Skocz do zawartości

[E36] 328i Touring Technoviolet by Mr_M


Mr_M

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MAREK GERMAN napisał:

Ja bym brał całość , ale myślę że same barany już coś dźwiękowo dadzą!dobry wybór 

 

Pozdro

To akurat okazyjnie sie trafiło;-) moze kiedyś wpadnie całość ale w sumie katy ori ida w góre to i cena auta rośnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie cieniowałeś sąsiednich elementów tylko na ostro?Przecież to widać pomimo że kolor jest ciemny! W tak świetnym projekcie to nie powinno mieć miejsca a barwa na całym aucie powinna być jednolita.

Mam identyczne barany u siebie i dźwięk na pewno ulegnie delikatnej zmianie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bmw_e36.pawel napisał:

Dlaczego nie cieniowałeś sąsiednich elementów tylko na ostro?Przecież to widać pomimo że kolor jest ciemny! W tak świetnym projekcie to nie powinno mieć miejsca a barwa na całym aucie powinna być jednolita.

Mam identyczne barany u siebie i dźwięk na pewno ulegnie delikatnej zmianie :)

W tamtym roku robiłam tylni błotnik a roznice widać tylko w pelnym słoncu pod dobrym kątem nie jest tak źle;-)Poki co narazie się tym nie przyjmuje bo auto idzie do całego malowania za jakis czas wiec kolor bedzie jednolity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mr_M napisał:

W tamtym roku robiłam tylni błotnik a roznice widać tylko w pelnym słoncu pod dobrym kątem nie jest tak źle;-)Poki co narazie się tym nie przyjmuje bo auto idzie do całego malowania za jakis czas wiec kolor bedzie jednolity

To wiele wyjaśnia , mniejszy koszt i niepotrzebny ;) kolor jest super i w słońcu to poezja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bmw_e36.pawel napisał:

To wiele wyjaśnia , mniejszy koszt i niepotrzebny ;) kolor jest super i w słońcu to poezja :)

Powiem tak przy pierwszym lakierowaniu z tego auta nie miało byc projektu bo miał isc na sprzedaż, zrobione u kuzyna ktory coś tam działa, nie wyszlo źle ale teraz musze to poprawić. Błotnik musialem wstawic nowy zreszta zobaczysz w poprzednich postach. Zrobione juz tak jak powinio byc bez szpachli i zeby tylko potem malowac bez roboty. Cały czas mowie. Staram sie doprowadzic te auto do porzadku ale lakier narazie zostawiam na koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Sezon sie na dobre zaczął a Touring dalej sie robi:cry:

ale najbardziej czekam na wnetrze ktore juz lezy u tapicera już jakiś czas. Nie możemy dobrać odpowiedniego koloru ale to dlatego ze fioletu tak jak chce zrobic nie ma a jak sa nie spełniaja moich oczekiwań a jak coś sie znajdzie to sa braki. Przewalilem juz kilkanaście segregatorów az wkoncu znalazly sie dwa z palety BRABUSA. 

Chciałbym posłuchać waszej opini bo ja juz mam taki mentlik w głowie ze nie spie po nocach. A wiec tak 

Kolor FUKSIA i AUBERGINE 

DSCN2515.JPG.57830105b3adeb765cdba5b2018b0fc7.JPGDSCN2516.JPG.f95d6c437a9a4217fd41d4520a98bf9a.JPGDSCN2512.JPG.ffcd125dd711599b37bc3e84a19d385c.JPGDSCN2514.JPG.ee9f476af8997cb9816c861aef0b0470.JPGDSCN2513.JPG.15a036f458f67e781b8accb437329a09.JPGDSCN2511.JPG.9c3ffe2d260d81623667549f2e488cd4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Robak97 napisał:

Widziałem vadery w bardzo  podobnym kolorze na Raceism :) będzie petarda :D

No ja własnie szukałem i nic nie znalazłem, kilka zdjeć jest dosłownie zreszta te ktore wrzucalem na forum. Już sie nie moge doczekać odbioru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, DERO napisał:

no i jak tam ten środek? ;) Czekam na jakiś wpis, recenzje bo jak dla mnie ciekawie. Nie dałem rady dobrze obczaić na gf %% ale spoko było poznać 

Wszystko bedzie:wink: ale najpierw poskładam wszystko do kupy i zrobie porzadne zdjecia. Ale jak dla mnie wyszło MEGA ZAJEBIŚCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...