Skocz do zawartości

[E36] Radek - 323i Fjordgrau Exclusive Edition


FireBlade

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Blaniu napisał:

Ciekawe E36, podoba mi sie podejscie :) Kolor wahaczy itp fakt nie bardzo mi tutaj pasuje ale to juz twoja sprawa. Jak tylna belka byla juz wyciagnieta to czemu nie wspawales wzmocnien ?

Dzięki dzięki :-D

Chciałem ale znajomy co robi stwierdził, że na ma potrzeby skoro mocowania były w dobrym stanie, a auto nie będzie upalane hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, FireBlade napisał:

Śmiało nalegam :D D2 się chowa przy tym, tylko KW jest lepsze nic lepszego nie ma na rynku. Amory robione na zamówienie twardość dostosowana pode mnie. Firma może nie znana aż tak ale każdy kto naprawdę robi auta tylko PK wsadza

No tak ostrożnie z tym stwierdzeniem ;) Przejechałem na PK 5 km i wymontowałem, chłop może i zna się na rzeczy ale to totalnie nie moja bajka i aż tak się bym nie zachwycał. Niemniej jednak jak Ci pasuje to super.

 

A wy syndykatowcy to pelikany jesteście, autor specjalnie dał taki kolor i patrzcie, dwie strony tematu w 9 godzin ;) Działaj, dobre podejście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, qbak napisał:

No tak ostrożnie z tym stwierdzeniem ;) Przejechałem na PK 5 km i wymontowałem, chłop może i zna się na rzeczy ale to totalnie nie moja bajka i aż tak się bym nie zachwycał. Niemniej jednak jak Ci pasuje to super.

 

A wy syndykatowcy to pelikany jesteście, autor specjalnie dał taki kolor i patrzcie, dwie strony tematu w 9 godzin ;) Działaj, dobre podejście

Dzięki :-)

W sumie aż taki dobry to nie wiem czy jest, bo nie jeździłem jeszcze hehe

A tak serio to wiadomo nie każdemu musi pasować. Ja przy zamawianiu nalegałem, żeby było komfortowo na ile się da i zobaczymy za miesiąc, dwa co z tego wyjdzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nalegałem na komfort, 2 miesiące rozmów potem czekanie na gwint i rok sprzedawania. Zachował się całkiem w porządku ale muszę przyznać że no jednak glupio to wyszło, gdyby mi powiedział że to beton będzie nie do jazdy to bym się nie zdecydował a tak to nerwow była masa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, qbak napisał:

Ja też nalegałem na komfort, 2 miesiące rozmów potem czekanie na gwint i rok sprzedawania. Zachował się całkiem w porządku ale muszę przyznać że no jednak glupio to wyszło, gdyby mi powiedział że to beton będzie nie do jazdy to bym się nie zdecydował a tak to nerwow była masa

O widzisz, to nie za fajnie. To teraz powiem ci szczerze trochę mnie zmartwiłeś hehe 

No mam tylko nadzieję, że w moim przypadku będzie dało się tym komfortowo jeździć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, FireBlade napisał:

No właśnie co do tarcz to jak komuś zależy to warto pomalować polecam :grin:

 

ja mam z tyłu pomalowane i jest git a na przodzie tarcze zmieniłem i juz nalocik. tylko ja u siebie na srebrno nalowałem to nikt nie zauważył nawet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz tylko zwróciła moją uwagę: kupujesz gwint, mówisz, że ma być to german po czym piszesz że pisałeś do PK żeby było komfortowo - na da się zjeść ciastko i mieć ciastko. Albo gleba, albo miękko - nie możesz mieć 2-3cm skoku i miękkie sprężyny. Mam tutaj tylko nadzieje, że Piotrek dobrał Ci odpowiednio twardy set :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, FireBlade napisał:

O widzisz, to nie za fajnie. To teraz powiem ci szczerze trochę mnie zmartwiłeś hehe 

