Skocz do zawartości

....


Karramba V8

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Wisnia135i napisał:

Auto robi robotę ale  dla mnie zbyt dużo czerwonego we wnętrzu, osobiscie lepiej by listwy siadly w piano lub caebonowe :D

Kwestia gustu i nie mówię że gorzej byłoby w carbonie lub piano black lecz nie mam zamiaru eksperymentować. Zostaje tak jak jest

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Karramba V8 napisał:

Kwestia gustu i nie mówię że gorzej byłoby w carbonie lub piano black lecz nie mam zamiaru eksperymentować. Zostaje tak jak jest

 

Tak tak zgadzam się, to kwestia gustu aczkolwiek jak ogólnie nie przepadam za czerwonym wnętrzem tak tutaj fajnie to pasuje  do srebrnego lakieru z tym że, dla  mnie minimalnie za dużo :-P ale  koncowo robi robote ale w sumie po oglądnięciu M3  na  Molo nie jest to zaskoczenie  że, auto od ciebie robi robotę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemne auto jak na 2.0 D to fajnie jedzie zwlaszcza jak wracalismy z 3er Festa ;) Jak mial je Lukasz to juz bylo bardzo dobrze ale to co ty z tym  autem zrobiles to tylko pozazdroscic piwo Srodek burdel dla mnie bajka tak jak lubie :D 

Rezaxy sztos nowy wydech i te dekory zobacze na zywo mam nadzieje ze juz niedlugo piwo No i Bracie czekam

na nowe Daily :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Utaś_e36 napisał:

Na nowszych generacjach wg mnie srebrny bardzo dobrze wygląda! 
Karamba dobra robota, piękne auto wyszło. 

Tak jak Ci opisywałem co się dzieje i robi w aucie. Niestety nie udało się bys zobaczył na zywo ale pewnie będzie jeszcze do tego okazja przy  piwo.

W między czasie wpadło całe nowe zawieszenie przód i tył tj. Wahacze,tuleje gumy a zapewne niebawem nowy zestaw BC Racing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Tez się zgadzam Karramba sie op ierdala ze tak powiem 

WP_20170903_13_03_02_Pro_LI.jpg

WP_20170903_13_02_37_Pro_LI.jpg

A__8109.jpg

WP_20180429_16_22_37_Pro_LI.jpg

 

WP_20180421_15_38_22_Pro_LI.jpg

IMG-20190919-WA0048.jpg

Ale zdjęć w obecnym setupie auta bo jest bardzo dobrze ogarnięte , aczkolwiek mi do końca te listwy w czerwieni też nie pasują , ale reszta jest kot !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 3.07.2021 o 13:04, kumor07 napisał:

Ale zdjęć w obecnym setupie auta bo jest bardzo dobrze ogarnięte , aczkolwiek mi do końca te listwy w czerwieni też nie pasują , ale reszta jest kot !

Tak jak wcześniej pisałem mi pasują w tym kolorze I nie spinam się że komuś się nie widzi. Od tego mamy to forum by wyrażać swoje zdanie i opinie. 

Kilka fot które znalazłem a nie mam ich za wiele na ta chwile. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Karramba V8 zmienił tytuł na ....
  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował i zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...