Skocz do zawartości

[E30] m3 by felix


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ja kupilem na allegro znaczy sie dziewczyna mi kupila na urodziny :-P taka sama za 250 zl nie popekana szwy calutkie jedynie na gorze widac uzytkowanie lansowe czyt jedna reka na gorze kierownicy :mrgreen: a panowie jeszcze takie pyt chodzi mi po glowie m packa galka podswietlana gdzie to podlaczyc?? troche cena przeraza bo najtansza widzialem nowke za 320 zl ale ladnie by gralo z podswietleniem calej konsoli tylko zastanawia mnie gdzie to podlaczyc

 

Gałkę podłączasz pod elektryke szyb. Jak zdejmiesz mieszek to pod spodem masz kable które dają podświetlenie przycisków el.szyb. Musisz przeciąc i podłączyc sie tam,pod jedno.

Z tego co pamiętam to brązowy to plus i niebieski minus,ale mogę sie mylic :-P Sprawdzisz sam metodą prób i błędów. Ogólnie żaden problem.

 

Sory za OT.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby byl taki sam naciag przod wzgledem tylu powinna byc chyba na przodzie 205/40...

 

Jesli naciag dobry to tylko i wylacznie sp9000 albo nankang sport maxy tez sa ok ale ostatnio mialem porownanie na tej samej feldzie maxa i sp900 i naciag byl wyraznie na plus w strone sp900 az sie zdziwilem ze bedzie roznica widoczna

 

Gdzie dorwales mitto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowe BLACK HELLE rozwalają na żywca, sam na takie zbieram i mam nadzieję, że na wiosnę po lakierze zarzuce na auto.

 

Co do felg, MITO w e30 wygląda spoko, jak na M3 RS wygląda jak kupa, to ja widocznie się nei znam, bo dla mnie to jest najbardziej słuszne koło do e30 M3 czego potwierdzeniem może być m3 Rafalsa lub Tomka z Namysłowa.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Co do felg, MITO w e30 wygląda spoko, jak na M3 RS wygląda jak kupa, to ja widocznie się nei znam, bo dla mnie to jest najbardziej słuszne koło do e30 M3 czego potwierdzeniem może być m3 Rafalsa lub Tomka z Namysłowa

wiem,wiem ze rsy sa za***iste :!: i to bez dwoch zdan :!:

widze na tym aucie tylko: rs lub mito a, ze trafilo na mito - przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...