Skocz do zawartości

[E39] Imola 525i | Arnie


Arnie

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ryyyan napisał:

No i teraz wygląda za***iscie :wytrysk:

Edit.

Jednak nie tak za***iscie, bo ten przod jakiś koslawy. Jakiś dystans by się przydal:mrgreen:

Na przodzie jest 10 cali i 20mm dystansu, ale ustawiłem trochę za mocne kąty na camberze. Będzie poprawione 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KUJON napisał:

Wygląda to jak 185 w Golfie spod jednego stadionu ;)

Kujon, spójrz to, że mało kto pcha taką szerokość do E39 na syndykacie, a żeby ją wewnątrz zmieścić musiałem podgrzewać rurkę wlewu paliwa i zwęzić, by to się zmieściło w środku, więc naciąg jest uzasadniony szerokością felgi. Mogłem zostawić ori zestaw na wąskich rantach co wcale nie wygląda, więc pokusiłem się o ranty 4,25" na tył co dało ponad 11" a to jednak bez chorych kątów i naciągów nie jest tak łatwo upchnąć w tej budzie. Weź to pod uwagę. Gdyby gruby naciąg nie był potrzebny to założył bym szerszą oponę. Może się nie znam, ale dla mnie siedzi dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama felga siadła dobrze, przy tych szerokościach zapewne było rolowanie czy wyciąłeś rant wewnętrzny ?

Nie chciałeś pokusić się o rant 3,75 na tył może to byłby złoty środek a coś lekko dołożyć na przód bo widać trochę różnicę teraz.

Aż takie cuda trzeba robić "podgrzewać rurkę wlewu paliwa i zwęzić, by to się zmieściło w środku" przy 11.25 chyba że z 19 jest taka różnica bo ja u siebie przy 11 nic nie tykałem wlewu.

Myślę że jak dopieścisz spas na przodzie to będzie to wszystko spoko razem wyglądać.

Pozdro trzymam kciuki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te same felgi u siebie w 19 calach z rantem 3,75 czyli o łącznej szerokości 10,75 i naciągnięte na to 245 i prezentuje sie tak jak poniżej na zdj. 

received_636792303598496.jpeg.e2a6afaef6425e28b8399f317c881464.jpeg

Również zastanawiałem sie miedzy 4.25 a 3,75 bo 4 cale ranty są praktycznie nie do dostania, nawet nowe od producenta, ale finalnie zdecydowalem sie na 3,75 i nie żałuję bo przód został 10j i 3 cale z naciągiem 225 i l prezentuje sie to moim zdaniem ciutke smaczniej dla oka ;)

Tak czy siak szacun za upchanie to do e39 w tej feldze bo jak oboje wiemy, przy tych rantach ma ona cholernie niskie ET... 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Arnie napisał:

Jak widać Americano już dawno temu miał na tej szerokości felgi 245/30, więc chyba nie jest to żaden kosmos. 

Dziś zrobiona zbieżność, a wieczorem sesyjka, także już niedługo podzielę się efektami :-)

tylko opona oponie nie równa. znajomy ma na 11J 235 ładnie naciągniętą a u mnie brakowało 1.5cm oponie. czekam na porządne zdjęcia, ale jaki by naciąg nie był dla mnie wygląda świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BartoszzG napisał:

tylko opona oponie nie równa. znajomy ma na 11J 235 ładnie naciągniętą a u mnie brakowało 1.5cm oponie. czekam na porządne zdjęcia, ale jaki by naciąg nie był dla mnie wygląda świetnie.

Otóż to! U mnie też się opona niedociagnela a u innych ten sam rozmiar ładnie doszedł do końca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam z miejscem M5 vs. zwykłe E39, ale jeżeli jakimś cudem na to nie trafiłeś, to wrzucam:

https://stanceworks.com/forums/showthread.php?47617-Keeping-it-Rial-(Fitted-E39-M5-Professional-Shots)

19x10 and 19x11 w/ 255/30/19 and 265/30/19 Michelins

wg mnie 265 na 11J jest w punkt, na 10J 245. Wtedy w mojej opinii jest zdrowy kompromis między wyglądam, a osiągami. Aczkolwiek tak jak wyżej napisano - opona oponie nierówna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arnie napisał:

Dla mnie jedyna opcja brana pod uwagę to 255/30 ale to jeszcze nie teraz.

Lub opony o rozmiarze ktory posiadasz ale innej firmy bo np u americano wyglądało to zupełnie lepiej przy tej samej szerokości i rozmiarze opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...