Skocz do zawartości

[E32] Myszor10-750 iL


Myszor10

Rekomendowane odpowiedzi

_aurel_,aleś ty "dowciapny".Ubiegnę od razu innych poszukiwaczy legend i sensacji,auto robiłem dla siebie i jest naprawdę doinwestowane mechanicznie,trafiłem po prostu na nieodpowiedniego lakiernika,miała być "igła" ,"jak nowy" a tak nie jest,nie ma tragedii ale nie spełnia moich standardów,a nie mam już nerwów na poprawianie,odzyskałem część pieniędzy i wystawiłem na allegro.Kto szuka takiego auta,rozwojowego,doinwestowanego mechanicznie,do poprawek lakierniczych to zapraszam,jak znajdzie się konkretny zainteresowany to sprzedam za 7500.

http://moto.allegro.pl/item1156839903_zadbane_e32_750_il.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Auto poprawione lakierniczo,zrobione dekielki od felg i zmieniłem tylne opony na 265/30/20, w takiej postaci czeka na nowego właściciela:) Jak się sprzeda,to będę szukał ładnej e30 w cabrio lub w coupe,bo zachorowałem na to auto,a upewniłem się w swoich przekonaniach,odkąd się przejechałem z kolegą który ma podłubane m54 na pokładzie :mrgreen:

323b703151c17529med.jpg

f3d536d14daeddecmed.jpg

1263afddf72e825amed.jpg

28ba0ea40a34414fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åatwiej Ci będzie sprzedać E30 z tym motorem niźli swoje E32. A już tym bardziej jak wystawisz za kasę co 7er. Moge Ci kupca podesłać ;):P A ja nie sprzedaje już swojej poniżej normalnej ceny czyli 9k. Wole by została ze mną niż mam ja sprzedać za grosze.. Zresztą plan jakiś tam mam i będę go rozwijał, choć wolałbym wrócić do E32. Nie mam jednak już serca żonie mówić że kupuję 4-tą beemkę ;) Tak więc jak zmiękniesz to zadzwoń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak mi się nie pali,wystawilem aukcję w dobrej cenie aby sprzedać przed zimą, bo nie ukrywam że przez zimę chciałbym już modzić e30,jak nie pójdzie to tragedi nie będzie, na zimę ma garaż,prędzej czy póżniej i tak się sprzeda,a póki co lata w weekendy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...