No mam tylko nadzieję, że w moim przypadku będzie dało się tym komfortowo jeździć :-)

teraz widzę że dyskusja się rozwija na temat PK. Mam ich gwint u siebie, z przodu mam sprężyny standard, z tyłu mam custom bodajże 14 jak dobrze pamiętam. Obawiałem się, że będzie beton no i kwestia co kto rozumie przez twardo/komfortowo. U mnie jak jadę powoli po nierównościach albo jakieś progi zwalniające to czuć, ze auto jest twarde, ale już podczas jazdy 60-80km/h jakieś uskoki czy coś to przyjemnie wybiera. dziury omijam, słabymi drogami nie jeżdżę. ogólnie jestem zadowolony i polecam. 

jedyne co mi się nasuwa, że "to samo" zawieszenie w kebabie o masie pewnie z 1200 kg będzie pracować inaczej niż u mnie gdzie jest 1600 kg jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2021 o 14:38, BartoszzG napisał:

teraz widzę że dyskusja się rozwija na temat PK. Mam ich gwint u siebie, z przodu mam sprężyny standard, z tyłu mam custom bodajże 14 jak dobrze pamiętam. Obawiałem się, że będzie beton no i kwestia co kto rozumie przez twardo/komfortowo. U mnie jak jadę powoli po nierównościach albo jakieś progi zwalniające to czuć, ze auto jest twarde, ale już podczas jazdy 60-80km/h jakieś uskoki czy coś to przyjemnie wybiera. dziury omijam, słabymi drogami nie jeżdżę. ogólnie jestem zadowolony i polecam. 

jedyne co mi się nasuwa, że "to samo" zawieszenie w kebabie o masie pewnie z 1200 kg będzie pracować inaczej niż u mnie gdzie jest 1600 kg jak dobrze pamiętam.

Tak szczerze to nie liczę, że będzie super wygodnie i nie ma co na to liczyć :lol: Gwint robi swoje ale do tego jeszcze poli czerwone dochodzi i jak felga duża wleci z małym balonem to nie ma co oczekiwać wygody nie oszukuje się. Licze tylko na to tylko, że nie będzie twardo jak w gruzach betony :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, qbak napisał:

Bo tu na forum wszyscy na nich jeżdżą ale nie wypada mówić, ja na przykład tępie za upośledzanie zawieszenia ;)

Najwięcej do powiedzenia mają: człowiek z dziurawym E36, człowiek z pseudo M1 bez M1 i...Łapka heh. Niektórzy robią więcej,ogarniają itp. zluzujcie majty i dajcie ludziom robić auta. Jak auto się nie wpisze w forum to Moderator temat usunie. Najlepsze jest to że jest tu więcej ludzi którzy tu siedzą dłuzej niż Wy...ja już 13 lat. A nie pisze że żółta sprężyna od gwintu nie pasuje do forum....zacznijcie żyć własnym życiem  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krupek ale mi humor poprawiłeś :D. Bo rozumiem że chodzi o mnie a nie o 95% syndykatowców których kebaby mają/miały dziury?

Jeszcze jakbyś mi pokazał gdzie się przyjebałem do koloru niewidocznych elementów zawieszenia to wrócę do nic nie robienia ze swoim dziurawym autem które w pre germanie jest tak długo jak twoje nie dziurawe auto.

A jak dostało mi się za to że jezdzisz na betonach (nie wiem, nie pamiętam co masz wsadzome do e34) to przepraszam, to nic osobistego - po prostu nie trafia do mnie to rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krupek napisał:

Najwięcej do powiedzenia mają: człowiek z dziurawym E36, człowiek z pseudo M1 bez M1 i...Łapka heh. Niektórzy robią więcej,ogarniają itp. zluzujcie majty i dajcie ludziom robić auta. Jak auto się nie wpisze w forum to Moderator temat usunie. Najlepsze jest to że jest tu więcej ludzi którzy tu siedzą dłuzej niż Wy...ja już 13 lat. A nie pisze że żółta sprężyna od gwintu nie pasuje do forum....zacznijcie żyć własnym życiem  :)

Buahahha  widzę że, do mnie pijesz  haha

Ty to sam lepiej się  nie wypowiadaj bo, twoje  pojecie to dopiero dno... tak dla  jasności jak zdjąłem poszycie dachu to twierdziłeś że, mi się auto posklada  znawco wielki a po drugie wpisz sobie lamusie w  google  jak wygląda  1M a jak wygląda  M1 , się  ku*** znawca  odezwał dopiero...  

