Skocz do zawartości

[E28] 520iA Espinoza


Espinoza

Rekomendowane odpowiedzi

W oczekiwaniu na pompkę paliwa i filtr nie wytrzymałem i zarzuciłem felgi. :D Jestem mega zadowolony, że z moich wyliczeń wyszło naprawdę spoko, przód na dystansie 15mm ponieważ bęben obcierał o amor, tył bez. Dystanse brałem pod uwagę przy doborze rantów, w przyszłym sezonie chciałbym zejść całkowicie z dystansów. Póki co jest koza lecz jeszcze trzeba poczekać chwile na gwint :) póki co na serii klasycznie muszę powiedzieć „ułoży się” :D 

 

4396AF88-EDAD-4AA1-AF90-DEE84E5457BA.jpeg

C8312336-6521-404B-8119-470FD7086A0D.jpeg

85DAB836-8EEC-444C-AB44-25983DCA6254.jpeg

D82626CA-F6D4-41BF-9A4B-E5072BF80DAE.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemanko! E28 wróciła do żywych tydzień temu, okleiłem ostatnimi dniami jeszcze lampy przód (na jesień pojawią się krzyże) i kierunki gdyż chce iść w klimacie prawdziwego germana (inspiracją jest podejście Krupka do jego e34-zajawa!)

 Pare zdjęć konkretnych aktualnie się obrabia, póki co wrzucam  coś z telefonu:)

Jutro E28 jedzie do mechanika na pare tygodni na remont silnika dłuuugo wyczekiwany.. przygotowuję silnik pod coś ciekawego :) więcej info w krótce :)

 

 

 

9593B481-7A9C-4714-9A27-E0551046B31C.jpeg

02EFA401-D447-46D1-9A80-EA07D1D49B24.jpeg

5B79924E-8177-4C97-8374-9AD215FBDC52.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czekając na ukończenie remontu silnika sprawiłem E28 kolejny prezent, mianowicie doczekała się kierownicy innej niż ta autobusowa :D klasyczna MOMO Prototipo. Zastanawiam się nad emblematem Bmw motorsport z lat 80, bądź klasycznym oryginalnym śmigłem. 

93BDDA87-1F19-42AB-AFD9-A008D171BE48.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kalbi napisał:

Dekla na felgi nie będzie ?

Aktualnie mam 3 sztuki niestety. Komplet felg, który kupiłem aby je przerobić okazało się, że jedna Futura została dokupiona do kompletu (pewnie jedną rozwalił) i brakowało w niej dekla..  Jestem cały czas w poszukiwaniu 4 i stwierdziłem, ze lepiej bez niż z trzema :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Espinoza napisał:

Aktualnie mam 3 sztuki niestety. Komplet felg, który kupiłem aby je przerobić okazało się, że jedna Futura została dokupiona do kompletu (pewnie jedną rozwalił) i brakowało w niej dekla..  Jestem cały czas w poszukiwaniu 4 i stwierdziłem, ze lepiej bez niż z trzema :D 

odezwij się do firmy Felgi Południe, dorobi Ci 4 identyczny dekiel i będzie komplet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, M3DYK napisał:

Z dekielkami jak sprawa stoi ?   ładnie siedzi 

Aktualnie remont silnika trwa, głowica na regeneracji i czekanie. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem a idzie odziwo, to odbiór e28 w przyszły piątek, następnie docieranie silnika i po dotarciu leci do mojego mistrza i będziemy montować ITB :) dalej - po ITB leci na układ wydechowy i koniec końców już z układu na strojenie końcowe. Wtedy można będzie pojeździć :D

Trochę żałuje, że marnuje sezon na budowę auta (powinienem w zimę się bawić) ale naprawdę już to wymagało remontu kompleksowego bo wstyd.. No i idąc za ciosem lecimy z itb i wydechem i jeszcze myśle,  ze sierpień już będzie jeździła fajnie :) 

 

zdjec póki co nie mam za dużo, jedynie itb na zajawke wrzucam i dodatkowe pare zdjęć z ostatniej sesji (zdjęcie ITB jeszcze od sprzedawcy bo nie ma czasu tego obcykać) :) co ważne, chyba jako pierwszy, przynajmniej nie znalazłem nigdzie tematu na internecie, będę montował ITB pod automat i układ L-jetronic, chciałbym zachować ten układ, w razie co zarzuci się upgrade na motronic 1.3 :) ( co z tego wyjdzie koniec końców - nie wiem haha)

B29B3A66-6AFB-458A-BDA5-B42C57D1F72E.jpeg

FA88E4BB-0593-44B9-A902-1087BC676D24.jpeg

92A9C7F3-C974-41B9-A4E8-DD9AB3D7674D.jpeg

8561B4E5-283D-4751-9EDA-C39D286B358F.jpeg

4D223C45-9131-4214-A901-C3C7A71B8F31.jpeg

B20A10DC-FBAE-4E02-BB8E-634E0F267D8E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Bartek.P napisał:

Itb jest jak biżuteria. Drogie, ładne i przyciąga wzrok ale nie ma nic wspólnego z ekonomią. 

Tak ja także choruje na ITB8)

Dokładnie :D dla mnie będzie głównie dla wyglądu, stylistyki pod maską i podkreślenia charakteru m20 :) do tego połączenie z wydechami od Pro Custom naprawdę to m20b20 będzie chodziło ciekawie :D mogę dać namiary na ten zestaw, ręcznie składany w naprawdę dobrym pieniądzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartek.P napisał:

Itb jest jak biżuteria. Drogie, ładne i przyciąga wzrok ale nie ma nic wspólnego z ekonomią. 

Tak ja także choruje na ITB8)

Ja już miałem zamawiać w ubiegłą zimę, ale jednak koło okazało się ważniejsze 

 

Ale co się odwlecze to nie uciecze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Espinoza napisał:

Dokładnie :D dla mnie będzie głównie dla wyglądu, stylistyki pod maską i podkreślenia charakteru m20 :) do tego połączenie z wydechami od Pro Custom naprawdę to m20b20 będzie chodziło ciekawie :D mogę dać namiary na ten zestaw, ręcznie składany w naprawdę dobrym pieniądzu :)

Do M54B30 też złoża taki zestaw?

M20 z itb i schmiedmannem ma @Bartas ZSZ pięknie to tam gra:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wisnia135i napisał:

Nawet w s54  takie rzeczy zakladają :)

Z S54 to ja mógłbym zaadoptować przepustnice przez adapter. Tylko teraz  jest problem z dostaniem itb od M3 w normalnych pieniądzach. Dlatego pytałem czy może ktoś skalda taki zestaw z pojedynczych ITB za rozsądną kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...