Skocz do zawartości

[E32] 730i by Goust


Goust

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, Goust napisał:

Wlecialy wloty V8, niestety schnitzera mega ciezko zdobyc a, brakowalo czegos z przodu. Przy okazji pomalowane nakladki progowe. Wydaje mi sie ze usiadlo 

20210901_194852.jpg

Prawie dobrze ale jednak nie ;) w wąskiej nerce nigdy nie było wlotów takich i od razu widać że jest coś nie tak....albo rób polifta albo znajdź jakąś inną dokładkę. Takie moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Krupek napisał:

Prawie dobrze ale jednak nie ;) w wąskiej nerce nigdy nie było wlotów takich i od razu widać że jest coś nie tak....albo rób polifta albo znajdź jakąś inną dokładkę. Takie moje zdanie :)

w e32 nie ma czegoś takiego jak polift zewnętrzny był albo r6 na wąskiej albo v i wtedy szeroka, we wnętrzu była zmiana w 1992 roku bodajże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, witboy napisał:

w e32 nie ma czegoś takiego jak polift zewnętrzny był albo r6 na wąskiej albo v i wtedy szeroka, we wnętrzu była zmiana w 1992 roku bodajże 

Wow...umiesz czytać Wikipedię....wiem przy jakich silnikach były szerokie i wąskie nerki ale tak łatwiej obrazowo to napisać...ale ok. Nie będzie po twojemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Krupek napisał:

Wow...umiesz czytać Wikipedię....wiem przy jakich silnikach były szerokie i wąskie nerki ale tak łatwiej obrazowo to napisać...ale ok. Nie będzie po twojemu

no ale polift i szeroka nera to w e34 a potem sie slyszy a ze polift w e32 to tez szeroka a to błąd po prostu, we wnetrzu było pare zmian np zmiana wygladu drewna, i popielniczki jako lift srodka, a co do zewnątrz nie było takich zmian w e32, jedyną zmianą była zmiana że szeroki front w v12 i jeden wlot w zderzaku bez tych kratek z v-ki do konca 1991 wlot ten był do alternatora, a właśnie wraz z pojawieniem sie v8 wprowadzono zmianę czyli v12 i v8 4.0 miało wloty do chłodzenia hamulcy a 3.0 sam szeroki ryjek to był jedyny lift, a m30 r6 w e32 całą produkcje miała wąski ryjek ot i cała filozofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Goust napisał:

Dlugo bilem sie z myslami czy wypada, jednak jest to zalozone przejscowo i uwazam ze dodalo charakteru. Ale to moja opinia i kazda szanuje. Oczywiscie poszukuje intensywnie docelowego przodu :)

jedyny znany mi pakiet dostepny to kaline i sredni stan ...i cały pakier sam przod to w ogole nie dostepny chyba ze ktos by miał walony tył ..zreszta pisalismy o tym na fb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...