Skocz do zawartości

[E60] MGR 530i - Inspired by Alpina


MGR

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, qbak napisał:

To się przygotuj że na 3er będę zaczepiać i pogadamy trochę o autach ;)

Zapraszam ;) Od piątku będę na miejscu, ostrzegam, jestem gadatliwy :P 

2 godziny temu, sebas napisał:

Nie myślałeś o białych lampach Hella na tył, ewentualnie białe + przyciemnienie? Coś jak tu, myślę że by siadło ;)

https://www.drive2.ru/l/6687442/

Kiedyś, przez moment uważałem że te lampy będzie łatwiej przyciemnić i lepiej dopasować do projektu niż lampy od LCI. Jednak white hella była tylko w opcji pre, raz już przekładałem klosze lamp tył i nie wyszło to idealnie, uznałem że jednak ori oem lci + ppf będzie najlepszą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że będą aktualizacje tematu. Staram się być aktywny na forum na tyle ile mam wolnego czasu a ostatnio mam go bardzo mało, dużo pracy a czas wolny trzeba dzielić na odpoczynek, rodzinę i jeszcze hobby. Ostatni tydzień też był intensywny ze względu na przygotowania samochodu.

Na dniach wrócę do Was, odpisze na pytania, streszczę ostatnie wydarzenia i prace przy projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dzień dobry wszystkim po krótkiej przerwie. 

Okres urlopów, dużo pracy, nowy projekt, skutkuje totalnym brakiem czasu. Śmiało mogę powiedzieć że emocje opadły już po dwóch a nawet trzech bardzo intensywnych tygodniach. Najpierw tydzień przygotowań a późnej dwa eventy, jeden po drugim- 3erFest oraz GermanFest. Jest co opisywać, sporo się działo, powoli, w wolnej chwili segreguje sobie wszystkie zdjęcia i kolejno będę wrzucał posty w moim stylu ;) 

Jeżeli chodzi o krótkie podsumowanie:

Dwa weekendy, dwa duże eventy, dwa debiuty, dwa wyróżnienia.

 

W dniu 24.05.2021 o 18:50, Rudy Hiszpan' napisał:

Jak tam ppf przy uszczelkach szyberdachu? Nie wstaje od pracy gumy i temperatur? 

Przy uszczelce szyberdachu sam PPF jest odcięty 1mm przed gumą bo wstawał, uszczelka go wypychała i podchodził brud. Najlepszą opcją aby tego uniknąć to demontaż płyty szyberdachu i podwinięcie foli do środka, choć przy 110 mikronach wątpię czy później nie byłoby problemu z ponownym montażem płyty. Ja ten 1mm mam "zakryty" folią satynową która zlewa się z uszczelką i pasuje do reszty bo boczne listwy na dach także mam w satynie.

 

W dniu 30.05.2021 o 10:36, qbak napisał:

Nie, jest wszystko popasowane.

 

Generalnie auto zamyka gęby, jest sztos. Stała alpina w kombi obok i wyglądała jak ubogi krewny ;)

Dziękuje za miłe słowo, w tym roku jeszcze planuje dopracować detale :) 

W dniu 31.05.2021 o 13:42, ryyyan napisał:

Obejrzane i pogadane na prezentacji na 3ER ... powiem tak .. głowa mnie rozbolała od ilości włożonej pracy. Auto prze kot!!

Ahhh ta prezentacja, pierwsza moja w życiu, lubię rozmawiać ale bałem się że coś w stylu tremy mnie zje, zatnę się i będzie po temacie, inaczej jest rozmawiać bezpośrednio a inaczej przed publicznością. W momencie w którym otrzymałem mikrofon wpadłem w jakiś trans :D Mega ekipa, mega wrażenia. Brawa od publiki- bezcenne :) 

W dniu 17.06.2021 o 08:31, jacoo napisał:

I jak sytuacja z felgą ? Jakiś postęp w temacie? 

Walczę, felga jest całkowicie rozkręcona, wyczyszczona, są robione pomiary, pasowania, są nowe śruby mega M8 SSR z nakrętkami, jest nowa opona. W tym tygodniu liczę że uda się ją skręcić w całość. Sama przyczyna bardzo trudna do ustalenia bo tylko jedna felga ma ten problem.

 

Mała zapowiedź nadchodzących postów:

193546723-778019893081998-68615025150893

MIRP5744.jpg

IMG-4314.jpg

IMG-4356.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, kleje ppf od 6 lat stąd pytanie. Tym bardziej odpowiedź kolegi qbak dla mnie była zabawna. Nie martw się, dystans prawie zawsze jest wskazany, to nie jest zwykła zmiana koloru, która ma 60 mikronów. Co to za producent, który daje 110mikronow w czarnej folii? Uppf? Flexishield? Standardem jest od 160 do 210. 

 

 

Auto kozak choć mocno mija się z moim gustem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...