. 

Ogólnie coraz piękniej to wszystko wygląda 

Tak jeszcze nic nie ruszyłem na camberze. Czekam wiesz na jutro, zmieniam opony na 205/40 i będziemy wtedy działać

Dzięki, grubsze pracę ruszą jesienią już po sezonie jezdnym. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...