Skocz do zawartości

[E36] 328i Touring Technoviolet by Mr_M

Mr_M

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Mr_M napisał:

@ryyyanlubi mi czasem dogryść:lol: 

To ze jesteś moim dobrym kolegom nie znaczy, ze będę bił brawo za każdy nowy mod który nie do końca mi pasuje. Utasia tez trzeba je*** na każdym kroku żeby wyszedł na ludzi, co nie @Utaś_e36:mrgreen:

W dniu 1.02.2022 o 15:38, ryyyan napisał:

Najważniejsze, ze Tobie się podoba;-)

Tylko gdzie to ku*** jest :mrgreen:

Mi też wiadomo ale są mocne dowody, że nie tylko mi. 

ps. @ryyyan rozumiem, że grill u Utasia poliftowy  to Twój pomysł ? Czy tak wyszło po prostu ;) 

3 godziny temu, dawid82 napisał:

ps. @ryyyan rozumiem, że grill u Utasia poliftowy  to Twój pomysł ? Czy tak wyszło po prostu ;) 

Nie nie,

prosze Mnie w to nie mieszać. Ja przyłożyłem rękę tylko do felg :mrgreen:, nie jesteśmy w ekipie Tylko we dwóch :D

9 godzin temu, dawid82 napisał:

Mi też wiadomo ale są mocne dowody, że nie tylko mi. 

Dawid u mnie jest taki kogiel mogiel że Przemek tego nie ogarnia :mrgreen:

3 godziny temu, Utaś_e36 napisał:

Dawid u mnie jest taki kogiel mogiel że Przemek tego nie ogarnia :mrgreen:

To co jest u mnie :) silnik od plastika, rolety od e46, USB z Chin vadery obszyte przedliftowo-poliftowe, do tego motorsport dodatki a kasta 316i, jak ktoś wpisze mój vin w dekoder to wybuchnie mu komputer :) 

56 minut temu, dawid82 napisał:

Ach te wytykania i wskazówki kolegów co i jak ma być ;) kocham takie rozmowy, kocham te projekty bo w każdym coś się znajdzie aby leciutko podnieść ciśnienie i się pośmiać. Jest to piękne :) 

Czasem trzeba sie posmiać:-)  zeby kazdy mial wszystko cacy i z vinu to o czym bysmy gadali? Kazdy modzi po swojemu i o to w tym chodzi

4 godziny temu, Mr_M napisał:

Czasem trzeba sie posmiać:-)  zeby kazdy mial wszystko cacy i z vinu to o czym bysmy gadali? Kazdy modzi po swojemu i o to w tym chodzi

Ooo właśnie. Każdy modzi po swojemu dobrze powiedziane i ja takie podejście mam do tego :mrgreen:

Jednak postanowiłem że pokaże Wam moj zamysł na vadery i kolorystyke. Jednak pojde w sama skore bez alcantary jak był poczatkowy zamysł. Pierwsza opcja to taka "jagódka"427242725_Screenshot_20220128-133151_SamsungInternet.jpg.b988caa0fcd8a29bf96a191777d8d8ae.jpg

Natomiast druga opcja jakby to nazwała moja narzeczona "brudny róż"

Screenshot_20220128-190551_Messenger.jpg.3894318205c6a7aa2c9efc70f50ce8b8.jpg

Trzecia opcja to kolor taki jak mam mniej wyrazisty od tych dwoch opcji

Czekam na opinie i sugestie ;-) i nie proponować nic białego:lol:

A ja bym na Twoim miejscu poszedł w kolor z E46 individual - brombeer V5BB. Mam takie wnętrze w E46 i kolor jest obłędny. Wiem że najczęściej na UK wychodziły E46 Technoviolet z tym właśnie kolorem wnętrza. 

image_6483441.JPG

6 minut temu, lukas640 napisał:

A ja bym na Twoim miejscu poszedł w kolor z E46 individual - brombeer V5BB. Mam takie wnętrze w E46 i kolor jest obłędny. Wiem że najczęściej na UK wychodziły E46 Technoviolet z tym właśnie kolorem wnętrza. 

image_6483441.JPG

Nieee... jak dla mnie wpada w braz. Zupelnie mi nie podchodzi;-)

9 minut temu, dawid82 napisał:

Ten brudny róż wyglada obiecująco ;) 

To jest moja pierwsza wizja... ale ta jagodka tez mi podchodzi bo ten brudny róż nie wiem czy nie bedzie za jasny

Kurcze, jakoś tak mam wrażenie, że propozycję, które dałeś zbyt zleją się z nadwoziem i nie będzie tego wyróżnienia wnętrza na tle koloru nadwozia. Wiem, że nie chcesz białego ale....

Jeżeli z tych dwóch miałbym wybierać to róż :)