Skocz do zawartości

[E36] 328i Touring Technoviolet by Mr_M


Mr_M

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Oleeek napisał:

Kurcze, jakoś tak mam wrażenie, że propozycję, które dałeś zbyt zleją się z nadwoziem i nie będzie tego wyróżnienia wnętrza na tle koloru nadwozia. Wiem, że nie chcesz białego ale....

Jeżeli z tych dwóch miałbym wybierać to róż :) 

Wlaśnie taki jest zamysł zeby było mniej wiecej tego samego koloru co auto:wink: moim zdaniem bedzie sie to ladnie komponowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dedi napisał:

A ja powiem na przekór, daj coś wyróżniającego się ale nawiązującego do technoviolet, np. biały/bardzo jasny szary z niciami a'la satyna w kolorze nadwozia.

Tego u mnie nie zobaczysz. Nie lubie białych, szarych czy beżowych. Jak szukam auta i jest takie wnetrze z automatu jest skreślone ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mr_M napisał:

Tego u mnie nie zobaczysz. Nie lubie białych, szarych czy beżowych. Jak szukam auta i jest takie wnetrze z automatu jest skreślone ;-)

To był przykład, paleta kolorów jest szeroka, pytanie tylko co pasuje do technoviolet i trafia w Twój gust :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dedi napisał:

To był przykład, paleta kolorów jest szeroka, pytanie tylko co pasuje do technoviolet i trafia w Twój gust :D 

Teraz mam fioletowe wnetrze i mysle ze ten kolor zostanie bo podoba mi sie ta kompozycja a tez bedzie sie wyroznialo na tle innych czarnych,bialych czy brazowych i czerwonych wnetrz gdzie juz tego jest w opor 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mr_M napisał:

Teraz mam fioletowe wnetrze i mysle ze ten kolor zostanie bo podoba mi sie ta kompozycja a tez bedzie sie wyroznialo na tle innych czarnych,bialych czy brazowych i czerwonych wnetrz gdzie juz tego jest w opor 

Początkowo też miałem fioletowe wnętrze i ten sam pomysł na vadery więc kibicuje jak najbardziej i jestem ciekawy jak to wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mr_M napisał:

Teraz mam fioletowe wnetrze i mysle ze ten kolor zostanie bo podoba mi sie ta kompozycja a tez bedzie sie wyroznialo na tle innych czarnych,bialych czy brazowych i czerwonych wnetrz gdzie juz tego jest w opor 

To trzeba przyznać, że fioletowe wnętrze jest o wiele mniej spotykane i jest czymś ciekawym! 
Chociaż ten róż wydaje się być jeszcze ciekawszy! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2022 o 14:32, ryyyan napisał:

Dla Mnie ma, włóż deskę rozdzielcza przedliftowa do polifta jak nie ma znaczenia, taka dygresja.

To akurat nie jest dobre porownanie, bo nie było liftowej deski w e36 nigdy. Jest tylko opcja airbag pasażera. Z tego co sie orientuje dostepna od 1993r.

Jeżeli chodzi o vadery to myślę że nie ma znaczenia i tak w naszych projektach określenie Vinu nie ma znaczenia,  tym bardziej że żaden nie miał z vinu vaderow. E36 to stan umysłu,  puzzle z pod znaku bmw o największej ilości dostępnych elementów.

 

Jeżeli chodzi o kolor vaderow , przemysl dobrze,  bo do twojego koloru auta średnio będą pasować te kolory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kamil napisał:

Jeżeli chodzi o kolor vaderow , przemysl dobrze,  bo do twojego koloru auta średnio będą pasować te kolory. 

Mi też nie leżą oba z tych kolorów. Ja bym szedł bardziej w jakiś kontrast i jakieś biale/szare. Ten kolor jest fajny, ale nie ma co na siłę robić wnętrza pod kolor budy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mr_M napisał:

@kamila co Twoim zdaniem by pasowalo?

