Skocz do zawartości

[E46] M3 Cabrio Hubert


hubert_96

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...

Mam takie pytanie do was a może będzie ktoś w stanie mi pomóc, mianowicie w e46 m3 coupe zamknąłem auto z zewnątrz kluczykiem i teraz nie mogę go otworzyć, brak zamków w drzwiach kluczyk nie reaguje, dostęp do akurat mam jeśli coś to zmieni, nie chciałbym bić szyby :-?

20220218_152931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bartek.P napisał:

U kolego w e46 M3 byłą składana kanapa. Uchwyty do złożenia są w bagażniku pod półką jak w każdym coupe. 

Uff udało się dzięki, ale nawet jakbym próbował drucikiem przycisnąć przycisk od drzwi albo pociągnąć za klamkę nic by to nie dało, nie otworzy się od środka jeśli był zamknięty od zewnątrz. Szyba uratowana, wgl nie pomyślałem, że jest tam składana kanapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak niestety jest. że jak w e46 że jak zamkniesz z kluczyka kogoś w środku to nie wyjdzie. Do puki nie odpalisz auta, drzwi się nie otworzą. Ja kiedyś zatrzasnąłem kluczyk w bagażniku i nie miałem drugiego. Musiałem wybić szybę od kierowcy( była najtańsza) i wykręcić głośnik z półki. Przez otwór włożyłem rękę i udało się dosięgnąć dźwignie do składania kanapy. Teraz bardzo pilnuję kluczyka bo w cabrio kanapa się nie składa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Bartek.P napisał:

U kolego w e46 M3 byłą składana kanapa. Uchwyty do złożenia są w bagażniku pod półką jak w każdym coupe. 

Tak samo kiedyś wchodziłem do auta, to chyba każdy musi przeżyć hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Oleeek napisał:

Tak samo kiedyś wchodziłem do auta, to chyba każdy musi przeżyć hahahah

Daj spokój a ile się stresu najadłem, że auto po detailingu a tu szybe trzeba wybijać, od razu po odpaleniu i otworzeniu auta pojechałem do elektronika, żeby sprawdzić czy wysyła sygnał i tutaj od razu diagnoza, brak sygnału aku w kluczyku padło, muszę go wsadzić do stacyjki zobaczyć czy go pobudzi jeśli nie to muszę wymienić ten akumulatorek i teraz pytanie czy wystarczy wsadzić kluczyk do stacyjki czy ładuje się on tylko podczas jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...