Czyli co na forum nie można  o niczym się  odezwać  tylko mamy ze wszystkim przytakiwać tak?  Śmieszny jesteś lamusie  i tyle w temacie, ja nie z tych i  jeszcze niektóre  osoby tutaj co tylko wszystko będą  przytakiwać aby ktos się czuł fajnie ale widzę że, wszystko do tego zmierza na tym forum .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Wisnia135i napisał:

Buahahha  widzę że, do mnie pijesz  haha

Ty to sam lepiej się  nie wypowiadaj bo, twoje  pojecie to dopiero dno... tak dla  jasności jak zdjąłem poszycie dachu to twierdziłeś że, mi się auto posklada  znawco wielki a po drugie wpisz sobie lamusie w  google  jak wygląda  1M a jak wygląda  M1 , się  ku*** znawca  odezwał dopiero...  

Czyli co na forum nie można  o niczym się  odezwać  tylko mamy ze wszystkim przytakiwać tak?  Śmieszny jesteś lamusie  i tyle w temacie, ja nie z tych i  jeszcze niektóre  osoby tutaj co tylko wszystko będą  przytakiwać aby ktos się czuł fajnie ale widzę że, wszystko do tego zmierza na tym forum .... 

Tylko bez wyzwisk typu "lamus" prosze. Troche kultury. Nastepnym razem bedzie warn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ryyyan napisał:

No to ja nie  wiem jak Ty się znalazłeś na tym forum :mrgreen:

Nie no spokojnie, domyślam się o co chodzi hehe Parę porobionych BMW już widziałem :lol:

57 minut temu, Wisnia135i napisał:

Buahahha  widzę że, do mnie pijesz  haha

Ty to sam lepiej się  nie wypowiadaj bo, twoje  pojecie to dopiero dno... tak dla  jasności jak zdjąłem poszycie dachu to twierdziłeś że, mi się auto posklada  znawco wielki a po drugie wpisz sobie lamusie w  google  jak wygląda  1M a jak wygląda  M1 , się  ku*** znawca  odezwał dopiero...  

Czyli co na forum nie można  o niczym się  odezwać  tylko mamy ze wszystkim przytakiwać tak?  Śmieszny jesteś lamusie  i tyle w temacie, ja nie z tych i  jeszcze niektóre  osoby tutaj co tylko wszystko będą  przytakiwać aby ktos się czuł fajnie ale widzę że, wszystko do tego zmierza na tym forum .... 

Nie każdemu musi się podobać kto co robi, a forum jest po to aby wyrażać swoje opinie na temat robionych tu aut. Ja jestem dopiero tu od kilku dni, wrzuciłem swoją aby pokazać do buduje i dowiedzieć się jak w przyszłości będę mógł udoskonalić swoje auto. Nie spinam się o opinie, biorę pod uwagę każdego zdanie. Liczyłem się z tym, że znajdą się osoby, którym może się nie podobać co robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, FireBlade napisał:

Nie no spokojnie, domyślam się o co chodzi hehe Parę porobionych BMW już widziałem :lol:

Nie każdemu musi się podobać kto co robi, a forum jest po to aby wyrażać swoje opinie na temat robionych tu aut. Ja jestem dopiero tu od kilku dni, wrzuciłem swoją aby pokazać do buduje i dowiedzieć się jak w przyszłości będę mógł udoskonalić swoje auto. Nie spinam się o opinie, biorę pod uwagę każdego zdanie. Liczyłem się z tym, że znajdą się osoby, którym może się nie podobać co robię.

I bardzo dobrze, moim zdaniem  właśnie od tego jest forum aby rozmawiac, i  wyrazać swoje  opinie, te złe jak i te dobre  a  nie tylko przytakiwać  o wszystko... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...