Skocz do zawartości

[E63] M6 by Mikael


Mikael

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pomału pomału do celu :-D

w tym tygodniu będzie skończona polerka i zaczną nakładać ceramikę 

przyklejamy spoiler i dokładkę, malowanie foteli i wyjazd na następne etapu prac 

mechanika, panewki, gwint i wydech 

Info z Work, czas oczekiwania 3-5 miesięcy wiec na majówkę zdążę :-P

A1BFE17F-7640-4976-9C28-D95E008983B2.jpeg

48053D21-288D-46C5-BF07-71B747584A59.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Dobrze będzie ten front wyglądał

A z lampami coś będziesz działał?w sensie folia delikatna ?

 

Pozdro

A nie myślałem o tym, mogło by fajnie wyglądać 

będę tam dzisiaj to przyłożę folie i zobaczymy ale to już po wbiciu w dowód gwintu, kół i wydechu bo by się przyczepili na przeglądzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikael mam nadzieje , że obejrzymy i obgadamy wspolnie ukończony projekt na niejednym z eventów organizowanych w Polsce i nie sprzedasz jej przed pierwszym przekroczeniem granicy . Zmiany w twoim parku maszynowym , są szybsze od realizacji zamowień dzisiejszych dealerów nowych aut. Mam nadzieje ze ta V10 tym razem ustatkuje cie na dłużej haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamil napisał:

Mikael mam nadzieje , że obejrzymy i obgadamy wspolnie ukończony projekt na niejednym z eventów organizowanych w Polsce i nie sprzedasz jej przed pierwszym przekroczeniem granicy . Zmiany w twoim parku maszynowym , są szybsze od realizacji zamowień dzisiejszych dealerów nowych aut. Mam nadzieje ze ta V10 tym razem ustatkuje cie na dłużej haha.

V10 zostaje, inne auta były przejściowymi w moim motoryzacyjnym życiu, tu mam coś unikalnego czym jest S85B50, coupé i jest to 6er a od „szóstki” właśnie zaczynałem swoją przygodę z BMW 15lat temu 

ładuje w Nią sporo siana, robię zgodnie ze sztuką Germańską tak żeby nie było wstydu postawić obok Twoje E36 i obgadać projekty przy Kawowym trunkupiwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hubert_96 napisał:

Tylko kompletny CIC kosztuje dużo więcej niż android ;) i w przedlifcie też konsole musisz mieć od polifta pod inny joystick.

I będzie kosztował jeszcze więcej jak E63 stanie się klasykiem, no ale jak narazie zamówię tego Androida i przy okazji będę szukał kompletnego CIC z tunelem 

Dzięki za podpowiedzi piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2021 o 07:48, Mikael napisał:

I będzie kosztował jeszcze więcej jak E63 stanie się klasykiem, no ale jak narazie zamówię tego Androida i przy okazji będę szukał kompletnego CIC z tunelem 

Dzięki za podpowiedzi piwo

i chyba jeszcze panel klimatyzacji w E60/1 na pewno. Tutaj chyba też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mikael zmienił tytuł na [E63] M6 by Mikael

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...