Skocz do zawartości

Bmw e24 SHARK by Bobik.


marcin-e30

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie to jest piękne kiedy otwierasz paczki z nowymi gadżetami. 

Na pokład melduje Się barany od Schmiedmann.  

Kolejnym elementem już tez mogę się pochwalić odsłoni to odrobinę tego co będzie dziać się z silnikiem . 

Mega biały kruk . Przepustnica od poliftowego m5 e34 s38b38  czyli przepustnica o największej średnicy zasysanego powietrza. Przepustnica widać jaki stan. Kolektor i trąbki do odświeżenia. 

20211115_195108.jpg

received_414391903475589.jpeg

20211115_195652.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

W dniu dzisiejszym e24 pojechało do następnego fachowca.

Nastepny etap to remont silnika plus założenie biżuteria w postaci Itb oraz podłączyć EMU CLASSIC . Na tym sterowniku będzie auto wystrojone. 

 

Dzieku uprzejmości Łukasza Ryby moje bmw jechalo w doborowym towarzystwie na lawecie 

 

 

FB_IMG_1648066518276.jpg

20220323_104755.jpg

20220323_110826.jpg

20220323_110826.jpg

20220323_104755.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
57 minut temu, Rybka napisał:

Niestety z tego co wiem auto odkąd trafiło na ogarnięcie komory i silnika to nic nie drgnęło w tym temacie. Ale właściciel sprecyzuje :wink:

Dzięki za wstępne powiedzenie co się dzieje za autem, tak więc czekam aż na 100% właściciel sprecyzuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Dzieje się coś w temacie?

Tak , niestety auto utknęło.  Według umowy silnik i komora,silnika miał być gotowy końcem sierpnia . Niestety do dnia dzisiejszego auto nie zostało nawet dotknięte. Jestem po wstępnych rozmowach z fachowcem i auto na dniach ma wjechać do garażu . Tym bardziej że w tym tygodniu dostanę zamówiony sportowy wałek od Cat cams. Tak że czekam z niecierpliwością aż fachowiec zabierze się za auto. Chce żeby właśnie to on robił,  bo doskonale wie o jaki efekt mi chodzi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ruszyło się coś.

Jakiś czas temu przyszedł zamówiony nowy wałek catcams 

 

Pierwsze pomiary do wyprodukowania adapterów pod itb. 

Silnik na stojak . Będziemy rozbierac i remontowac , międzyczasie komora bedzie przygotowywana pod nowy lakier.

received_493648146121258.jpeg

received_803962957340770.jpeg

20221207_214729.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...