Skocz do zawartości

[E39] Imola 525i | Arnie


Arnie

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego MGR ja nie muszę z tobą rozmawiać ani na PW ani przy aucie na Chotowej na ten temat bo dla większości osób myli się to z filozofią syndykatu (a przynajmniej kiedyś tak było) dyskusja z tobą o tym czy okleina czarnej foli na dachu na aucie który ma inny kolor akurat moim zdaniem jest bez sensu, no chyba że niedługo lexus lampy będą też tolerowane. Carbon na dachu który sam się broni tym że to tworzywo które ma zmniejszyć masę auta i nadać lepszej sztywności to zupełnie co innego niż folia która nie ma nic z tym wspólnego. To w sumie tyle co mam do powiedzenia w tym temacie. Nie zaśmiecamy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że jest, napisałem to w pierwszym poście tylko nie rozumiem po co ? jak wnęki mają być dobrze polakierowane jak im się naklejek nie chce zdjąć ? Ta naklejka w ASO pod Vin kosztuje 40 zł bo sam kupowałem jak mi malowali wnęki to musialem kupić nowe.

A i rygle od zamków tak samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Arnie napisał:

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność.

Nie każdy wymienia wszystkie części po drodze przy malowaniu, które niekoniecznie tego wymagają. 
Wierzę, że finalnie wyjdzie zadowalająco :)

Pozdrawiam 

Ale tu nic nie trzeba wymieniać tylko zdjąć do malowania i ponownie założyć, zdjęcie rygli to nie jest nie wiadomo co, pisze to w dobrej intencji ale jak ci to obojętne to potem takie to są projecty na zdjęciach blask a na żywo trzask. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No cóż, po kilku dniach rozkmin czy ten tył wejdzie, jak spasować przód, kombinowania ze wstrzeleniem 245/35 na 11,25 cala, już widać jakiś zarys jak to będzie wyglądać, czekam na amory na tył i w poniedziałek składam tylny zawias oraz oczywiście po spasowaniu pojadę na zbieżność.

Myśle, ze całokształt wyjdzie całkiem smacznie :)

F78C6ED0-79E1-4C64-8919-210EC11EE818.jpeg

5A771E89-6FE3-481F-A645-E0FE95C469F7.jpeg

2572054E-2E2A-4360-99E8-EDC7AA274209.jpeg

131EBF90-26CF-410D-AB47-854B69B05B82.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wygląda, ale nie wiem czy na tyle nie dałeś za wąskiej opony 255 moze by lepiej siadło, felga masywniej by wyglądała, teraz trochu kojarzy mi się jak goła felga na przymiarkę :)      z resztą jak spasujesz to więcej powiemy mam nadzieje że to kwiestia zdjęć  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...