Skocz do zawartości

[E32] 730i by Goust


Goust

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, orzel napisał:

Co masz w planach z wnętrzem? 

Piona

Bardzo długo poluje na sporty poliftowe w szmatach, co w przypadku skory jest dosyc dostępne a materiały były niestety bardzo słabe i większość zdezelowana. Mam już jedne zarezerwowane czekam na dodatkowe zdjęcia jeżeli jest jak mówi sprzedający to będę szczęśliwym posiadaczem :) a jak już będą fotele to problem rozwiązany i doposazam na to co się uda zdobyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
15 godzin temu, Goust napisał:

Jak już są sporty a niestety manualne to i dawcy stelaży elektrycznych się znalazły :) dokopuje jeszcze łokcie i będzie full D234E6F4-6226-4073-A1DC-EDA5CF05CAB2.jpeg.a1275f0422cec9e406156fc590aab1de.jpeg

Uwielbiam ten czas kiedy po sezonie każdy zaczyna szukać gratów :) chętnie się zagląda w takie tematy :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Teraz, Jotek napisał:

Skorzanego AC Schnitzera. Ew w drewnie jak lubisz. Sam mialem lata temu i raz ze fajnie lezala w rece a dwa nie byla dramatycznie mala jak np. raid silberpfeil

Rozmyślałem poważne o drewnie właśnie Schnitzera, może faktycznie skora była by lepsza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
W dniu 10.04.2023 o 12:30, MAREK GERMAN napisał:

Taka klasyka w środku ,coś innego , choć ja ze względu praktycznych wolę skóry (małe dziecko i pies) 

 

Pozdro

Również posiadam dziecko i psa. Ale syn ma zakaz spożywania czegokolwiek a pies nie  ma wstępu :) oczywiście w daily robią co chcą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2023 o 13:07, jacoo napisał:

Kiedyś słyszałem taką ciekawostkę że w tamtych latach welur był bardziej prestiżowy bo nie gniotł garniturów od prezesów co jeździli takimi furami :mrgreen: 

Pora się przebranżowić :) uwielbiam welur za wygodę i to ze latem nie ma kosmicznej temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...