Skocz do zawartości

[E36] 325i Adrian


AdrianE36

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, lapka666 napisał:

Wszyscy negują popcorn ale jak mikael wrzuciłby jak miał zamiar do swojej m5 to by się pospuszczali... 

Dobrze napisał Dawid. Jak jest kot silnik to fajna sprawa ale jak ktoś ma 1.6 albo 2.0 i nawet te 2.8 to trochę lipa. 

 W 1.6 na pewno lipa ale jak już jest 2.5  i wyżej to nie ma, z tych silników można wycisnąć naprawdę fajne osiągi, a taka odcina i ognień z du** zawsze mi się podobał, sam chce pluć ogniem u siebie to zawsze poprawi respekt na dzielni ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lapka666 napisał:

Wszyscy negują popcorn ale jak mikael wrzuciłby jak miał zamiar do swojej m5 to by się pospuszczali... 

Dobrze napisał Dawid. Jak jest kot silnik to fajna sprawa ale jak ktoś ma 1.6 albo 2.0 i nawet te 2.8 to trochę lipa. 

Może dlatego, że Mikael ma w swojej V8 i solidną moc pod butem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryyyan tak jest spoko , u ciebie będzie też? Fajnie ale  zapomniales wspomniec że, ty jak pamietam robisz swapa na  ponad 400v8 z m5....

@lapka666 tak ale  w m5  to inna bajka, jak pisalem to jest spoko  ale w czyms co ma  jebniecie z pierdolnieciem jak np właśie takie m5, e36 ARO czy Dawida e36 z v8 a nie z czyms co byle 2.0d po chipie ojebie na  cwiartke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema kolego, auto z moich okolic.  Chyba raz widzieliśmy się na spocie, albo już wyjechałem do Uk. I się nie udzielam w klubie BMW NS, brak czasu. I stronę prowadzi mój znajomy....

Wracając do tematu doposażenie, telefon zegary, radio itd na plus.

Jak koledzy wyżej naklejki musowo musisz wywalić. Lampy tył tez bym zmienił. Co z tym lakierem zepsuł lakiernik. Naklejka na tylnym nadkolu to pewnie do poprawy? 

Daj zdjęcie środka. 

Powoli systematycznie do celu i cierpliwości temat za tematem. 

Pozdro Sylwek z klubu BMW Nowy Sącz :grin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomniałem @Wisnia135i , bo napisałem "e tam dzik" czyli nie ważne jest dla mnie moc i jaki masz silnik, bo ogólnie uważam to za spoko bajer

Edit

 A tak nawiasem to czy tylko ja uważam że e36  Aro brzmi slabo .. każdy się podnieca dźwiękiem A tu w sumie tylko blowoff słychać i nic więcej. Ja się osobiście zawiodłem. Sorki za off top Ale wspomniałeś o Aro to mi się przypomniało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ryyyan napisał:

 

 A tak nawiasem to czy tylko ja uważam że e36  Aro brzmi slabo .. każdy się podnieca dźwiękiem A tu w sumie tylko blowoff słychać i nic więcej. Ja się osobiście zawiodłem. Sorki za off top Ale wspomniałeś o Aro to mi się przypomniało 

Ja  nigdzie nie wspominalem o dzwięku jego auta tylko chodzilo mi o moc jaką  posiada, osobiscie nie zwrocilem uwagi nawet  na dzwiek u niego w  aucie, zbyt podnieta  byla  na widok jak to pod maską  ogarniete jest:mrgreen:

Edit : A  jesli chodzi o dzwięki to z Molo tylko pamietam V10 Americano:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2021 o 04:42, Wisnia135i napisał:

Ja  nigdzie nie wspominalem o dzwięku jego auta tylko chodzilo mi o moc jaką  posiada, osobiscie nie zwrocilem uwagi nawet  na dzwiek u niego w  aucie, zbyt podnieta  byla  na widok jak to pod maską  ogarniete jest:mrgreen:

Edit : A  jesli chodzi o dzwięki to z Molo tylko pamietam V10 Americano:twisted:

V to V żadne turbo rzędowe nie zagra tak ja V na dobrym wydechu,  a v10 americano pamiętasz pewnie dla tego, że on kocha deptać na jałowym jak chyba nikt inny na syndykacie ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dawid82 napisał:

V to V żadne turbo rzędowe nie zagra tak ja V na dobrym wydechu,  a v10 americano pamiętasz pewnie dla tego, że on kocha deptać na jałowym jak chyba nikt inny na syndykacie ;)  

Spelnialem marzenia nie ktorych alkoholikow wiec nie tylko ja odcinalem V10 :lol: A co do deptania to nie ja przez dwie godziny upierdalalem az las sie zapalil :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Americano napisał:

Spelnialem marzenia nie ktorych alkoholikow wiec nie tylko ja odcinalem V10 :lol: A co do deptania to nie ja przez dwie godziny upierdalalem az las sie zapalil :lol:

Dobra dobra, tylko czekasz aż ktoś powie Americano odpal to ;)  Znam to z życia :) , kto las zapalił na molo nic nie wiem o tym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...