Skocz do zawartości

[E36] 3erTechno


Idzik_e36

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Teraz, MAREK GERMAN napisał:

Siadly, typowo po germańsku!przydałby się spoiler twarz na tylną klapę GT glas , 

 

Pozdro

Były już pomysły z gt classem, chcieliśmy zobaczyć czy całokształt z felgami będzie pasować do gt i jak czas pozwoli to może w weekend zrobimy przymiarkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczynione prace mocno na+, widać, że wiesz od czego zacząć a nie jak połowa fb tuningowców tylko felga i jeszcze naklejka syndykat:wink: fajne koło:grin:act skręcone na kanapkę wygląda bardzo dobrze bo zmieniłeś tez śruby:wink: ja się nadal zastanawiam nad takim skręceniem bo w oryginale optycznie koło wydaje się być wieksze:wink: powodzenia w dalszych pracach:wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Idzik_e36 napisał:

z przylgni zebraliśmy 10 albo 11mm i zostało drugie tyle, 

opony przód mamy 195/40/17 tył 

To jest zaleta tych felg ze jest z czego zebrac. Ja troche mniej stoczylem zeby byl zapas pod wieksze hamulce, ale jednak moz a bylo wiecej.

Nawet opony takie same rozmiarowo masz :D dobrze to siadlo, kolor mega! Powodzenia i wytrwalosci w modach bo zapowiada sie konkretnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, malyzmc napisał:

To jest zaleta tych felg ze jest z czego zebrac. Ja troche mniej stoczylem zeby byl zapas pod wieksze hamulce, ale jednak moz a bylo wiecej.

Nawet opony takie same rozmiarowo masz :D dobrze to siadlo, kolor mega! Powodzenia i wytrwalosci w modach bo zapowiada sie konkretnie ;)

Czy konkretnie to jeszcze czas pokaże, to jest dopiero początek początków patrząc na inne auta, ale dziękuje bardzo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciągłe zbieractwo trwa 

kupiłem pare gratów takich jak:

rozpórka Staffa na przód, już siedzi na aucie 

emblemat na listwę (jeden, bo komuś się poprzedni spodobał)

listwę boczną przy tylnym nadkolu, poprzednią rozwaliłem niestety 

obc18 jeszcze bez wiązki, ale jak ktoś ma to chętnie kupię 

krzyże i przesłony blackhella 

Poza zdjęciami jeszcze leżą i czekają :

uszczelki do lamp

listwa na zderzak pod rejestracje (wersja usa)

uszczelki tylnych szyb 

 

IMG_7795.jpeg

IMG_7794.jpeg

IMG_7797.jpeg

IMG_7800.jpeg

IMG_7803.jpeg

IMG_7798.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu przymierzam się do zmiany gwintu. TaTechnix jest za miękki z tyłu i na takim setupie jaki mam teraz na daily, trochę obciera. Przymierzam się do kupienia KW wariantu 2 tylko nie wiem czy będzie wystarczająco twardy, a chciałbym uniknąć betonów. Jeżeli ktoś ma jakieś rady/pomysły to chętnie przyjmę. Przy zmianie gwintu, chciałbym też w tym roku zmienić piec, z uwagi na wybór zawieszenia do r4 lub r6, wydając tyle pieniędzy w zawieszenie, nie chcę zamykać dalszej możliwości rozwoju kupując pod teraźniejszy silnik.

 

Kolejnym punktem w planie jest umówiony lakiernik na czerwiec. Czas pracy u lakiernika to 2 tygodnie, podczas których konieczne jest zrobienie nadkoli. Jeżeli portfel i czas pozwoli to będę się starał odświeżyć jak najwięcej elementów, a niestety według mnie jest tego dużo, chociaż wczoraj padł pomysł, żeby spróbować jej zrobić polerkę i wtedy będzie widać. 

 

I po litanii fotka z pierwszego mycia już na nowych kołach :D 

 

 

85E0C0DC-2234-469A-B1E3-756A87BFA0AA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...