Skocz do zawartości

E36 Cosmo Cabrio by Ryba


Rybka

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, kamil napisał:

Ryba , ty wariacie !!!!!!

Jak mam pilnować poziomu przy swoim projekcie  , jak tu z dnia na dzień jest coraz wyższy???

To auto bedzie nowe i taki z pewnościa był zamiar od początku znając twoje podejscie .

Będzie prawie nowe :-P Kamil jest cichy promyk nadziei że na molo będziemy pić w cabrio Jacka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vitek_Słupsk napisał:

Idzie robota ostro, moje Cabrio 9 miesięcy stało u lakiernika.

No moje stało pierwszy etap jakieś 3 tygodnie i teraz drugi etap będzie 2,5 tygodnia. W międzyczasie prawie 4 miesiące przestało w podkładzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nadszedł ten piękny dzień, samochód odebrany od lakiernika ....

Od początku współpracy z Patrykiem czułem się raczej spokojny, ale wiadomo nuta niepewności była.  Dzisiaj mogę powiedzieć że chłop odjebał swoją robotę perfekcyjnie. Solidność od A do Z, za***isty kontakt, na bieżąco fotorelacja. Życzyłbym każdemu spotkać takich fachowców jak Patryk, oraz Mariusz, który to ogarniał mi całą podłogę i wszystko z nią związane. 

Jest bardzo ambitny plan żeby poskładać auto na molo. Co z tego wyjdzie zobaczymy....

Cabrio oczywiście pojedzie jeszcze na profesjonalne doprowadzenie całości ( lakier, środek, dach, komora silnika ) do firmy detailingowej.

Foto z odbioru samochodu 

20220804_083554.jpg

20220804_083716.jpg

20220804_083545.jpg

20220804_091121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...