Skocz do zawartości

[E39] bunny 530i 98'


bunny

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy jakoś zaczynał. Mało było tu osób, które od razu orłami zostały. Oczywiście są tacy, co jak sie urodzili to już umieli biegać ale to wyjątki. Zatem słuchaj dobrych rad chłopaków aby wyciągnąć auto na poziom syndykatu. 

Ważniejsze jest abyś dograł detale niż wsadzał koło za X kasy. Jak będą detale ogarnięte to i dobry spasowany styling zrobi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namowiliscie mnie, przed lakierowaniem będę się rozglądał za ori zderzakami. A tym czasem Z racji że wpadły mi w ręce czerwone taśmy do pasów, kupiłem kompet mechanizmów na próbę i bawię się ze zamianą taśm. Tak to wygląda, myślicie że siadzie do cynamonu? Na żywo fajnie kontrastuje ale jest w hooj kontrowersyjnie i nie wiem czy wgl zakladac:-P 

20211028_210332.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bunny napisał:

Namowiliscie mnie, przed lakierowaniem będę się rozglądał za ori zderzakami. A tym czasem Z racji że wpadły mi w ręce czerwone taśmy do pasów, kupiłem kompet mechanizmów na próbę i bawię się ze zamianą taśm. Tak to wygląda, myślicie że siadzie do cynamonu? Na żywo fajnie kontrastuje ale jest w hooj kontrowersyjnie i nie wiem czy wgl zakladac:-P 

20211028_210332.jpg

Przyłóż do skór w aucie to będzie można coś powiedzieć. A z tymi zderzakami to chłopaki mają rację. Najlepszy zamienniki nie jest tak dobry jak Ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lapka666 napisał:

Moim zdaniem do e39 nie pasują. To nie sportowe auto. Co do zderzaków super decyzja. Brawo że się nie zraziłeś komentarzami i działasz dalej. 

x2, te czerwone pasy jak dla mnie tylko do 3 pasują i to też najlepiej do czarnych skór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw ja odchamic i potem zrobić ze sztuką i cos z tego bedzie...nie łapać kilku srok za ogon, zmieniać albo dokupować pojedyncze elementy jak zderzaki, popracować nad wnetrzem ale nie w stylu pasów bo napewno do tej pomaranczy te czerwone pasuja jak piesc do oka, juz bys kupił pomaranczowe pasy juz by było lepiej, german style to nie choinka tylko czysto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...