Skocz do zawartości

Bmw e24 635 CSI by Gamek


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, --=CZARNY=-- napisał:

Ale gruba ryba, jest mega dobrze na kole !!

Auto jest przekot, jedyne co mi tu kompletnie nie pasuje to ten ciemny front, chrom nerki i białe lampy zrobiły by lepszy efekt w tym modelu...

Na zdjeciach wychodzi duzo ciemniej niz jest 

Dla mnie bh musi byc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, --=CZARNY=-- napisał:

Ale gruba ryba, jest mega dobrze na kole !!

Auto jest przekot, jedyne co mi tu kompletnie nie pasuje to ten ciemny front, chrom nerki i białe lampy zrobiły by lepszy efekt w tym modelu...

Zgadzam się jest prze uj ale ten ciemny front kompletnie Mi nie siedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Ty chcesz tam spasy poprawiać?Kurw... spasy syte jak nigdy w moich autach :twisted: auto kozak i strasznie podoba mi się podejście do wnętrz i super szytych skór w Twoich autach ;) Masz podejście do aut nie przesadnie porobionych w totalnej prostocie co jest przepiękne i nieprzekombinowane :) e36 teraz tak dziwnie pasuje epoką do aut z okrągłymi lampami a pamiętam jak ją zaczynałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bmw_e36.pawel napisał:

Jakie Ty chcesz tam spasy poprawiać?Kurw... spasy syte jak nigdy w moich autach :twisted: auto kozak i strasznie podoba mi się podejście do wnętrz i super szytych skór w Twoich autach ;) Masz podejście do aut nie przesadnie porobionych w totalnej prostocie co jest przepiękne i nieprzekombinowane :) e36 teraz tak dziwnie pasuje epoką do aut z okrągłymi lampami a pamiętam jak ją zaczynałeś :P

Dzis troszke walczylem jeszcze z dystansami zeby ladnie spasowac i tak juz zostanie

 

IMG_20220624_192449.jpg

IMG_20220624_192253.jpg

IMG_20220624_184608.jpg

IMG_20220624_192308.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem sie za malowanie przednich błotników do kanty bo bałem sie ze nie wstrzele sie z odcieniem ale odziwo wyszło mega dobrze

Malowałem je ze wzgledu na jakies drobne przetarcia na kancie przy masce, reszta błotnika jest w idealnym stanie wiec nie bylo koniecznosci malowac całych. 

Przy okazji pomalowałem jeszcze lusterka i podszybie 

 

 

IMG_20220701_183045.jpg

IMG_20220701_183105.jpg

IMG_20220702_102650.jpg

IMG_20220702_145921.jpg

IMG_20220702_171730.jpg

IMG_20220702_170937.jpg

IMG_20220702_170923.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...