Skocz do zawartości

[E86] Z4 Coupe 3.0si by Art


ArtZ4coupe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W dniu 4.10.2021 o 09:14, lapka666 napisał:

Auto jest przekocurem ale... ta gleba psuje wszystko. No nie wygląda to smacznie. Nie idź tą drogą...

Spoko rozumiem wiem ze większości tutaj taka gleba zupelnie nie pasuje i to szanuje. Obiecuje ze jak sie wybiore wkoncu na zlot syndykatu w przyszlym roku to ustawie spasy rak zeby sie bardziej dla wiekszosci podobalo. Choc patrzec z drugiej strony jak widze niektore auta sygnowane syndykatem w stylu lekkiej kozy również nie wyglada to smacznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ArtZ4coupe napisał:

Spoko rozumiem wiem ze większości tutaj taka gleba zupelnie nie pasuje i to szanuje. Obiecuje ze jak sie wybiore wkoncu na zlot syndykatu w przyszlym roku to ustawie spasy rak zeby sie bardziej dla wiekszosci podobalo. Choc patrzec z drugiej strony jak widze niektore auta sygnowane syndykatem w stylu lekkiej kozy również nie wyglada to smacznie :)

Tylko mi nie chodzi żebyś dostosował obniżenie do zlotu tylko żeby Twoje serce biło bardziej germańsko niż raceismowo. If you know what I mean :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, lapka666 napisał:

Ja bym pomyślał o przyciemnieniu przednich lamp, przemalowaniu wzmocnień za grilem i trochę większej średnicy wydechów.

Dobrze gada.

Do lamp Stek Dyno Shade będzie imho w punkt, wzmocnienia też bym walnął na czarno. Co do wydechów - ja osobiście nie mam zdania, bo w sumie ori i pasują wizualnie do auta - no chyba, że większe ale np. tez sam wzór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Ja bym pomyślał o przyciemnieniu przednich lamp, przemalowaniu wzmocnień za grilem i trochę większej średnicy wydechów.

Tak z lampami na pewno cos bede działał . Wzmocnienie za grilem zostanie przemalowane jak bede zmieniał heble bo mysle zeby dac ten sam kolor a co do wydechu sa to ori wymiary , jak bede robil caly nowy wydech moge odrobine wieksze koncowki zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ArtZ4coupe napisał:

Tak z lampami na pewno cos bede działał . Wzmocnienie za grilem zostanie przemalowane jak bede zmieniał heble bo mysle zeby dac ten sam kolor a co do wydechu sa to ori wymiary , jak bede robil caly nowy wydech moge odrobine wieksze koncowki zrobić 

Wzmocnienie ja bym dał czerwone ale to ja. Co do wydechu to koniecznie ten sam wzór ale trochę większą średnicę bo ten jest za mały. du** agresywna a wydech mały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lapka666 napisał:

Wzmocnienie ja bym dał czerwone ale to ja. Co do wydechu to koniecznie ten sam wzór ale trochę większą średnicę bo ten jest za mały. du** agresywna a wydech mały. 

Tak tylko pamietaj ze za duzo miejsca na wieksze koncowki tez nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...