Skocz do zawartości

[E36coupe] tomajx6m


Tomajx6m

Rekomendowane odpowiedzi

Daj sobie trochę czasu na powkurwianie się, rozbierzcie z chłopakami całe auto i zdecyduj, czy bierzesz nową budę czy robisz tą. Całą resztą się nie przejmuj, szarpniesz pewnie konkretne pieniądze z ubezpieczalni. To strasznie przesrana sprawa, rok masz w plecy ale wyprowadzi się to z pewnością.

Jeżeli to w jakiś sposób pomoże to pomyśl, że felgi nie ucierpiały. No i nikomu nic się nie stało ;)

Jestem pewien że auto ogarniecie, szkoda sezonu ale po moim przykładzie widać że można nawet 4 sezony bez auta przeżyć i czlowiek żyje. 

Trzymaj się, masz teraz czas na wkurwianie się i to normalne. Po postach widać że nie jesteś w tym sam, ogarniecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2023 o 08:40, atos1987 napisał:

Masakra. Nawet nie chce wiedzieć jak się wkurwileś. Ja bym tą babe rozjebal tam po takim czymś. Pozostaje szukać nowej budy i poprzerzucać fanty. Szukaj dobrego rzeczoznawcy by odzyskać jak najwiecej kasy. Trzymaj sie tam!

Atos uważam, że takie sformułowanie ujmując delikatnie nie przystoi, nie wiem czy jakby jakiejś "babie" z Twojej rodziny przytrafiła się taka niechciana przygoda, to też byś utrzymywał takie stanowisko.

Co do auta, niestety, budując takie samochody, wyjeżdżając do ruchu ulicznego, jet zawsze ryzyko, że  coś się może stać, najważniejsze, że zdrowie nie ucierpiało. Wiadomo, że szkoda, masy godzin poświęconych nad autem, bo o wkładzie finansowym nie ma co wspominać, ale emocje są złym doradcą, głowa niech ostygnie, przeanalizuje sytuacje i podejmie racjonalne decyzje, jak ta historia potoczy się dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piorun napisał:

Atos uważam, że takie sformułowanie ujmując delikatnie nie przystoi, nie wiem czy jakby jakiejś "babie" z Twojej rodziny przytrafiła się taka niechciana przygoda, to też byś utrzymywał takie stanowisko.

Co do auta, niestety, budując takie samochody, wyjeżdżając do ruchu ulicznego, jet zawsze ryzyko, że  coś się może stać, najważniejsze, że zdrowie nie ucierpiało. Wiadomo, że szkoda, masy godzin poświęconych nad autem, bo o wkładzie finansowym nie ma co wspominać, ale emocje są złym doradcą, głowa niech ostygnie, przeanalizuje sytuacje i podejmie racjonalne decyzje, jak ta historia potoczy się dalej.

Każdy ma inny poziom emocji, ja niestety jestem wybuchową osobą i często reaguje niewspółmiernie do sytuacji ale taki już jestem i tyle. Tutaj po ludzku szkoda mi chłopa bo Wszyscy wiemy ile to kosztuje czasu oraz pieniędzy. Wina jest głupiej baby która zamiast skupić się na drodze, zajęła się telefonem no i chłop ma zmiecione kilkanaście miesięcy pracy. W takich sytuacjach dla takich osób nie ma absolutnie żadnej wymówki. Z resztą nie ma co robić spamu u Tomka w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MAREK GERMAN napisał:

Ale ten castom idealnie tutaj leży !wiadomo AC tj klasyka ale w/g mnie teraz jest dobrze , mimo wszystko te koła to lokata także warto było je brać jeśli zdrowe 

 

Pozdro

Zgadza się byku.Ale uważam że klasyka się obroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2023 o 22:15, Tomajx6m napisał:

Koniec łez i żali..jedziemy.

Plany 

Blacharz.

Radio profesional

AC Plus Radinoxy.

Obrysy.

Kompresor.

I o to właśnie chodzi. Ważne żeby iść do przodu, a nie rozwodzić się nad tym co było. 

Świetne podejście, mocno kibicuję :)Kompresor też mi chodzi po głowie, więc ciekaw jestem jak to wyjdzie w Twoim projekcie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...