Skocz do zawartości

[F80] M3 Comp Czarna z Czarnym


Breyton

Rekomendowane odpowiedzi

Po 335i czas na trochę bardziej "rodzinne" auto. Jest M3 Competition LCI 16 rok. Zależało mi na pakiecie Competition i konfiguracji czarny z czarnym. Wybór ciężki i dlatego wpadł wóz z USA po kolizji lewym tylnym narożnikiem, ale uczciwie naprawiony i już 2 lata w PL. Przebieg 76 tkm

Kupiłem już z kilkoma Carbonami na zewnątrz i springami Eibacha. Poprzedni właściciel opanował już usterkę crank hub i zrobił nieodzowną rzecz w modach mechanicznych czyli usunął pre caty. Jest już DP 3 cale i program niby na 550PS. Nie hamowałem tego jeszcze ale zrobię to po zmianie coolera i kilku modach MHD.

Na Eibachach tył siedział dobrze, ale przód o 2centy za wysoko, więc wyrzuciłem te prokity i wybrałem nowe springi z reguacją KW Has. Przód skręcony na sam dół, tył ma jeszcze zapas na regulacjach.

Tuleje tylnego dyfra miały dość i też musiałem to jakoś ugryźć. Wpadło nowe ori przednie mocowanie i tylna tuleja poli od Powerflexa.

Seryjne heble z przodu to tragedia przy upalaniu autostradowym, więc szybko zbudowałem zestaw na zaciskach Porsche i tarczach 400mm z M5 F10. Klocki HAWK Performance 5.0 Street, przewody HELa. Teraz hamowanie znacznie wydajniejsze. Malowanie wg mnie do czarnego auta pasuje. Tył jeszcze nie pomalowany ale na dniach też to ogarnę żeby był komplet.

Pod zderzak założyłem dokładke wzorem CSa Carbon i nakładki dolne na wloty Carbon.

Ogarne tylne hamulce to wrzuce lepsze zdjęcia całości.

Teraz koła. Tutaj, żeby było dobrze temat jest ciężki, ale jakoś to przegryzę i na kolejny sezon coś się zmieni. Chociaż ori 20tki z pakietu Competition też całkiem nieźle wyglądają. Trochę im tylko szerokości brakuje. Jeśli macie jakieś pomysły na rolki to chętnie poczytam i obejrzę.

Dobrej nocy!

IMG_0706 3.JPG

TCP (112 of 32).jpg

TCP (122 of 32).jpg

TCP (125 of 32).jpg

TCP (126 of 32).jpg

TCP (106 of 10).jpg

TCP (107 of 10).jpg

TCP (108 of 10).jpg

IMG_0758.JPG

m3 power.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MAREK GERMAN napisał:

Piękna nawet na tym kole wygląda kozak , zresztą tutaj robi też spasowanie na gwincie , hebel konkret 

Muszę kiedyś wpaść do Ciebie tam do firmy 

Pozdro 

Pewnie, wpadaj. Coś tam zawsze robie..

19 minut temu, lapka666 napisał:

Mi to koło tak siedzi że bym go nie zmienił. A żółte zaciski są wisienką na torcie. Petarda! 

To koło też mi leży, tylko muszę pożądnie odmalować na nowo bo już trochę są wypiaskowane. Chociaż cały czas myślę nad skęcanym kołem coś w stylu HRE 300 czy E88. I nie wiem czy przy skręcanych zostawić czarną konfiguracje czy klasycznie iść w srebrny? Odwieczne dylematy.. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...
8 godzin temu, hubert_96 napisał:

Ale kocur, sam styling z competition mi się podoba, więc to musi być miazga!

 

Kupiłeś gotowe z ich strony czy coś modyfikowałeś?

Właśnie koła seryjne w Competition dla mnie są mega wzorem. I dlatego zdecydowałem, że zrobią mi od zera mój wzór ale z lekkim rantem. 

3 miechy zajęło mi podjęcie decyzji bo początkowo chciałem wzór HRE 300. Później rozkminiałem czy nie zrobić całych czarnych i w końcu padło na klasykę.

Koła zrobione od zera pod mój projekt i parametry. Ranty większe już nie wejdą z racji tego, że rotoru nie można dalej cofnąć bo zaciski już blokują. Nie chciałem też przesadzić z wystawieniem rantów bo szkoda mi błotników, a to auto trochę upalam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Breyton napisał:

Właśnie koła seryjne w Competition dla mnie są mega wzorem. I dlatego zdecydowałem, że zrobią mi od zera mój wzór ale z lekkim rantem. 

3 miechy zajęło mi podjęcie decyzji bo początkowo chciałem wzór HRE 300. Później rozkminiałem czy nie zrobić całych czarnych i w końcu padło na klasykę.

Koła zrobione od zera pod mój projekt i parametry. Ranty większe już nie wejdą z racji tego, że rotoru nie można dalej cofnąć bo zaciski już blokują. Nie chciałem też przesadzić z wystawieniem rantów bo szkoda mi błotników, a to auto trochę upalam.

 

To jest inne koło niż te co mają na stronie wystawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...