Skocz do zawartości

[E32] Myszor10-750 iL


Myszor10

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

..Myszor daj więcej fot..Może byc ładnie :-P

Spokojnie,resztę zdjęć na wiosnę jak auto będzie skończone :wink: co do rozstawu kół z tyłu szerzej już nie będzie bo aktualnie z zaklepanym nadkolem jest na styk,a nie chcę poszerzać nadkoli,jestem zwolennikiem oryginalnej bryły auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Żeby nie było że temat "umarł",auto polakierowane,lakier Sapphire Black Metallic nr 475 z palety Bmw,zrobione parę mechanicznych spraw,pozostało założyć sprężyny H&R,zrobić polerkę i poskładać wszystko.Po odbiorze zrobię dobre zdjęcia i wstawię.Pozdro

97da4348f887da64med.jpg

683b21c90997891amed.jpg09d21d13304b82b5med.jpg

ffcd6bc4a5ab1ab8med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
ależ ona jest świetna

na razie tu nic nie widać,za tydzień wstawię zdjęcia jak już będzie na tip top,autem już jeżdżę ale idzie do porawek,dach będzie jeszcze raz malowany ale już u innego lakiernika i całe auto jeszcze raz do polerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszor10, a szerszych opon sie nie dało zamontowac

Takie mają być,nie lubię wąskich jak w rowerze :wink: a na poważnie auta nie robię na typowy german style więc opona nie musi być naciągnięta,jest oryginalne nadwozie,obnizone,na ładnych felach z oponami jak w tirze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balon

Nie taki balon,profil 25 :mrgreen: w stosunku do przodu 245/30 tył 285/25 jest akurat.Tyle że tylna opona to michelin i tak wygląda,continental np by się bardziej naciągnął,ale w tym rozmiarze opon nie ma za dużo,a ta ma 7mm bieżnika,więc nie wybrzydzam :wink:

 

[ Dodano: Sob Lip 17, 2010 3:52 pm ]

Wstępne foto,jeszcze do zrobienia,nivo,dekielki od felg,polerka rancików w felgach,i poprawki lakiernicze.Jak będzie wszytko porobione to wypucuje auto i zrobię lepsze foto.

8e448382157e2152med.jpg

ad33fe93c54b76bcmed.jpg

bf5bf05b86a2739dmed.jpg

a4885bbf8d931d83med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

piękna siódemka, podoba mi się bardzo... szkoda ze tak dużo egzemplarzy E32 które widuje na ulicach są w opłakanym stanie...:((( Gratuluje auta i powodzenia w dalszych modach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszor10, sprzedałeś e32? a felgi też?

Jeszcze nie sprzedałem,na razie miałem pare telefonów "ile pali" :-D Miałem kupić e38,ale prawdopodobnie będę miał auto służbowe,więc sprzedam moje auto na co dzień i kupię e65 lub e39 m5.Felg jeszcze nie wystawiałem,jak e32 się sprzeda to pomyślę nad sprzedażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...