Skocz do zawartości

E92 325i n53b30


lukasz199722

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, BartoszzG napisał:

Ja mam w E92 na 10J zgodnie z homologacją 255/30, całkiem przyjemny naciąg, bez stresu do jazdy na co dzień. natomiast w cabrio na 10J dałem 235/35, 225 dla mnie źle wyglądało.

Też bym wolał 255/30, sporo lepiej to wygląda :)

Kolor na rotorze wygląda na taki matowy z grubym ziarnem, tak miało być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BartoszzG napisał:

Ja mam w E92 na 10J zgodnie z homologacją 255/30, całkiem przyjemny naciąg, bez stresu do jazdy na co dzień. natomiast w cabrio na 10J dałem 235/35, 225 dla mnie źle wyglądało.

U mnie na 10j 225 siedzi idealnie akurat :D znaczy.. mi się po prostu bardzo podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2022 o 00:14, Breyton napisał:

Jeśli 10J to 235/35. 

Te końcówki z tyłu nie wystają za mocno za dyfuzor?

Koniecznie wóz jeszcze w dół, kąty i dobrze spasujesz te cztery 10tki

Dokładnie, końcówki wystają za dużo będę to poprawiał, na dniach wpasowywał je jak najlepiej w dyfuzor. Czekam za oponami 235/35 zobaczymy jak to się zgra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Breyton napisał:

Jak pójdzie jeszcze w dół to zacznie wyglądać.. Tablice przerzuć w inne miejsce bo sporo przysłaniasz dolnego wlotu na chłodnie

Auto pójdzie w dół ale nie wiem ile... Mam bardzo słaby wyjazd z posesji i to mi mega utrudnia. Na tablicę jest już patent, będzie na swoim miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuj z negatywami. Jak miałem RH XD u siebie to też tak wyglądało bez negatywu a później się schowało. Aczkolwiek nie wiem jak to na żywo wygląda ale jak patrzę na zdjęcie to właśnie u mnie było bardzo podobnie :shock: Aaaa i daj oponę 225/35 bo z tego co widzę tu masz 235 tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem zawieszenie gwintowane HSD z camberami w tygodniu zaczynam zabawę z montażem i spasowaniem koła. Prześwitu jest w opór ale tak jak pisałem, mam wyjazd z posesji porażka. Niestety nic na to nie mogę zaradzić. Czasu na spasowanie koła jest sporo :-D

received_633504707949668.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lukasz199722 napisał:

Zakupiłem zawieszenie gwintowane HSD z camberami w tygodniu zaczynam zabawę z montażem i spasowaniem koła. Prześwitu jest w opór ale tak jak pisałem, mam wyjazd z posesji porażka. Niestety nic na to nie mogę zaradzić. Czasu na spasowanie koła jest sporo :-D

Dawaj ją szybko na glebę, bez wymiekówy żadnej, z posesji zawsze możesz furę wytargać widlakiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...