Skocz do zawartości

[E36] 328i Touring Technoviolet by Mr_M


Mr_M

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Mr_M napisał:

@ryyyanlubi mi czasem dogryść:lol: 

To ze jesteś moim dobrym kolegom nie znaczy, ze będę bił brawo za każdy nowy mod który nie do końca mi pasuje. Utasia tez trzeba je*** na każdym kroku żeby wyszedł na ludzi, co nie @Utaś_e36:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2022 o 15:38, ryyyan napisał:

Najważniejsze, ze Tobie się podoba;-)

 

  Tylko gdzie to ku*** jest :mrgreen:

 

Mi też wiadomo ale są mocne dowody, że nie tylko mi. 
 

ps. @ryyyan rozumiem, że grill u Utasia poliftowy  to Twój pomysł ? Czy tak wyszło po prostu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dawid82 napisał:
 

ps. @ryyyan rozumiem, że grill u Utasia poliftowy  to Twój pomysł ? Czy tak wyszło po prostu ;) 

Nie nie,

prosze Mnie w to nie mieszać. Ja przyłożyłem rękę tylko do felg :mrgreen:, nie jesteśmy w ekipie Tylko we dwóch :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dawid82 napisał:

Mi też wiadomo ale są mocne dowody, że nie tylko mi. 
 

ps. @ryyyan rozumiem, że grill u Utasia poliftowy  to Twój pomysł ? Czy tak wyszło po prostu ;) 

Dawid u mnie jest taki kogiel mogiel że Przemek tego nie ogarnia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Utaś_e36 napisał:

Dawid u mnie jest taki kogiel mogiel że Przemek tego nie ogarnia :mrgreen:

To co jest u mnie :) silnik od plastika, rolety od e46, USB z Chin vadery obszyte przedliftowo-poliftowe, do tego motorsport dodatki a kasta 316i, jak ktoś wpisze mój vin w dekoder to wybuchnie mu komputer :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, dawid82 napisał:

Ach te wytykania i wskazówki kolegów co i jak ma być ;) kocham takie rozmowy, kocham te projekty bo w każdym coś się znajdzie aby leciutko podnieść ciśnienie i się pośmiać. Jest to piękne :) 

Czasem trzeba sie posmiać:-)  zeby kazdy mial wszystko cacy i z vinu to o czym bysmy gadali? Kazdy modzi po swojemu i o to w tym chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mr_M napisał:

Czasem trzeba sie posmiać:-)  zeby kazdy mial wszystko cacy i z vinu to o czym bysmy gadali? Kazdy modzi po swojemu i o to w tym chodzi

Ooo właśnie. Każdy modzi po swojemu dobrze powiedziane i ja takie podejście mam do tego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak postanowiłem że pokaże Wam moj zamysł na vadery i kolorystyke. Jednak pojde w sama skore bez alcantary jak był poczatkowy zamysł. Pierwsza opcja to taka "jagódka"427242725_Screenshot_20220128-133151_SamsungInternet.jpg.b988caa0fcd8a29bf96a191777d8d8ae.jpg

Natomiast druga opcja jakby to nazwała moja narzeczona "brudny róż"

Screenshot_20220128-190551_Messenger.jpg.3894318205c6a7aa2c9efc70f50ce8b8.jpg

Trzecia opcja to kolor taki jak mam mniej wyrazisty od tych dwoch opcji

Czekam na opinie i sugestie ;-) i nie proponować nic białego:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lukas640 napisał:

A ja bym na Twoim miejscu poszedł w kolor z E46 individual - brombeer V5BB. Mam takie wnętrze w E46 i kolor jest obłędny. Wiem że najczęściej na UK wychodziły E46 Technoviolet z tym właśnie kolorem wnętrza. 

 

image_6483441.JPG

Nieee... jak dla mnie wpada w braz. Zupelnie mi nie podchodzi;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jakoś tak mam wrażenie, że propozycję, które dałeś zbyt zleją się z nadwoziem i nie będzie tego wyróżnienia wnętrza na tle koloru nadwozia. Wiem, że nie chcesz białego ale....

Jeżeli z tych dwóch miałbym wybierać to róż :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...