Skocz do zawartości

[F80] M3 Comp Czarna z Czarnym


Breyton

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawy i oryginalny pomysł, całość może wyglądać naprawdę dobrze! Czekam na fotki finalnie po spasowaniu z oponami :D

Jedno pytanko, czemu akurat w tej firmie zamawiałeś? Myślę że u nas chlopaki którzy współpracują z azjatami też by Ci takie kółko ogarneli :P

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2022 o 09:22, asmo napisał:

Bardzo ciekawy i oryginalny pomysł, całość może wyglądać naprawdę dobrze! Czekam na fotki finalnie po spasowaniu z oponami :D

Jedno pytanko, czemu akurat w tej firmie zamawiałeś? Myślę że u nas chlopaki którzy współpracują z azjatami też by Ci takie kółko ogarneli :P

Pozdro!

Hej! Chłopaki od Nas na 2częściówki nie przyjmowali już zamówień w zeszłym roku bo byli zatkania. Tylko monobloki mogli mi zaproponować a to odpadało. Druga sprawa to cenka, która w Rimscarnated była dużo lepsza niż w Dawmacu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2022 o 22:02, hubert_96 napisał:

Pamiętasz wymiary rantow przod i tyl?

2,25 jest z przodu i z tyłu. Tył można by było upchnąć 3 cale. Ale nie miałem 100% pewności bo nie było nic podobnego do przymiarek. Wolałem zachować lekki zapas pod ewentualny dystans niż później mieć koła tylko na wystawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2022 o 14:51, KUJON napisał:

Kiedy przymiarka na samochodzie? 

Pierwsza przymiarka była dziś.. Lekko w dół jeszcze. Z tyłu jest jeszcze regulacja, ale przód na samym dole już. Coś muszę tam zmodyfikować, żeby jeszcze chociaż przód z 5mm usiadł.

74420f3cd9598c85.jpg

9997a4147e4aedfd.jpg

753b261a3b9c31d9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...