Skocz do zawartości

[e36] M3 GT RacingBlue - german do sportu


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Mr_M napisał:

Bercik miał "czerwony carbon"

Dla mnie to wyglądało bardzo przeciętnie. Jak pazłotko po cukierku z choinki, ale mam wrażenie że ten carbon delikatnie wypada w bronz i jakby tej czerwonej nici nie było to byłoby całkiem dobrze i podobnie do ori. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2022 o 22:18, kamil napisał:

U mnie dla kontrastu idzie czarny carbon. Jedyny sluszny w germanie do sportu haha

rączki w boczkach też robisz, dobrze przeczytałem ?

Ja się zastanawiam czy aby multifunkcji też nie zrobić żeby spiąć dodatki carbonowe, ale sam już nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, qbak napisał:

rączki w boczkach też robisz, dobrze przeczytałem ?

Ja się zastanawiam czy aby multifunkcji też nie zrobić żeby spiąć dodatki carbonowe, ale sam już nie wiem

Raczki robie i na tym koniec,  nigdzie więcej nie będzie carbonu.  Co za dużo to nie zdrowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ogo2103 napisał:

Gratuluje zdobycia telefonu z kopytem. Kibicuje w instalacji bo sam teraz z tym walczę. Masz całość wraz z centralką i wiązką? 

Centralka i wiązka idzie z e39 pre lift. Calość będę chciał dodatkowo obsłużyć multi i dołożyć zmieniarkę do bluethoot. Wiem , że można dodatkowo wyświetlić książkę telefoniczną na cd43 do czego będę dążył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2022 o 22:39, ogo2103 napisał:

Gratuluje zdobycia telefonu z kopytem. Kibicuje w instalacji bo sam teraz z tym walczę. Masz całość wraz z centralką i wiązką? 

Tak centrala i wiązka będzie z e39 pre lift, wszystko chce uruchomić na multifunkcji i zmieniarce z bloothoo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zabrać się za przygotowanie felg.  Jak wcześniej wspomniałem felga będzie budowana z kompletu felg RH XD 18". W planach mam rotor klasyczne srebro proszek, bębny klasyczne srebro proszek, ranty radinox, srubeczki inox poler. Zastanawiam się jeszcze nad dekielkiem , czy zostawić poler pod rant, czy srebro w kolor rotora? Co myślicie?

 

Jezeli ktos potrzebuje mam jeszcze tylne ranty do sprzedania. Chyba 3.25"- potwierdze jak zdejmę opony i pomierzę. Przody sprzedane.

20220218_191231.jpg

20220217_220800.jpg

20220217_220544.jpg

20220217_215002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Przyszedl czas na pierwszy Unboxing dostawy z ASO. Co znalazłem w paczce numer I ? 

Pasy czerwone Motorsport. To chyba rarka na którą czekałem najbardziej. Wspaniałe uczucie rozpakowywać nowe oryginalne, nieużywane pasy BMW Motorsport. A w szczególności tylne ;)

 

To była piękna niedziela.

 

 

 

20220313_210544.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...