Skocz do zawartości

[E92] BMW M3 E92 Sparkling Graphite by Saper1008


Saper1008

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana felgi na plus, choć czarny to nie mój kolor ;)z drugiej strony z tym kolorem budy nie wygląda to źle. Popieram przedmówcę - fotele istna destrukcja mózgu. Podsumowując: Im więcej ///M tym świat staje się lepszy, aczkolwiek według mnie e92 jest ostatnią prawdziwą M3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego to m3 mega fajnie zrobiona pod korzystanie z jej możliwości jakie daje. Co  do rozkminki czy wolałbym m3 czy GT3 to porównanie nie ma sensu GT3 do inna liga tzw. Liga mistrzów, akurat w sobotę miałem przyjemność polatać bo mój kolega z miasta  @saki86 właśnie kupił GT3 i do tego co to auto potrafi i jak jedzie żadne BMW nie podejdzie. W ten sam weekend trafiło do mnie do komisu m4 na sell i teraz testuje to auto i już po pierwszych jazdach wiem, że m3 e92 będzie kultowym m3 bo jednak v8 wolnossące to magia 

66B73755-6A19-4133-AA76-9901A50884A6.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dawid82 napisał:

Coś pięknego to m3 mega fajnie zrobiona pod korzystanie z jej możliwości jakie daje. Co  do rozkminki czy wolałbym m3 czy GT3 to porównanie nie ma sensu GT3 do inna liga tzw. Liga mistrzów, akurat w sobotę miałem przyjemność polatać bo mój kolega z miasta  @saki86 właśnie kupił GT3 i do tego co to auto potrafi i jak jedzie żadne BMW nie podejdzie. W ten sam weekend trafiło do mnie do komisu m4 na sell i teraz testuje to auto i już po pierwszych jazdach wiem, że m3 e92 będzie kultowym m3 bo jednak v8 wolnossące to magia 

66B73755-6A19-4133-AA76-9901A50884A6.jpeg

Zgadza się GT3 jest inna liga niż każde BMW i nie wiem czy nie nawet każda inna marka czysta perfekcja . Tez ostatnio polatalem M4 podoba mi się z wyglądu ale podczas jazdy nie czuć ze jedzie się specjalnym autem, wspomaganie elektryczne, dźwięk nawet wnętrze wydaje mi się ze na kostce u mnie mniej trzeszczy pomimo betonowego zawieszenia. Ogólnie mam mały problem bo e92 M3 jest tak dobre, ze po 3,5 roku nie widzę alternatywy dla tego auta w przyziemnych pieniądzach bo GT3 kosztuje 500-600k przedlift Jedyne auto które mogło by zajac jej miejsce to C63 Black Series które z Japonii można wyrwać w okolicach 3 paczek :) Dzięki za pozytywne opinie gdyby ktoś szukał to te skręcane kolka są na sprzedaż kute nowki sztuki zrobiłem na nich z 400km wystawione za 12 ale bez marudzenia oddam za 10 :)

 

 

 

D3E83FC8-3594-415C-B0BD-B5EE0C6770C9.jpeg

DEB2FB0E-5799-4202-BA74-04450B2E1584.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Saper1008 napisał:

Zgadza się GT3 jest inna liga niż każde BMW i nie wiem czy nie nawet każda inna marka czysta perfekcja . Tez ostatnio polatalem M4 podoba mi się z wyglądu ale podczas jazdy nie czuć ze jedzie się specjalnym autem, wspomaganie elektryczne, dźwięk nawet wnętrze wydaje mi się ze na kostce u mnie mniej trzeszczy pomimo betonowego zawieszenia. Ogólnie mam mały problem bo e92 M3 jest tak dobre, ze po 3,5 roku nie widzę alternatywy dla tego auta w przyziemnych pieniądzach bo GT3 kosztuje 500-600k przedlift Jedyne auto które mogło by zajac jej miejsce to C63 Black Series które z Japonii można wyrwać w okolicach 3 paczek :) Dzięki za pozytywne opinie gdyby ktoś szukał to te skręcane kolka są na sprzedaż kute nowki sztuki zrobiłem na nich z 400km wystawione za 12 ale bez marudzenia oddam za 10 :)

 

 

 

D3E83FC8-3594-415C-B0BD-B5EE0C6770C9.jpeg

DEB2FB0E-5799-4202-BA74-04450B2E1584.jpeg

Zobacz jakie podobne gusta macie, bo @saki86 oprócz tego GT3 ma w garażu mercedesa c63 Black S.  PS jak mi znajdziesz takiego Merca za 300 biorę bez zastanawiania się ;) 

C9C575FF-5A4A-4917-B2DC-C132EC2FD0BB.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Saper1008 napisał:

Takie info dostałem od jednego z importerów aut z Japonii ze można trafić w okolicach 300k tez mnie to zdziwiło.

Nie ma najmniejszej opcji ceny Ok 500 i idą cały czas w górę, ich było tylko 800 sztuk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.04.2021 o 20:17, dawid82 napisał:

Nie ma najmniejszej opcji ceny Ok 500 i idą cały czas w górę, ich było tylko 800 sztuk 

A u Krzyśka z Kimbex dream cars zawsze się 3-5 znajdzie do kupna gdyby kogoś przypiliło na zakup :lol:

M3 E92 super i jeżeli chodzi o Mki to zdecydowanie aktualnie typuje jako faworyta na lokatę finansową, egzemplarz kolegi super widzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rudy Hiszpan' napisał:

A u Krzyśka z Kimbex dream cars zawsze się 3-5 znajdzie do kupna gdyby kogoś przypiliło na zakup :lol:

 

3-5 sztuk black series to raczej nigdy nie było na raz u niego, a ceny też ma takie dla koneserów a nie dla amatorów okazji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, wojtek-e30 napisał:

3-5 sztuk black series to raczej nigdy nie było na raz u niego, a ceny też ma takie dla koneserów a nie dla amatorów okazji :) 

ten Merc Sakiego jest  od nich właśnie i była 4 z przodu a to było dwa lata temu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, współpracowałem z Krzyśkiem i trzy sztuki miał na raz na jednym placu, a jakoś nie kontrolowałem statystyk aut u niego (jakoś 2017-18, dwa czerwone i biały albo biały i dwa czerwone serio nie pamiętam już) ;) a że ma przebitkę kosmiczna powodują klienci, którzy kupują takie auta bez mrugnięcia okiem i targowania, auto jest warte tyle co ktoś za nie zapłaci, a nie średnia cena z eBaya, chyba każdy na tym forum to wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...