Skocz do zawartości

[E36] Cabrio 320i by Witas


witte36

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, witte36 napisał:

Napewno coś z tym tyłem muszę zrobić i chciałbym abyście mi doradzili co zrobić najlepiej żeby to miało ręce i nogi. Napewno rolowanie odpada i tak dużych kątów też nie chciałbym mieć. Czyli pozostaje zmiana bębnów na 7j żebym miał 10j szerokości i wtedy pasowanie na delikatnych kątach. PS. A Twoim zdaniem ta opona jest mniej naciągnięta niż u mnie i mniej tego gołego rantu wystaje? Aaaa i jaki zawias polecacie żeby przy spadach nie obcieralo jak rant błotnika będzie miał być ok. 1cm od opony?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mr_M napisał:

@Brodi97 ale mi bardziej chodzi porownianie przod i tył ;-) jeżeli tył mocno naciagniety to i niech przoď bedzie porownywalnie

Spójrz proszę na moją pierwszą odpowiedź w tym temacie. Dokładnie to samo napisałem, ze ja w pierwszej kolejności wyrównał bym naciągi przodu względem tyłu i pobawił się kątami i spasowaniem, zamiast od razu zmieniac szerokości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brodi97 napisał:

Spójrz proszę na moją pierwszą odpowiedź w tym temacie. Dokładnie to samo napisałem, ze ja w pierwszej kolejności wyrównał bym naciągi przodu względem tyłu i pobawił się kątami i spasowaniem, zamiast od razu zmieniac szerokości. ;)

Albo poszerzyć przód i kupić hankooki v12 takie jak są z tyłu z tym że 205 zecz jasna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, witte36 napisał:

Rozumiem. W takim razie gdybym zajął się przodem i również tak naciągnął oponę to wtedy by to współgrało z tyłem i wyglądało by to chyba nie najgorzej. Dobrze myślę? :)

Dobrze;-) tylko jednym sie to bedzie podobało drugiemu nie do tego niestety trzeba przywyknać ale zawsze rób pod siebie i jak tobie sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przemyśleć czy zwężać z tyłu koło czy poszerzać przód. A jakie macie profile opon 225/17? 35 czy 40? Pytam bo ja mam na przodzie 205/40 a z tyłu 225/35 i gdybym miał obniżyć jeszcze przod to było by mega ciężko jeździć tym autem że względu na to że strasznie nisko jest to wzmocnienie w cabrio ( x-brace)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...