Skocz do zawartości

[E86] Z4 Coupe 3.0si by Art


ArtZ4coupe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto moje e86 z4 coupe z 2006r 3.0si 265km carbonshwarz

Jedna z zaledwie 17 tysiecy sztuk wyprodukowanych w latach 2006-2008

Auto zakupione w niemczech sierpień 2018r.

Pare lat zbierałem się do zakupu tego modelu aż w końcu się udało trafić coś przyzwoitego w dobrej cenie.

W pierwszej kolejności postanowiłem zewnętrznie zmienić zderzaki od z4m na ta chwile brakuje mi maski , która jest cały czas poszukiwana .

Przy okazji zmiany zderzaków pomalowana została maska (odpryski) oraz drzwi kierowcy .

W 2019 r. Postanowiłem zbudować swoje pierwsze felgi.

Wybór padł na Ac schnitzer typ 3

19' zostały przerobione z 2tlg na 3tlg  w firmie Felgi Południe 

Aktualne szerokości to przód 10j tył 11.5j

Przed sezonem 2020 został zainstalowany gwint Ap oraz zrolowane nadkola pod nowe koła 

Wjechała lotka na klapę maxtona 

Dokladka hokej pod przedni zderzak oraz progi.

 

W tej  chwili auto ma remontowany silnik popychacze, vanosy , rozrzad

Ze względu na to ze mieszkam na wyspie (Świnoujście) przy tak obniżonym aucie mam duży problem z wyjazdem z miasta tzn. wjazd na prom . Jak stan wody jest niski to uda mi sie wjechać na prom miejski, na prom ogólny nie ma kompletnie szans. Nie jedno krotnie było tak że nie mogłem wyjechac z miasta i trzeba było lecieć na około przez niemcy. 

Dlatego postanowiłem zmienić zawieszenie gwintowana na powietrze

Caly zestaw jest juz zakupiony.

Kolejne plany to hamulce i wydech

Wrzucam kilka fotek od samego początku aż do dnia dzisiejszego. 

Bardzo proszę o wyrozumiałość nie jestem mechanikiem ani jakimś znawcą poprostu uwielbiam swoje auto i robie je pod siebie aby sprawialo mi wielka frajdę .

Pozdrawiam Artur 

 

 

received_314878792419955.jpeg

20191103_201948.jpg

20191103_202251.jpg

20191103_202143.jpg

received_655675861468645.jpeg

received_915212528819431.jpeg

20201220_113245.jpg

20201118_232145.jpg

FB_IMG_1596204709737.jpg

20201107_081024.jpg

20200728_205936.jpg

20200728_210931.jpg

FB_IMG_1595853231189.jpg

20200720_185037.jpg

20200720_185043.jpg

FB_IMG_1594717308298.jpg

received_281516179721775.jpeg

IMG_4860.jpg

IMG_4862.jpg

IMG_4854.jpg

IMG_4851.jpg

IMG_4850.jpg

IMG_4774.jpg

20200408_144405.jpg

20200402_173433.jpg

20190725_201345.jpg

20190725_194618.jpg

20190725_193948.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ArtZ4coupe zmienił tytuł na [E86] Z4 Coupe by Art
  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Znam auto ze zdjęć z Klubu szczecińskiego jak i szanuj się , dla mnie wyglada mega dobrze , na tym kole jest petarda i rozumiem Cię z tymi przeprawami , sam kiedyś miałem problem żeby wjechać na bielika , nie dość że udało mi się na „Krzysia” bo nie jestem mieszkańcem Świnoujścia to jeszcze zatrzymał załadunek  żebym spróbował wjechać , na szczęście się udało :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KUJON napisał:

Wizualnie kipi agresorem, podoba mi się :) Ale z tym powietrzem to już nie. Tutaj niestety łamie się po kilka dokładek rocznie ale twardo stąpa po ziemi na gwincie :)

