Skocz do zawartości

[E86] Z4 Coupe 3.0si by Art


ArtZ4coupe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A po drugie

Chyba jako pierwszy tu z grona przerobilem ACS type 3 z 2tlg na 3tlg , zaraz po mnie zrobil Karamba i Bażej  a teraz robi tez Americano i wszyscy na łamanych wiec postanowilem ze zostane jako jedyny przy fajnych plaskich które mi osobiście bardzo sie podobaja. 

 

Mam tez drugi komplet takich 18 nie przerobionych i mógłbym je zrobic na lamanych na 19 ale wole poprostu ta wersje ktora mam teraz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Americano napisał:

Nie wiem kto byl pierwszy kto drugi a kto 125 ;) to sie nie liczy bo robimy to dla siebie. Mi osobiscie podoba sie twoje auto na prostych rantach wyglada jak prawdziwy bandzior i wcale lamany rant tam nie jest potrzebny. 

Dla mnie tez nie ma znaczenia poprostu mowie ze zrobilem na plaskich i tak pozostanie bo poprostu do mojego auta bardziej mi tak siedzi.  Wasze koła również sa za***iste na łamanych i do wiekszych aut typu 6 , m5 cz m3 napewno na łamanych bardziej pasuje . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, orzel napisał:

Jak dla mnie w tej budzie nie trzeba łamanego rantu. Ten prosty ryje już banie, a w 5" będzie już konkretnie lamac kark . 

Jaki zestaw air ride wkladales? 

Caly zestaw odkupiłem od znajomego z grupy z4 amory sa bc racing a reszte podzespołów brał od Mapetów.  Nie znam sie na tym poprostu kupilem caly gotowy zestaw pod z4 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • ArtZ4coupe zmienił tytuł na [E86] Z4 Coupe 3.0si by Art

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...