Skocz do zawartości

E32 750i V12 gruz by Gamek


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o co chodzi , tak tylko zapytałem , bo wiem że chcesz na tip top zrobić a nie się wkurzać !i tak ciekawy jestem czy takie firmy bo coś takiego ogarnęły , u mnie na starych śmieciach była taka firma ale nie wiem czy robią coś takiego nowego czy mają tylko gotowce

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gamek2 napisał:

Do e36 ładujecie 18 a do tak dużej budy 19 za duża:-D nic już nie mówie

Nie odzywaj się bo sie nie znasz 16 i 8j byłyby idealne a teraz jest tak ni jak niby ok ale nie ok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego wizualnie brakuje, że to auto jest tak daleko od auta Mikaela? Jego to kocur a ta e32 wygląda jakby do zadbanej e32 wrzucił ktoś tylko felgi? Będą jakieś dodatki szły jeszcze? Typu dokładki, zmiany progów czy coś w tym stylu? Nie znam się na e32 i stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak powiem e36 jest autem z nowszej epoki i tak bardzo nie widać jak kolo jest za duże a w stylowym e32 to mocniej widać i koło zaczyna się bardziej wyróżniać przy tak smukłej i monotonnej linii nadwozia.Nie powiedziałem że jest źle , osobiście mi się podoba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu się odjaniepawliło, najpierw piszecie że na E36 żeby mieć najlepsze spasy to potrzeba dać 18" a tu gdzie fura w CH** większą mówicie że 19" to za duża, myślę jednak, że na żywo zmienilibyscie zdanie i jednak doszli do wniosku że 19"" tutaj pasuje idealnie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi akurat ten wzór felgi nie pasuje do e32  ale kto co lubi, co do uszczelek pisałem ci w wątku na fb niestety tylko nówki, nawet jak założysz te co teraz niby są lepsze to kwestia czasu kiedy padną, wiec co jakiś czas patrz na aso bo się pojawiają co ok poł roku, ale cena mało fajna jak za 4 uszczelki wychodzi chyba 2000 czy 2500, dlatego ja osobiście odpuściłem v12 za dużo takich pierdół które można by było nawet zrobić o ile by to było w aso ;/ 

co do reszty no czekam na smaczki które wpadną w to e32 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, witboy napisał:

mi akurat ten wzór felgi nie pasuje do e32  ale kto co lubi, co do uszczelek pisałem ci w wątku na fb niestety tylko nówki, nawet jak założysz te co teraz niby są lepsze to kwestia czasu kiedy padną, wiec co jakiś czas patrz na aso bo się pojawiają co ok poł roku, ale cena mało fajna jak za 4 uszczelki wychodzi chyba 2000 czy 2500, dlatego ja osobiście odpuściłem v12 za dużo takich pierdół które można by było nawet zrobić o ile by to było w aso ;/ 

co do reszty no czekam na smaczki które wpadną w to e32 

Szczerze to Ty masz bardzo podobny wzór felgi , czyli trochę nie rozumiem …

D1A33F18-D655-4BAE-B6A0-FCC8B2C89F54.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kumor07 napisał:

Szczerze to Ty masz bardzo podobny wzór felgi , czyli trochę nie rozumiem …

D1A33F18-D655-4BAE-B6A0-FCC8B2C89F54.jpeg

zobacz na rotor i łamanie rantu pierdoła ale no dla mnie robi roznice, ale to wiesz jeden lubi ksiezniczki drugi jak mu smierdza skarpetki :) dla mnie np felga odpada z glupoty z racji tych dziurek przy srubach :d ot i cała filozofia no i bym musiał obadać na zywo, wiadomo tu spoko opona do tego dojdą spasy i bedzie luks :) mi rotor poprostu przez te dziurki jakos nie pasuje ot i o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lapka666 napisał:

@witboyTy masz 18"? Jak tak to też idealne porównanie co lepsze.

niestety czarna wygrywa :lol: chodź lepiej aby gamek miał biała ... ale znów mu nie pasuje bo dwie białe to juz za dużo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

niestety czarna wygrywa :lol: chodź lepiej aby gamek miał biała ... ale znów mu nie pasuje bo dwie białe to juz za dużo :mrgreen:

i dobrze niech wygrywa trzeba gonić za krolikiem, u mnie ranty sa fabryczne dopiero bede zmieniał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Łukasz ///3 napisał:

niestety czarna wygrywa :lol: chodź lepiej aby gamek miał biała ... ale znów mu nie pasuje bo dwie białe to juz za dużo :mrgreen:

Tylko w grę wchodziła czarna innego koloru nie chciałem

2 godziny temu, witboy napisał:

zobacz na rotor i łamanie rantu pierdoła ale no dla mnie robi roznice, ale to wiesz jeden lubi ksiezniczki drugi jak mu smierdza skarpetki :) dla mnie np felga odpada z glupoty z racji tych dziurek przy srubach :d ot i cała filozofia no i bym musiał obadać na zywo, wiadomo tu spoko opona do tego dojdą spasy i bedzie luks :) mi rotor poprostu przez te dziurki jakos nie pasuje ot i o

Mnie się bardziej podoba ten rotor który ja mam dlatego go wybrałem

Tak jak mówisz kwestia gustu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...