Jeżeli ma być to auto eventowe i zrobić rozpierdol,  a już robi nie mały to daj jasne kremowe , panele boczkow kremowe, plecy vaderow i zaglowka czarne, podlokietnik kremowy i do tego dekory w jasnym drewnie. Zrobi rozpierdol . Oczywiście to tylko moje zdanie i podpowiedz. Zasugeruj sie kolorem Arasa wnetrza. Drewno zrobi gnuj w polaczeniu z twoim customem Trx. Daj też relingi dachowe. Taka mała podpowiedz starszego kolegi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacoo napisał:

Mi też nie leżą oba z tych kolorów. Ja bym szedł bardziej w jakiś kontrast i jakieś biale/szare. Ten kolor jest fajny, ale nie ma co na siłę robić wnętrza pod kolor budy 

O to chodzi ze ja nie robie na siłe... jednym sie spodoba drugiemu nie;-) mi sie dwa podobaja i mysle ze siadzie dobrze. Mysle tez ze bialy tez by siadl dobrze ale ja jasnych wnetrz nie lubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamil napisał:

Jeżeli ma być to auto eventowe i zrobić rozpierdol,  a już robi nie mały to daj jasne kremowe , panele boczkow kremowe, plecy vaderow i zaglowka czarne, podlokietnik kremowy i do tego dekory w jasnym drewnie. Zrobi rozpierdol . Oczywiście to tylko moje zdanie i podpowiedz. Zasugeruj sie kolorem Arasa wnetrza. Drewno zrobi gnuj w polaczeniu z twoim customem Trx. Daj też relingi dachowe. Taka mała podpowiedz starszego kolegi. 

Kazdy ma swoja wizje auta :-) pewnie ze to by robiło rozpierdol ale jasne wnetrze nie dla mnie. Nie lubie po prostu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Utaś_e36 napisał:

Duchu ty naszej puszczy. 
a może jak nie biały to jakiś odcień szarości. Szukaj czegoś, te co pokazałeś to nic z tego nie będzie. 
a czemu nie biały ? O co chodzi? 

Właściciel nie lubuje jasnych wnętrz,  opisane poprzednio , skusił się na fiolety ja bym bral Jagodę xd będzie dobrze wyglądać z kolorem auta, są sztuki na forum czarne z ciemnym wnętrzem . Wszysto w rękach właściciela xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil napisał:

To akurat nie jest dobre porownanie, bo nie było liftowej deski w e36 nigdy. Jest tylko opcja airbag pasażera. Z tego co sie orientuje dostepna od 1993r.

 

Nie do końca bo deska różni się nawiewami, inna struktura oraz innym schowkiem. Po 93/4 poduszki chyba były już w standardzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Utaś_e36 napisał:

Duchu ty naszej puszczy. 
a może jak nie biały to jakiś odcień szarości. Szukaj czegoś, te co pokazałeś to nic z tego nie będzie. 
a czemu nie biały ? O co chodzi? 

Szary, bialy, bezowy---> po prostu nie podobaja mi sie te wnetrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, jacoo napisał:

Biały jest fajny, szczególnie że trzeba o niego dbać a więc więcej czasu spędza się przy aucie, a przecież o to w tych projektach chodzi żeby zawsze było coś do roboty :-)

Pewnie ze tak ale po prostu nie lubie tych kolorow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie jeszcze natkneło :wink: kazdy mowi o bialym, szarnym, brazowym sa tez czarne i czerwone i tego jest pelno, to widzieliscie wiec mowicie o tym. Ale czy widzieliscie fioletowe czy rozowe wnetrza? Ktos to musi wkoncu zrobic i udowodnic ze tez bedzie za***iscie wygladalo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mr_M napisał:

Tak mnie jeszcze natkneło :wink: kazdy mowi o bialym, szarnym, brazowym sa tez czarne i czerwone i tego jest pelno, to widzieliscie wiec mowicie o tym. Ale czy widzieliscie fioletowe czy rozowe wnetrza? Ktos to musi wkoncu zrobic i udowodnic ze tez bedzie za***iscie wygladalo!

Każde wnetrze jak jest nowa matowa skóra oraz nić dobrana w kolor będzie pięknie, a my napewno będziemy podziwiać i ocenimy.  Ma właściciela cieszyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...