Skocz do zawartości

[E46] M3 by themike


themike

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.06.2021 o 09:04, lapka666 napisał:

Mike ma konkretny powód i wątpię, żeby ktoś miał rozsądniejszy... Co do reszty to sam jestem ciekaw o co chodzi z tym wożeniem aut. Teraz to dopiero FB będzie huczał, że gwinty poskręcali do zdjęć a jeździć się tym nie da.

Gamek np. musi mieć lawetę bo jedzie kilkoma autami :lol: taki do pożyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem był z wjazdem bo różnica między trawa a kostka/asfaltem prowadzącym na prezentacje był za duży, to auto to ani kaleka ani tym bardziej koza. Idealne spasy na których da się jezdziC, sam byłem świadkiem jak mike wyjeżdżał na prezentacje, to zupełnie tak jakby próg zwalniający postawić przed autem, przez który nie da się przejechać. Zastanawiam się tylko jak on tam wjechał xd. Americano lubię Cię, ale ani Cię tam nie było ani nie widziałeś auta na zywo,a najwiecej masz do powiedzenia. 


Mike nie miałem okazji obejrzeć auta dokładnie ,ani poprowadzić prezentacji  bo totalnie sobota nie wyglądała tak jak bym chciał ze względów prywatnych ale na tyle co widziałem to jedna z piękniejszych e46 na zlocie. Super robota, mam nadzieje do zobaczenia na najbliższym GF!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

W tym roku na pewno na kołach będę bo silnik po remoncie trzeba dotrzeć wiec gdzieś te kilometry będę musiał natrzepać :lol:

Ale ten czas leci ze już prawie rok mija od ostatniej dyskusji. 

W zasadzie z M3 się za wiele od czerwca nie działo, tyle, ze wypluła mało mocy na hamowni (290). Pomiar kompresji wykazał brak kompresji na 4/5 cylindrze i po rozebraniu - oczywiście uszczelka pomiędzy cylindrami przepalona.

W tym momencie jest wszystko rozebrane, blok jest w szlifierni, głowica już po regeneracji, czekam na nowe pierścienie i będziemy składać :mrgreen: Raczej już taki gruntowny zestaw robię, bo nie chce zaglądać tam drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...