Rozumiem łamanie dokladek ale ja nie mam jak wyjechac i wjechać z miasta a jedna droga przez Polske to prom . Teraz gdy sa zamkniete granicę ze wzgledu na covida nie mam nawet mozliwosci powrotu do domu przez niemcy tam maja most zwodzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArtZ4coupe napisał:

Rozumiem łamanie dokladek ale ja nie mam jak wyjechac i wjechać z miasta a jedna droga przez Polske to prom . Teraz gdy sa zamkniete granicę ze wzgledu na covida nie mam nawet mozliwosci powrotu do domu przez niemcy tam maja most zwodzony

To przed promem lewarek, klucz do gwintu i lecisz bajcepsa, siłownie pozamykane to przynajmniej tak zadbasz o kondycję fizyczną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kumor07 napisał:

Znam auto ze zdjęć z Klubu szczecińskiego jak i szanuj się , dla mnie wyglada mega dobrze , na tym kole jest petarda i rozumiem Cię z tymi przeprawami , sam kiedyś miałem problem żeby wjechać na bielika , nie dość że udało mi się na „Krzysia” bo nie jestem mieszkańcem Świnoujścia to jeszcze zatrzymał załadunek  żebym spróbował wjechać , na szczęście się udało :razz:

Wpuścił Cię napewno ktos ogarnięty kto wiedział ze na drugi prom ogólny karsibór nie miał byś szans normalnie wjechać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto znane mi gdzies z fb , wyglada bardzo ladnie :) ale jak to ja swojen powiedziec musze ^^  prosilo by sie o jakis kompresor  cos aby ten pakiet M   i 4 wydechy mialy odzwierciedlenie w mocy :-P

Dodatkowo jestem fanem rantu lamanego,,a po Molo i M3 karramby az by sie tu taki prosił:) 

Tak wiec jest bardzo dobrze ale moze byc perfekcyjnie :)

ps co do aira to koledzy juz powiedzieli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wisnia135i napisał:

Auto znane mi gdzies z fb , wyglada bardzo ladnie :) ale jak to ja swojen powiedziec musze ^^  prosilo by sie o jakis kompresor  cos aby ten pakiet M   i 4 wydechy mialy odzwierciedlenie w mocy :-P

Dodatkowo jestem fanem rantu lamanego,,a po Molo i M3 karramby az by sie tu taki prosił:) 

Tak wiec jest bardzo dobrze ale moze byc perfekcyjnie :)

ps co do aira to koledzy juz powiedzieli 

Również chcialbym na łamanym rancie jak karamba ma ale 20 cali w z4 komicznie juz wyglada wiec zostaje tak jak jest na plaskim jedynie zmienie tylne z 3' na 4

 

Co do podniesienia mocy napewno bede cos myslal w przyszłości 

 

A co do Aira tak jak pisze nie jest to moje widzi misie tylko konieczność  

Mialem sytuacje ze stan wody był tak wysoki ze musialem zostawiac auto przed wyjazdem do miasta i przeprawiac sie na pieszo...  jest to w ch... uciążliwe na codzień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ArtZ4coupe napisał:

Wpuścił Cię napewno ktos ogarnięty kto wiedział ze na drugi prom ogólny karsibór nie miał byś szans normalnie wjechać 

O Karsiborach to nawet nie wspominam , tam wjechać czy zjechać to czasem na seryjnym zawiasie można zachaczyć , ogólnie zrozumie ten kto choć raz musiałby się przeprawić tymi promami , że łatwe i przyjemne to to nie jest , a przez Niemcy raz też jechałem to jakoś mnie drogą leśną brukowaną wywaliło to Niemcy przy stadninie koni się patrzyli i pukali w głowę jak ja tu wjechałem (rowerami mnie wyprzedzali) . Zdjęcia na plaży sztos !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • ArtZ4coupe zmienił tytuł na [E86] Z4 Coupe 3.0si by Art

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...