Skocz do zawartości

[E34] Amebs


Ameba

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.10.2021 o 11:14, Ameba napisał:

No niskie dość ale i tak felge zmienie narazie te przezimuje na nich a za msc cos kupie ale zostane przy 17 myśe na 18 mi nie siada za bardzo

Przy 17?! Moim zdaniem 18" to o wiele lepsze rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ameba napisał:

popatrzyłem na zdj i macie racje jednak 18 takie customy znalazłem co myslicie za msc urodziny to może bym zrobił sobie prezent xdd 

felgi e34.png

Według mnie za mocno zabudowana, ma się wrażenie ciężkości, chyba nie będzie dobrze wyglądać. Poszukaj czegoś co jest bardziej "przejrzyste", choć ogólnie to napewno dobry kierunek. Może coś takiego?

 

Screenshot_20211008-091628_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lapka666 napisał:

Hartge w 18" :mrgreen: Powodzenia w szukaniu... Już nawet nie mówię o cenie...

Masz pieniądze to znajdę Ci w przeciągu 5 min. Zawsze Mnie to bawi jak ludzie mówią, ze ciężko coś dostać, znaleźć, kupić, a to nie prawda. Znaleźć części jest bardzo łatwo ale znaleźć je za dobre pieniądze to już jest wyczyn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ryyyan napisał:

Masz pieniądze to znajdę Ci w przeciągu 5 min. Zawsze Mnie to bawi jak ludzie mówią, ze ciężko coś dostać, znaleźć, kupić, a to nie prawda. Znaleźć części jest bardzo łatwo ale znaleźć je za dobre pieniądze to już jest wyczyn. 

Twoja argumentacja jest na zasadzie, że jak masz kasę to Ci zrobią nowe...

Szukasz dziury w całym. Logiczne jest, że mówimy o normalnej cenie (nie promocji). Bo jak położysz odpowiednie siano to każdy sprzeda swoje koła.

Dodatkowo mój komentarz był odnośnie kół dla gościa co ma budżet 9tys... ale to pewnie wiesz bo umiesz czytać temat ze zrozumieniem. Prawda?

Coś jeszcze chcesz dodać "śmiesznego"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ameba napisał:

Widzalem jak zobaczylem to mi sie cieplo zrobilo bo myslalem ze 4.5 k zl xdd

Za taką okazję warto byłoby od razu wysłać zaliczkę w wysokości całości kwoty :lol: niejeden także rozpatrzył, że warto takie ogłoszenia wystawiać nie widząc takiego seta nigdy na oczy :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacoo napisał:

Nawet wczoraj ktoś na FB wystawił hartge 18" na radinoxach ale cena bodajże 4500eur 

potwierdzam ;) także @lapka666 pudło :P  ale powiedzmy sobie wprost, patrząc po alu rantach cena chora ;) 

https://www.facebook.com/groups/1673820372929815/posts/2938751253103381/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dedi napisał:

potwierdzam ;) także @lapka666 pudło :P  ale powiedzmy sobie wprost, patrząc po alu rantach cena chora ;) 

https://www.facebook.com/groups/1673820372929815/posts/2938751253103381/

Fakt, liczyłem, że nie będzie oficjalnej oferty :mrgreen: Nawet za chorą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lapka666 napisał:

Twoja argumentacja jest na zasadzie, że jak masz kasę to Ci zrobią nowe...

Szukasz dziury w całym. Logiczne jest, że mówimy o normalnej cenie (nie promocji). Bo jak położysz odpowiednie siano to każdy sprzeda swoje koła.

Dodatkowo mój komentarz był odnośnie kół dla gościa co ma budżet 9tys... ale to pewnie wiesz bo umiesz czytać temat ze zrozumieniem. Prawda?

Coś jeszcze chcesz dodać "śmiesznego"?

A mój komentarz był odnośnie tego co napisałeś, czego nie rozumiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...