Skocz do zawartości

[E36] 328i by Patrykooo


Patrykooo

Rekomendowane odpowiedzi

To może inaczej: na zdjęciu które wysłałem, na pierwszym planie jest na feldze opona 215/40 lecz opona na samej gorze zdjęcia jest 195/40, wrzuciłem to tak dla porównania przodu z tyłem ze szerokość naciągu została taka sama przy tych rozmiarach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Espinoza napisał:

To może inaczej: na zdjęciu które wysłałem, na pierwszym planie jest na feldze opona 215/40 lecz opona na samej gorze zdjęcia jest 195/40, wrzuciłem to tak dla porównania przodu z tyłem ze szerokość naciągu została taka sama przy tych rozmiarach :) 

Nie wiem gdzie, ale ja tam widze jak byk na oponie rozmiar 215/45R17.

 

ogolnie 215/40R17 na 10J wyglada jak leginsy na 100 kg babie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.08.2022 o 15:03, Rybka napisał:

Będzie niedosyt z szerokością koła jak i samych rantów. Ale to sam zrozumiesz z czasem ;-)

Koło jest wystarczająco szerokie, nie dorabiam na budowie jako walec. Najważniejsza sprawa to opony- gdyby była dostępna 245/35 to może by było 10,5j. Niestety nikt nie robi już tego rozmiaru w 17" a 225/35 na 10,5j odpada bo wygląda po prostu niesmacznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Patrykooo napisał:

Koło jest wystarczająco szerokie, nie dorabiam na budowie jako walec. Najważniejsza sprawa to opony- gdyby była dostępna 245/35 to może by było 10,5j. Niestety nikt nie robi już tego rozmiaru w 17" a 225/35 na 10,5j odpada bo wygląda po prostu niesmacznie ;)

Czyli stara dobra szkoła Ci nie leży ;-)

Połowa grubych e36 na tym forum jeździ na 225/35 na 10,5J. Ale oczywiście każdy ma swoją wizję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...