Skocz do zawartości

E32 750i V12 gruz by Gamek


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, jacoo napisał:

Jedna pomarańczowa jest na pewno, ale wiecej nie wiem. Mikiciuk coś o tym wspominał właśnie jak nagrywał relacje z wystawy bmw art w Warszawie 

Tak dokladnie tez wiem własnie o pomaranczowej , bylo to co prawda jakis czas temu ale  zakladam ze, nadal jest w pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za renowacje szkieł które były dość zmeczone. Udało się je ladnie wyprowadzić ale niestety jedno szkło podczas polerowania tlenkiem ceru pękło nie wiem moze moja wina bo przegrzałem 

Szybką akcja i o 24 przywieźli mi komplet w ładnym stanie 

Przy okazji wczoraj zdemontowałem wszystkie plastiki pod maską które wyczyściłem i na nowo odmalowałem 

Były też pomiary koła :twisted:

IMG_20210625_234306.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamek Ty cały czas wozisz te beemki lawetami. Jedna wraca, druga jedzie, potem pojeździsz dwa dni i znowu na lawetę. Somsiedzi to pewnie bekę mają z Ciebie, że se kupiłeś beemwu a teraz cały czas się psują stare graty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lapka666 napisał:

Gamek Ty cały czas wozisz te beemki lawetami. Jedna wraca, druga jedzie, potem pojeździsz dwa dni i znowu na lawetę. Somsiedzi to pewnie bekę mają z Ciebie, że se kupiłeś beemwu a teraz cały czas się psują stare graty :mrgreen:

Jak każdy wie - BMW - będziesz mieć wydatki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, gamek2 napisał:

Życie 

Coś się musi dziać przynajmniej nie myślę narazie o kolejnym aucie bo mam Co robić :-D

Jakie opony dać na 11.25? 

Mysle o 255/35/19

A przód  9.5  225/40/19 bo niestety 215 w 19 nie ma 

 

Ja mam 255/30 na 11J i leży bardzo ładnie

na 10" miałem 225 była lekka przesada więc myślę, że na 9.5 będzie w punkt to 225. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, gamek2 napisał:

Życie 

Coś się musi dziać przynajmniej nie myślę narazie o kolejnym aucie bo mam Co robić :-D

Jakie opony dać na 11.25? 

Mysle o 255/35/19

A przód  9.5  225/40/19 bo niestety 215 w 19 nie ma 

Screenshot_20210630_162412_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

U siebie mam tez na e32 na 11,25 255/40 ale to troche za duzo 255/35 siadzie idealnie na przodzie również 9,5 215/40 wydaje mi sie idealnie ale w 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • gamek2 zmienił tytuł na E32 750i V12 gruz by Gamek

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...