Skocz do zawartości

[F80] M3 Comp Czarna z Czarnym


Breyton

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, BartoszzG napisał:

pierwsze co powiedziałem jak zobaczyłem foty "ja pier****le" 

no trzymasz poziom niesamowity, Twoje E92 było dla mnie wzorem, tutaj jest poprzeczka jeszcze wyżej. 

Dzięki. Tutaj, łatwo z czymś przesadzić niestety...

W przyszłym tygodniu pójdzie świerza ceramika na lakier i wrócą carbony na przód i tylna lotka w podobnym stylu jak w 335 była.

Brakuje mi tego spojlerka na klapie. Końcówki wydechu chyba trzeba będzie jakieś bardziej męskie wstawić albo wrócić do seryjnego dyfuzora. Nie wiem dlaczego, ale z dyfuzorem i dokładkami pod tylnym zderzakiem mam wrażenie, że ten tył jakoś tak "ciężko" wygląda.. Może wywalić te tylne dokładki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Breyton napisał:

Dzięki. Tutaj, łatwo z czymś przesadzić niestety...

W przyszłym tygodniu pójdzie świerza ceramika na lakier i wrócą carbony na przód i tylna lotka w podobnym stylu jak w 335 była.

Brakuje mi tego spojlerka na klapie. Końcówki wydechu chyba trzeba będzie jakieś bardziej męskie wstawić albo wrócić do seryjnego dyfuzora. Nie wiem dlaczego, ale z dyfuzorem i dokładkami pod tylnym zderzakiem mam wrażenie, że ten tył jakoś tak "ciężko" wygląda.. Może wywalić te tylne dokładki?

coś nie mogę znaleźć fotek od tyłu, żeby móc odpowiedzieć na Twoje pytanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2022 o 09:55, BartoszzG napisał:

coś nie mogę znaleźć fotek od tyłu, żeby móc odpowiedzieć na Twoje pytanie :D

No tak, nie było wcześniej takich zdjęć. Wrzucam już:

9c43f12f268f4b88.jpg

dfa9f17ffd1b8759.jpg

 

Na czarnym kole też wygląda w miare

e2274012e3829b4c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 29.04.2022 o 22:36, Breyton napisał:

Początkowo był plan na rotor w czarnej satynie, a ranty w czarnym połysku. I śruby też czarne. Ale chyba dobrze, że zmieniłem koncepcje na srebro i polerkę.

Srebro dużo lepiej siedzi, no i wzór się nie gubi :)

Ta lotka na klapie z tym wycięciem na środku trochę przekombinowana i tak jak pisałeś, przez to tył trochę cięzko wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...